סיכום שבועי וספויילרים

ohadcarrington

New member
סיכום שבועי וספויילרים

והוו! סופ"ש הגיע!
מה היה לנו השבוע בצח"מ?
ניק ושרון גילו את האמת על הד"ר, ויקטוריה ובילי מתקרבים, צ'לסי ואדם מבלים זמן ביחד, ניל מגזים בשתייה, אבי מופתעת, פיליס מתחילה עם התוכנית שלה וסאמר חוזרת לעסק המשפחתי...

ספויילרים

15/2 - בילי מכין לויקטוריה הכל ליום האהבה; קיין ולילי מנהלים פגישה סודית; ניקי מקסימה את ויקטור.
16/2 - אדם מציע ללוקה אתגר; לאשלי מתרחש שינוי מרע לטוב; פיליס נאבקת כדי להסתיר את סודה מג'ק.
17/2 - הילארי מסיטה את הזרקור מניל; סיוטים על כריסטין רודפים את סייג'; ניק דוחף את דילן לסגור את החקירה על ד"ר אנדרסון.
18/2 - לאדם יש חדשות לויקטור; אבי לא בטוחה לגבי עתידה עם סטיץ'; פיליס מזהירה את סמאמר.
19/2 - ויקטור מחפש נקמה; בילי מנחם את צ'לסי; משבר מחזיר את ניק ושרון אחד לשני.
מקור: http://www.welovesoaps.net/2016/02/young-and-the-restless-spoilers-february-15-19-2016.html

פינת הנוסטלגיה:
טוובב, אז אשלי שלנו בביקור קצרצר בLA, עיר הבירה של היפים והאמיצים, ויש לה קראש על רידג' (סוג של אליל הנשים ביפים), כמובן, שרידג' נשוי לברוק (סוג של על תקן פיליס ביפים והאמיצים) באותה התקופה וברוק קופצת למעבדה כדי להזהיר אותה, בריג'יט חושבת שהיא יכולה לבלבל את ברוק במושגים של כימיה, אבל היא שוכחת שברוק גם כימאית וגם חדה כמו סכין! ובסוף הביקור אשלי נשארת ספייצ'לס!

sigalit1000

New member
תודה, זו ברוק? היא הופיעה עם אשלי? איזה מגניב

הייתי רוצה לראות אותן עובדות ביחד על משהו שתיהן עובדות באותו מקצוע ומאוד חכמות ומצליחות....

שמת לב שהספוילר אומר שניק דוחף בדילן לסגור את התיק אבל בספוילר אחר רשום שפול דוחף את דילן לסגור את התיק וניק ומסכים עם דילן ודורש מפול חקירה, מה נכון לדעתך?

ohadcarrington

New member
לדעתי, העניין של שיתוף פעולה בין הסדרות הוא רעין מצויין.

אבל כמובן, מי מקשיב לאוהד?

פעם היו שיתופי פעולה, ויקטור היה מגיע ליפים, ברוק לצח"מ, רידג' לצח"מ, ג'ק ליפים וכיו"ב, היום, עשו לנו טובה כשהביאו את ריק וקרוליין לצח"מ לפרקים בודדים, פעם היו עלילות שלמות שהיו חוצות סדרות!
&nbsp
ממממ מאוד הייתי רוצה לראות אותן עובדות ביחד, כמובן שגם אם הן יריבו זה יהיה בסדר מבחינתי

&nbsp
ממממ יש תמיד בעיה עם דברים כאלה בספויילרים, למדתי שאם יש ספויילרים סותרים לגבי דברים שוליים אבל העיקר נשמר, העיקר יקרה ותהיה מאוחר יותר בעיה עם השוליים, אולי יאשימו מישהו מהם בטיוח או משהו כזה...

sigalit1000

New member
החוזה של ויקטוריה מסתיים בקרוב לא ברור אם יחודש.....

