דיכאון - סבב קשה

orile32

New member
אהובה

קודם כל חיבוק גדול מכל הלב!

אני מבינה לגמרי את תחושת הבאסה, גם לי היה סבב שפתאום היו חצי מכמות הזקיקים מהרגיל, ועם אותו מינון של פיורגון.
אני יודעת שאת יודעת את מה שאני הולכת לכתוב, אבל אכתוב שוב בכל זאת:
2 זקיקים זה 2 ילדים פוטנציאליים יפיפיים! יש כאן כ"כ הרבה מקרים של הריונות מזקיק אחד או שניים.
שנית - זה לא אומר כלום על התגובה שלך. זה פרוטוקול אחד מסוים. אגב, אני מנחשת שזה פרוטוקול די דומה לקודם, שהביא את ההריון נכון? אז אולי זה פרוטוקול שמביא מס' מועט יחסית של זקיקים אבל מוצלח....
וכמו שברקוביץ' אמר לי - אצלך אני לא רוצה לול. מספיקות לי 2-3 ביציות טובות ואני מרוצה.
&nbsp
תחייכי ממוש, אני בטוחה שהכל יהיה בסדר!
שוב חיבוק ענק

ענבל ח1

New member
תודה אוריתי המקסימה

כמה עליות ומורדות בתהליך הזה. וכן, זה פרוטוקול דומה לפרוטוקול של ההריון. אמן מפיך לאלוהים שגם זה יביא הריון, רק שהפעם הריון תקין ובריא עם לידה תקינה בסוף!
חיבוק חזק בחזרה. שמחה שאת מרוצה מברקוביץ' והלוואי ויביא לך את הישועה

&nbsp

acka

New member
קודם כל חיבוק גדול

זה לא פשוט לחזור על הסוס אחרי הפלה, בטח כשהגוף לא רוצה לשתף פעולה.
את אחרי חודשיים דיכוי, יתכן שיקח יותר זמן עד שתראי זקיקים יפים.
ואין מה לעשות האנדו לא מועיל לביציות.
אני מקווה שעד המעקב הבא דברים יתחילו לזוז.

ענבל ח1

New member
תודה אקה

אני ממש מקווה שהתמונה עוד תשתנה לטובה. אני גם מודאגת מהרירית אבל אולי גם לה יש עוד קצת זמן לגדול. מה יהיה עם הזקיק בגודל 15? אם מחליטים לוותר עליו ולנסות לגדל את הקטנים, איך זה בדיוק עובד? טכנית אני לא מבינה איך זה קורה שמונעים ממנו לבייץ וממשיכים לגדל את האחרים.
את יכולה להסביר?

acka

New member
בדיוק כמו שזה נשמע

בשלב מסוים מוסיפים צטרוטייד או מעכב ביוץ אחר והם מונעים את הביוץ העצמוני.
אני גם לא בטוחה שיוותרו עליו - זקיקים בסביבות 10 לרוב לא נמדדים, אבל עד הבדיקה הבאה הם כבר יכולים להיות בגודל מכובד, עם פער לא גדול מהמוביל.

ענבל ח1

New member
התכוונתי לשאול משהו אחר

אם מזריקים צטרוטייד אז מה קורה בסוף לזקיק ה15? הרי הוא ימשיך לגדול. בשלב מסוים הוא פשוט יתנוון?

acka

New member
סביר שכן ויהפוך לציסטה זמנית

יתכן שבכל זאת יבייץ גם בגודל מכובד, הכל שאלה מה יהיו המדדים

נונו2014

New member
מסכימה עם אקה ..

זה מאוד קשור לגלולות .ואכן בבדיקה הבאה דברים עוד יכולים להשתנות לטובה .
לא לבכות כבוד השופטת

ortalosh1987

New member
מאמוש לא יודעת כל כך מה לכתוב

עצוב לי לקרוא שאת מצוורחת רק רוצה לשלוח חיבוק ולהתפלל שהכל יהיה בסדר והסבב הזה בסוף יסתיים כמו שצריך ובידיים מלאות אמן. נשיקות יקירתי והמון הצלחה בע"ה.

dandale1

New member
יקירתי

קוראת אותך כאן הרבה, את מעניקה הרבה כוחות וידע שצברת עם הזמן (לצערנו, כמו רבות כאן). מאחלת לך שאפילו חלק קטן מהכוחות שאת מעניקה יחזור אליך חזרה. סבלנות וזה יגיע ????

ענבל ח1

New member
תודה מותק

תודה על הפרגון והאיחולים וגם על העידוד. נקווה לטוב

עיגנש

New member
ענבל יקרה

אין לי מה להוסיף... לצערי, גם אני בגילך ועם רזרבה בעייתית.
שולחת לך חיבוק ענק!
אני עוקבת אחרייך פה.. את מקסימה!
מאחלת לך שזה יהיה הסבב המנצח!

ענבל ח1

New member
תודה רבה עיגנש! את מקסימה בעצמך

מאחלת לך שבקרוב גם הסוף המתוק שלך יגיע.
חיבוק גדול

Clair24

New member
יקרה שכמוך

עינבלי זכרי שבנוסף לתהליך ארוך מייגע ולעיתים מייאש שכבר עברת עד עכשיו, הגוף שלך גם מלא בהורמונים כרגע ומקשה עוד יותר על היכולת למצוא איזון ברגעים מאתגרים.

מזכירה לך לנהוג ברכות ובעדינות עם עצמך כמו שכולנו כאן יודעות שאת עושה עם אחרות, לזכור שהדרך מאתגרת והתחושות שלך מובנות לחלוטין, לאפשר לכמה ימים של עצב או דיכאון או יאוש או כל מה שיעלה, ולסמוך על כך שתוכלי למצוא את הדרך שוב. וברור לזכור שאנחנו תמיד כאן. יש בפורום הזה עוצמה גדולה.

חיבוקים חמים יקרה שכמוך. בבקשה עדכני

למעלה