סיכום שבועי ספויילרים

ohadcarrington

New member
סיכום שבועי ספויילרים

והוו סופ"ש הגיע!
מה היה לנו השבוע בצח"מ?
ויקטור זיעזע את בית המשפט, ג'ק הגן על פיליס, ניקי שותה וויקטור נכנס לכלא...

ספויילרים

4/4 - ויקטור מוצא יריב חדש בכלא, איאן וורד; שרון חווה רגע של זיכרון; דילן לוקח את המושכות; פיליס נלחמת כדי לשמור על השלום בין ג'ק ובילי; סייג' מציעה אימוץ פתוח; ויקטוריה עושה את מייקל (לא זו לא טעות, ככה רשום בספויילרים: (...)Victoria (Amelia Heinle) makes Michael (Christian LeBlanc).)
5/4 - בילי רוצה את סליחתה של ויקטוריה; סייג' מגיעה להחלטה קשה; ניקי נסמכת על ג'ק.
6/4 - שרון נפתחת לדילן; דבון מגלה את סודה של הילארי; אשלי נפתחת לאבי.
7/4 - צ'לסי מתפרצת על אדם; ויקטור מתאקלם לחיי הכלא; ניק מנסה להגן על משפחתו.
8/4 - בילי מוזמן לקרב; דבון חייב לבחור צד; סמאר מחזיקה את העתיד של פרויקט "פאסס קי" בידיה.
מקור: http://www.welovesoaps.net/2016/04/young-and-the-restless-spoilers-april-4-8-2016.html

פינת הנוסטלגיה
לקט של כל הדברים שנשדברו, עפו מהחלון והתנפצו במסגרת הריבים של ויקטור וג'ק

sigalit1000

New member
הסיבות לעזיבת חלק מהשחקנים ומי עוד עוזב...

אז ככה:

נוח רוצה להתקדם ולעסוק בעבודת בימוי או תפקידי משחק מרכזים יותר הוא כרגע מביים ואולי גם משחק בסרט חדש לצד השחקנית שמגלמת את סייג'....

סייג' רוצה לעבור לפרויקטים נוספים, היא מצלמת סרט עם נוח והיא גם בהריון במציאות וצחמ יחוייבו לשלם לה [אסור לפטר/לבטל חוזה של מישהי שמודיעה שהיא בהריון זה בניגוד לחוק].....

מריסה פוטרה וכעבור 48 שעות לוהקה לפיילוט חדש שאותו צילמה לאחרונה....

ניל, קיין או שרון הם השחקנים שמהם אחד צפוי להיות מפוטר על מנת לחסוך בעלויות החוזה שלהם...

הילארי, מריה או אבי הן השחקניות היחסית חדשות שאחת מהן בדרך החוצה....

לוקה ונטלי לא בחוזה לכן הם כרגע נשארים....

ohadcarrington

New member
אבל למה את שרון?

אני חולה על שרון, היא ממש ותיקה בצח"מ זה ממש לא הזמן לפטר אותה היא עוד צריכה לקבל תינוק, אי אפשר להשאיר אותה שבורה ככה!
&nbsp
הילארי לא תחסר לי, אבי ומריה כן!

sigalit1000

New member
מה הסיכוי לסבוניה חדשה ומרעננת? לדעתך יש סיכוי?

כמה עוד סיפורים אפשר לכתוב לאותם דמויות שנים על גבי שנים ונראה שרשת CBS לא רוצה יותר לשלם את המשכורות הגבוהות, למה שלא יסיימו את אחת הסדרות ויתחילו חדשה עם דמויות חדשות ומרעננות -4-5 כוכבים....

ohadcarrington

New member
אין לי מושג אבל זה נשמע הגיוני!

מה?! יכול להיות שהם מתחילים לסיים את הסבוניות האלו? שמעת משהו על זה או שזו רק השערה?

sigalit1000

New member
זה לא יקרה לדעתי, זו רק מחשבה שלי

אבל אשמח לסבוניה חדשה שנראה מההתחלה, יש סיכוי לדעתך שזה יקרה?

טוענים שיש עוד פיטורים בדרך כי יש שחקנים עם משכורות ענקיות וCBS לא מוכנה לשלם יותר....

sigalit1000

New member
בדקתי את הנושא האם סבוניה צפויה להסתיים....

אז ככה CBS דרשה שיהיו בצחמ רק 11 שחקנים בחוזה: ויקטור, ניקי, ג'ק, פול, מייקל, ניק, אדם, צ'לסי, אשלי, ניל ודיבון..... יתר השחקנים יהיו בסטטוס הקלטות בגלל שיש קיצוצים והם רוצים את הכסף.... מי שלא ירצה להיות בסטטוס הקלטות יעוף....

עד סטפמבר שנה הבאה תוכל CBS להציע הצעה לסבוניה חדשה ואז יחליטו אם להאריך את החוזה של צחמ או להתחיל סבוניה חדשה.... אם תהיה סבוניה חדשה יכוונו אותה לשעה עם יותר צופים ולא 12 וחצי בצהריים....

sigalit1000

New member
נכון, אז יצטרכו להחליט אם צחמ נשארת או מוחלפת באחרת

הם יצלמו בקרוב פיילוט של 5 פרקים של הסדרה החדשה והפיילוט יעלה לרשת CBS אז הם יחליטו אם זה מתקבל או לא, אם זה מתקבל זה ישודר בשעת פריים טיים 17:00 + אבל אם זה מתקבל זה יהיה במקום סבוניה שיש עכשיו ולא בנוסף.... אם זה מתקבל אני לא רואה איך הם מחכים כל כך הרבה זמן אבל נחכה ונראה

ברשת CBS טוענים שיש שחקנים שמשחקים שנים ויש להם משכורות גבוהות ,משכורות שלפי CBS הרבה מעל משכורת סבירה לשחקן בסבוניה, מבחינה כספית עדיף להם להתחיל סבוניה חדשה הסבוניה החדשה מבחינה כספית תעלה לרשת הרבה פחות מצחמ ויש להם גם סיכוי לשעת צפייה עם רייטינג שיא....

sigalit1000

New member
ליפים והאמיצים השבוע היה שיא רייטינג

הפרקים שוואייט מצא את ליאם אצל קווין, ליאם נזכר שהוא לא אדם, והאיחוד של סטפי וליאם.... אין סכנה ביפים והאמיצים.... אבל ממש אשמח לסבוניה חדשה....

ohadcarrington

New member
רגערגע

היפים עקפו את צח"מ?
זה משהו שלא קרה כבר שנים!!!
צח"מ תמיד הייתה מקום ראשון...

למעלה