לפני כמה ימים בילי החדש וויקטוריה ענו לשאלות בפייסבוק ובטוויטר באחת השאלות חשפה השחקנית שמשחקת את ויקטוריה שהחוזה שלה קרוב לסיום והיא במשא ומתן על ההמשך אבל היא גם חושבת על היום שאחרי אם החוזה לא יחודש..... אגב, אחת הטענות שבילי הוחלף 5 פעמים בשנתיים האחרונות נובעות מאי התאמה לשחקנית ויקטוריה בין אם אין כימיה ובין אם פער הגילאים גדול מידי כמו במקרה של David Tom שהוא בילי המקורי שנראה כמו ילד לצידה.... אם גם בילי החדש [חביב שני כותבי הסידרה] לא יתאים לויקטוריה הפעם היא זו שתוחלף התחייב CP בראיון בעיתון של צחמ.....

shocking message during a live Facebook chat session with Amelia Heinle (Victoria) has some fans worried they’ll soon see the departure of the Young and the Restless (Y&R) star.
During the online fan event, one fan asked Heinle what she could see herself doing if she hadn’t gone into acting.
“I was thinking about that the other day,” Heinle responded. “I am nearing the end of my contract.”
During the last three years, the audience has felt the loss of some wildly popular fan favorites, including Billy Miller (ex-Billy), Michael Muhney (ex-Adam), and Michelle Stafford (ex-Phyllis).
There’s no official word that Heinle will depart Genoa City, so fans should remain hopeful that a new contract works out. Heinle has played Victoria Newman for the 11 years and is wildly popular on the show.

ohadcarrington

New member
דיייי

לא יכול להיות שמוותרים עליה!
לאאא!
דווקא כשהתחלתי לחבב אותה?!
&nbsp
אני שונא את הכותבים של הסדרה הזו! שונאא!
היא יותר וותיקה! למה היא צריכה לעוף? למה?

sigalit1000

New member
אתה יודע שאני מתחילה לחשוד שכל שחקן שהחוזה שלו עומד

להסתיים מפרסם זאת על מנת לשפר את תנאיו במשא ומתן באמצעות לחץ המעריצים כי גם אצל שרון ובן גרמו לנו לחשוב שהם בחוץ והם חתמו על חוזה חודש....

אני לא מאמינה שהיא תעזוב אבל אולי אני טועה....

מה שמוזר שאצל שרון החוזה הוא לשנה ולא מעבר והאחרים ל3 שנים....

ohadcarrington

New member
מממ תיאוריה טובה

לא חשבתי על זה....
יש סיכוי שזה נכון...
&nbsp
אבל הפעם הייתה הודעה גם מCP שהוא ייעדיף את בילי על ויקטוריה ככה שיש לה באמת סיכוי לעוף...
אבל אני בספק גם...

sigalit1000

New member
וואו איזה פרק גדול, ויקטור התקשר לפול והסגיר את נוח - ובצדק

אחרי שנוח חבר ללוקה על מנת לפגוע בויקטור, ויקטור התקשר לפול והסגיר את נוח על תאונת הפגע וברח, ניק לא אהב, אבל גם נוח לא מעל החוק, הוא בן 30 שיקח אחריות על מעשיו.....

וניל - הרסו את הדמות, מה שהולך שם עם ניל זה נורא ורק השבוע חגגו לו 25 שנה בצחמ.....

amirfeld

New member
וואו אחד הפרקים הכי טובים שהיו בתקופה האחרונה

מעניין איך העלילה הזאת תתפתח. מה את חושבת?

sigalit1000

New member
הבנת למה נוח בבית חולים? לדעתי מה שהולך לקרות זה

יהיה משפט, נוח יחמוק בגלל עיסקה לא חוקית של ויקטור והשופטת, אבל הבלאגן עם לוקה רק יתחיל, לוקה יגלה על העיסקה של ויקטור והשופטת אולי גם ירצה את נטלי, אנחנו גם נגלה עוד על נטלי....

