יום הולדת 17 לתפוז !

einat162

New member
יום הולדת 17 לתפוז !

אתם מאמינים שהפרדס כבר בן 17?! אתם מוזמנים לשרשר איחולי מזל"ט, ולכבוד האירוע - שאלון התפקדות עם 17 שאלות :

1) ממתי אתם משתמשים בתפוז?
2) אתם זוכרים איך הגעתם לאתר? האם אותה סיבה עדיין רלוונטית היום אחרי כמעט 2 עשורים?
3) זוכרים את ההודעה הראשונה שלכם? הפורום שהתחלתם איתו?
4) איפה הייתם לפני 17 שנה?
5) מה אתם זוכרים מ"תפוז של פעם"?
6) אתם מתגעגעים לפורום שהיה ונסגר? איזה?
7) מה ההודעה או הדיון הכי הזוי שנתקלתם בתפוז?
8) מה אתם מאחלים לאתר? מה הייתם רוצים שיהיה בו בעתיד?
9) זכרונות שלכם מגיל 17?
10) מה הייתם אומרים לעצמכם לו הייתם נפגשים עם עצמכם בגיל 17? (מה אתם חושבים שהדמויות של דקסטר היו אומרות לעצמן?).
11) מהם 17 הדברים האהובים עליכם מתפוז? (ומה מהסדרה?)
12) איזו מתנה הייתם מביאים לאתר? (איזה מתנות בחגיגת יום הולדת הייתם מביאים לדמויות בסדרה?)
13) אם תפוז היה בנאדם- איך הייתם מתארים את מסיבת יום הולדת 17 שלו/ שלה?
14) מה המקום של תפוז בשגרת חייכם?
15) יש לכם שגרה קבועה כשאתם נכנסים לאתר תפוז? (או שגרה קבועה כשהייתם מתיישבים לראות פרק של דקסטר?)
16) האם אתם אוהבים להיכנס לפרסומים של פורומים ובלוגים דרך ההמלצות? דף הכניסה?
17) כל דבר אחר שבא לכם להוסיף? (.... כמעט 17 שאלות....).

מזל טוב לתפוז !

שיר m

Well-known member
מזל טוב לתפוז! יאללה מנסה לענות...

1) ממתי אתם משתמשים בתפוז? אוהו.. שנים על גבי שנים...
2) אתם זוכרים איך הגעתם לאתר? האם אותה סיבה עדיין רלוונטית היום אחרי כמעט 2 עשורים? האמת שלא בדיוק זוכרת...
3) זוכרים את ההודעה הראשונה שלכם? הפורום שהתחלתם איתו? לא ממש..

4) איפה הייתם לפני 17 שנה? אי שם ביסודי?
5) מה אתם זוכרים מ"תפוז של פעם"? מפגשי פורומים בעזריאלי

6) אתם מתגעגעים לפורום שהיה ונסגר? איזה? היו הרבה טובים שהלכו

7) מה ההודעה או הדיון הכי הזוי שנתקלתם בתפוז? לא חסרות הודעות משעשעות, לא משהו שעולה לי כרגע...
8) מה אתם מאחלים לאתר? מה הייתם רוצים שיהיה בו בעתיד? שימשיך להיות מה שהוא
9) זכרונות שלכם מגיל 17? היו ימים אני אותם שכחתי
10) מה הייתם אומרים לעצמכם לו הייתם נפגשים עם עצמכם בגיל 17? (מה אתם חושבים שהדמויות של דקסטר היו אומרות לעצמן?).
11) מהם 17 הדברים האהובים עליכם מתפוז? (ומה מהסדרה?) לבחור 17?! ברצינות?! 17 דברים אהובים בסידרה: דבדבדבדבדבדבדבדבדבדבדבדבדבדבדבדבדב

12) איזו מתנה הייתם מביאים לאתר? (איזה מתנות בחגיגת יום הולדת הייתם מביאים לדמויות בסדרה?) לקווין הייתי מביאה משקפיים

