האם אני משתגעת

אורנה341

New member
האם אני משתגעת

בנות יקרות , אני אמנם לא כותבת פה הרבה . אבל כל יום מציצה בשביל לראות מה חדש .
לפני כ-10 ימים בשעה טובה הגעתי לסקירה הראשונה והיא (גם הפשושה וגם הסקירה ) היתה פשוט מושלמת .

אממא .. אני לא מפסיקה לדאוג ( בעוד יומיים נכנסת לשבוע 17 ) והמחשבות רצות , האם הכל בסדר שם ? האם עדיין יש דופק ( אני אחרי שתי הפסקות בשלשי הראשון ) . האם אני עדיין בהריון . אני מרגישה יותר וטוב מבחינת הבחילות ועליתי מאוד מעט במשקל (2 קילו סה"כ ) עד כה .

קבעתי לי תור לרופא הפרטי שאצלו אני עושה את המעקב למחר בשביל שאני לא אשתגע ( אני אמורה לראות אותו אחרי החלבון העוברי בשבי לדסקס על המי שפיר בעוד 10 ימים ) . אני מפחדת לשכור מוניטור ביתי משום שאני מפחדת להשתעבד אליו ולא בטוח שהוא יוריד את מפלס החרדות שלי .

הרופא נשים שלי בקופה לא כ"כ אמפטי אלי בנושא החרדה . בעלי חושב שאני מגזימה , בעלי חושב שתרמנו את חובנו לסטיסטיקה והכל חייב להיות בסדר . הוא כל כך אופטימי ( זה תמיד היה ככה, גם בזמן הטיפולים) ואני פשוט לא מבינה איך ...

רציתי רק לדעת כל כמה זמן ניגשתן לבדוק האם הכל בסדר ( כל ביקור וכל בדיקה שיש לי להריון ואני עושה הכל בפרטי אני קובעת גם תור למחרת לרופא בקופא שאם אני אצטרך הפניה לבית חולים שיהיה לי ) ? כל שבוע ? כל שבועיים ? מוניטור?

אני כל מפחדת מההריון שאפילו ללכת לקנות מכנסיים להריון ( אפילו סתם בשביל הפנוק ) אני דוחה כל הזמן

אני פשוט לא יודעת מה לעשות עם עצמי

MyFourth

New member
כמה שאני מזדהה איתך...

לי היו 3 הריונות ולידות תקינות לחלוטין שלא חשבתי שמשהו עלול להשתבש בכלל! ואז חלו השיבושים....בשני ההריונות הבאים אח"כ. אחד - בשבוע 8 והשני והטראומטי בשבוע 17......בעקבותיו גילו לי קרישיות יתר. ההריון הזה מלווה בקלקסן ועדיין החרדות שלי מרקיעות שחקים...בהתחלה ביקרתי כל שבוע כמעט במוקד לוודא שיש דופק אח"כ שכרתי את המוניטור הביתי שעדיין אצלי (אני כבר לא משתמשת בו כל כך אבל נותן לי ביטחון לדעת שהוא נגיש!) ועכשיו אם לפתע אני לא מרגישה תנועות אני נכנסת לסרטים (אסור לו גם לישון לפעמים?!) לגבי קניית בגדים - החשש הכי כבד שלי.....
בהתחלה אמרתי אחרי סקירה ראשונה ואח"כ דחיתי לאחרי מי שפיר ואח"כ לאחרי הסקירה השנייה....
לאחרונה בלית ברירה כבר הייתי חייבת לבצע כמה רכישות אחרת הייתי נאלצת ללכת לעבודה בפיג'מה....החששות אינן נעלמות. עד עכשיו פחדתי להגיד באיזה שבוע אני או מתי אני אמורה ללדת עכשיו זה כבר מוגזם - הבטן בולטת כל כך!
שיהיה בהצלחה!!

מור י1

New member
אורנה יקירתי

שמחה לשמוע שאת בסדר. יש לך בן או בת?
אנחנו מחכים לבן ראשון :)
ממש מבינה את הלחץ, כמוך אחרי 2 הפלות אם את זוכרת.
מחר אני בשבוע 19+0, עד שבוע 17 עשיתי א.ס בערך פעם בשבוע, הייתי ניגשת למיון במרפאה ובודקת שה כל בסדר, ממש א.ס. קצר.
משבוע 18 התחלתי להרגיש תנועות. הרגשתי כבר כמה בעיטות רציניות, מאז לא ניגשתי לא.ס. זה כל-כך מרגיע להרגיש את הקטנצ'יק משתולל בפנים.
אולי גם את אוטוטו תתחילי להרגיש אותו/ה ואז תרגיעי לגמרי. אגב עד שבוע 24 לא חייבים להרגיש.
כמוך פחדתי לקנות בגדים, עד הסקירה לא העזתי, אגב בגלל הקיץ קניתי רק שמלות, זה הכי נוח שיש וגם יתאים אחרי ההריון. מכנסיים ארכוש לקראת החורף כשאהיה ענקית :)
אגב מתי התל"מ שלך?

אורנה341

New member
מור מתוקה

תמיד כיף לראות אותך . לנו יש קטנה ....

אני מחר הולכת לראות שהכל בסדר ( בעלי לא כל כך מסכים שאני אלך כל שבוע ) . במידה והכל בסדר אני אפנק את עצמי במכנסיים .

אגב , כמה העלת עד עכשיו?

התלמ של ( טפט , טפו , חמסה חמסה צםוי להיות בינואר 23 = שלושה שבועות אחרי היום הולדת שלי ... )

טוב לדעת שאצלך הכל בסדר

שבת שלום
אורנה

מור י1

New member
תתחדשי על הבת, איזה כיף!!!

גם בעלי לא ממש התלהב מא.ס כל שבוע
אבל הסברתי לו שזה מה שמרגיע אותי והוא לא התנגד יותר.
העליתי עד היום 6.5 קילו, לא הקאתי פעם אחת, התאבון שלי ברוך ה' :)
במיוחד בשליש הראשון לא סתמתי ת'פה.
אחות בליווי הריון מרוצה מהעליה שלי, לטענתה הייתי בתת משקל לפני (52 ק"ג) ואני חייבת להעלות בין 12.5 ל 18 קילו.
תל"מ שלי ממש קרוב לשלך 13.1
אוטוטו תתחילי להרגיש אותה ואז תוכלי להירגע באמת.
המון בהצלחה, הכל יהיה בסדר.
לא זוכרת שקבענו לגלידה בינואר 2013???

אורנה341

New member
למה עד ינואר

מגיע לנו כבר עכשיו !!!.

אגב , הגלידה עלי יש לאבא שלי מפעל לגלידות בוטיק ...

ד"ש חמה

למעלה