ויקטור יחשוף את נטלי שהיא מעבירה מידע לפיליס ובילי, בילי ופיליס יגלו שאדם מעורב ויסחטו אותו על משהו [הימור שלי אחרי החשיפה שכריסטיאן לא מת, פיליס ובילי יגלו שכריסטיאן הבן של אדם ויסחטו אותו על זה כמו ויקטור].....

מה דעתך שפול לא חוקר את הרצח ולא מנסה לבדוק אם פטי חפה מפשע? זו אחותו... מה דעתך על זה?

באמת פרק מאוד מעניין אני מקווה לעוד פרקים מרתקים....

ohadcarrington

New member
טוב...

נראהלי שאני מדלג על הפער שיש לי, ממתי להתחיל לצפות?
&nbsp
אווו הקטע עם המשפט נשמע מעניין. אני לא אוהב את בילי ופיליס החדשים...
לדעתי, או שמסתירים מאיתנו משהו, או שפול גילה משהו...

sigalit1000

New member
אני חושבת שהשחקנית שמשחקת את שרון בסוף דרכה בצחמ

בכל שבוע יש דירוג הופעות וכוכב זהב, השבוע סייג' זכתה במקום הראשון ובכוכב הזהב המשמעות שהיא השחקנית המצטיינת מכלל אופרות הסבון השבוע.... אדם במקום השני, צ'לסי בחמישי, מריסה בשישי.... ואיפה שרון בסוף הרשימה במקום ה28....

לפני שבוע פטי הייתה במקום הראשון וזכתה בכוכב הזהב, סייג' בשלישי.... ואיפה שרון? בסוף הרשימה....

בזמן ששחקניות צעירות וחדשות ממנה מופיעות בראש הרשימה זה אומר שהיא בדרך החוצה.... גם במועמדות לאמי של אופרות הסבון שרון לא מועמדת, בזמן שרוב הנשים האחרות כן: כריסטין, מריה, אבי, מריסה, סאמר, סייג' צ'לסי ועוד זה רמז ששרון בדרך החוצה....

לדעתי תתחיל לראות ברצח הרופאה שזה כביכול ההתחלה של פברואר שדי משעמם חוץ מאתמול....

ohadcarrington

New member
אני ממש מקווה שלא!

אני ממש אוהב את שרון, היא כבר שנים בסדרה, זה יהיה ממש לא לעניין להעיף אותה, היא צריכה לקבל מעמד כמו ויקטור וניקי... בכלל כל הוותיקים צריכים לקבל מעמד כזה (פול, כריסטין, לורן, אשלי, שרון, ג'ק...)
&nbsp
מממ סבבה אני אתחיל מחר מהשבוע הראשון של פברואר...

sigalit1000

New member
אתה יודע מה עצוב?

שחלק ממי שרשמת בכלל לא בחוזים: לורן מקליטה פרקים פה ושם, גם ג'יל ואלו דמויות שנמצאות בצחמ מההתחלה..... איך אפשר להתייחס אליהן כך?!

כריסיטין זו בחירה שלה לא להיות בחוזה....

למה שהצגתי למקומות של השחקנים יש משמעות גדולה אני חושבת שקודם כל צריך לתת לשחקן צאנס בסיפור חדש/נוסף ואם הוא ימשיך להיות במקומות האחרונים אז יש בעייה.....

amirfeld

New member
לגבי נוח אין לי מושג באמת מעניין למה

לגבי פול זה באמת מוזר .אבל אני אוהב מאוד את דילן בתור שוטר ושהוא כנראה
יחקור את הרצח

sigalit1000

New member
אני גם התחלתי לאהוב את דילן ואני די אשמח אם שהאמת

תתגלה דילן יוכל להיות בקשר עם התינוק כדוד או משהו ואם ניק וסייג' ... ושרון ודילן יפרדו אשמח לאדם וסייג' אבל אם גם זה לא יסתדר אז סייג' ודילן וככה דילן יהיה חלק מהחיים של כריסטיאן, ברור שלא במקום אדם/ניק אבל גם הוא....

למעלה