14) מה המקום של תפוז בשגרת חייכם? מקום טוב במחשב.
15) יש לכם שגרה קבועה כשאתם נכנסים לאתר תפוז? (או שגרה קבועה כשהייתם מתיישבים לראות פרק של דקסטר?) כמה פורומים קבועים וטיולים בפרדס כשמשעמם... לפני פרק של דקסטר רק לוודא שיש לי שעה פנויה בלי הפרעות...
16) האם אתם אוהבים להיכנס לפרסומים של פורומים ובלוגים דרך ההמלצות? דף הכניסה? כן בהחלט
17) כל דבר אחר שבא לכם להוסיף? (.... כמעט 17 שאלות....). מזל טוב לתפוז, וכל הכבוד עינת, על א/החזקת הפורום אחרי שנגמרה הסידרה

bnorial

New member
עונה ומאחלת: (
סיום סדרה)

1) ממתי אתם משתמשים בתפוז? - שוטטתי בעבר, נרשמתי והתחלתי להשתתף ולכתוב לפני כמה חודשים.

2) אתם זוכרים איך הגעתם לאתר? האם אותה סיבה עדיין רלוונטית היום אחרי כמעט 2 עשורים? חחח... אני לא פה כל כך הרבה זמן....

3) זוכרים את ההודעה הראשונה שלכם? הפורום שהתחלתם איתו? פורום טלוויזיה ודקסטר (
)

4) איפה הייתם לפני 17 שנה? הגיוני שבבית הספר.

5) מה אתם זוכרים מ"תפוז של פעם"?

6) אתם מתגעגעים לפורום שהיה ונסגר? איזה? הפורומים העקריים שיצא לי לבקר בהם עדיין פה, אולי פורומי סדרות שהסתיימו....

7) מה ההודעה או הדיון הכי הזוי שנתקלתם בתפוז? היה את שרשור "אני חושב אישתי היא לטאה-מה לעשות?" בשאלה קטנה או צרכנות. מידי פעם אני רואה הודעות דומות הזויות- אבל זה התפתח למגה שרשור (סמי ויראלי)

8) מה אתם מאחלים לאתר? מה הייתם רוצים שיהיה בו בעתיד? אפשרות אולי לערוך הודעות.

9) זכרונות שלכם מגיל 17? מבחנים והתחבטות מה לבחור במנילה.

10) מה הייתם אומרים לעצמכם לו הייתם נפגשים עם עצמכם בגיל 17? (מה אתם חושבים שהדמויות של דקסטר היו אומרות לעצמן?). אין לי מושג מה הייתי אומרת לעצמי. לגבי הסדרה, דקסטר מסכם את זה בפרק האחרון - הלוואי שהוא היה יכול לחזור ולא להרגיש כלום, אז כנראה לא להתאהב או לא להיקשר לאנשים.

11) מהם 17 הדברים האהובים עליכם מתפוז? (ומה מהסדרה?) -
מתפוז: השטויות הכיפיות שאנשים מעלים, דברים שגורמים לך להסתכל אחרת על דברים, או מידע שיכול לעזור לי (התייעצויות).
מדקסטר : גם. דב. לגמרי !

12) איזו מתנה הייתם מביאים לאתר? (איזה מתנות בחגיגת יום הולדת הייתם מביאים לדמויות בסדרה?)-
את האתר הייתי מפנקת באיזה דיון סופר ויראלי שמתפתח ויצא לרשתות חברתיות.
לדמויות :
לדקסטר - את דב בחזרה, את החיים עם האנה והאריסון
או אולי איזה מסור שרשרת טוב.
להאריסון והאנה - ערכות ללימוד ספרדית.
לקווין - שאיפות בחיים, אהבה חדשה.
לאנג'ל וג'יימי - כסף ...

שתייה מופרזת תוך כדי פטפוט שטויות ודיבורי טרוליזם יחד עם דברים קוהירנטיים רציניים. נו, בערך מה שבני 17 עושים במסיבת יום הולדת.

14) מה המקום של תפוז בשגרת חייכם? - שיטוט אקראי, התייעצות.
15) יש לכם שגרה קבועה כשאתם נכנסים לאתר תפוז? (או שגרה קבועה כשהייתם מתיישבים לראות פרק של דקסטר?) פופקורן ושמיכה בשניהם.

16) האם אתם אוהבים להיכנס לפרסומים של פורומים ובלוגים דרך ההמלצות? דף הכניסה? פרסומות מעצבנות אותי בד"כ.

17) כל דבר אחר שבא לכם להוסיף? (.... כמעט 17 שאלות ) - נחשוב על זה...

einat162

New member
עונה

1) ממתי אתם משתמשים בתפוז? ינואר 2006, למרות שהייתי סמויה עוד לפני.

2) אתם זוכרים איך הגעתם לאתר? האם אותה סיבה עדיין רלוונטית היום אחרי כמעט 2 עשורים?
ממש לא זוכרת, אני מניחה שאני עושה את אותו הדבר פחות או יותר, אז בטח שעדיין רלוונטי!

3) זוכרים את ההודעה הראשונה שלכם? הפורום שהתחלתם איתו? NOPE!

4) איפה הייתם לפני 17 שנה?
איפה?- בחיפו! סתם... בביה"ס ...

5) מה אתם זוכרים מ"תפוז של פעם"? אני כנראה סנילית.....

6) אתם מתגעגעים לפורום שהיה ונסגר? איזה? המממ.... בטוח שהיו דברים שנסגרו כמו פורומים של תוכניות טלויזיה (
)

7) מה ההודעה או הדיון הכי הזוי שנתקלתם בתפוז? יש המון.... לפעמים יש דיונים היסטריים על דברים שהתחילו מהודעה של טרול (ונשארו בגלל שהפכו להיות מצחיקים או רציניים להחריד).

8) מה אתם מאחלים לאתר? מה הייתם רוצים שיהיה בו בעתיד?
אין לי שמץ...

9) זכרונות שלכם מגיל 17? סיום בגרויות ! קבלת ציון מעולה (ולא צפוי) במתמטיקה.

10) מה הייתם אומרים לעצמכם לו הייתם נפגשים עם עצמכם בגיל 17? (מה אתם חושבים שהדמויות של דקסטר היו אומרות לעצמן?). דבי ..... ליבי עם דב ! סתם... דקסטר מן הסתם היה אומר לעצמו לעולם לא לביקשר לאנשים (או להכנע לאחותך ולצאת לדייט).

11) מהם 17 הדברים האהובים עליכם מתפוז? (ומה מהסדרה?)
דב כפול 17.
הגילויים של דקסטר לגבי האנושיות, לאט לאט - מה זה אומר להיות אנושי על ידי דרך השלילה.
שגם הדמויות ה"טובות" לא מושלמות.
שגם הדמויות ה"רעות" - לחלקן יש גם דברים טובים.
מתפוז- הסחת הדעת ועיסוק כשיש זמן פנוי, העובדה שאפשר להתייעץ ולקבל מידע ועזרה מאנשים, הדיונים וההודעות ההזויות שיש לפעמים.

12) איזו מתנה הייתם מביאים לאתר? (איזה מתנות בחגיגת יום הולדת הייתם מביאים לדמויות בסדרה?)
לאתר - מלא גולשים חדשים,
לדמויות בסדרה : לדקסטר- כרטיס טיסה לכיוון אחד לארגנטינה. להאריסון והאנה- מצטרפת לרעיון של שיחון /ערכה ללימוד ספרדית. לקווין- עוד תכשיטי זהב.

יום של טיול שופינג ארוך/ קפיצת באנג'י וספורט אקסטרימי, שמסתיים במסיבה אל תוך הלילה (?)

14) מה המקום של תפוז בשגרת חייכם?
ברגעים הפנויים במהלך היום.

15) יש לכם שגרה קבועה כשאתם נכנסים לאתר תפוז? (או שגרה קבועה כשהייתם מתיישבים לראות פרק של דקסטר?)
תפוז- ממקומות שונים , אין משהו קבוע.
דקסטר - פיצה / פופקורן +בירה,
16) האם אתם אוהבים להיכנס לפרסומים של פורומים ובלוגים דרך ההמלצות? דף הכניסה? לא ממש

שיר m

Well-known member
תכשיטי זהב

"מה זה אומר להיות אנושי על ידי דרך השלילה" אהבתי

למעלה