מפגש חברות/ים גולשות/ים פרה-סקי 17/11

marceloros

New member
מנהל
מפגש חברים גולשים פרה-סקי 17/11

שלום לכולם,

כהרגלנו מדי שנה נערוך מפגש חברים / ערב גולשים / פורום תרום עונה.
המפגש יערך ביום א' 17 לנובמבר בשעה 19:00
(עד 22:00)
בחותם הקפה, סוקולוב 81 רמה"ש
* ראו כרזה מצורפת.

כולם מוזמנים !
גם מי שלא היה אף פעם, גם מי שמהסס.
מניסיון רב שנים אנו מחליפים מידע על אתרים, חופשות, תכנונים לעונה, ציוד ועוד ועוד, פורום פנים מול פנים, חוכמת ההמונים.

היות ונעדרתי כל תקופת החגים בהזדמנות זו אחרי חגים שמח ושנה טובה, שנת גלישה טובה ושלג איכותי.

נתראה,
מרסלו.

I Gabe

New member
הדרת נשים

ומה עם חברות גולשות?
אני ופרנצ'סקה מחרימים עד שיהיה שוויון!

נפתלי99

New member
להיפך ...

פורום הסקי הינו שיוויוני לחלוטין, ואנו מקבלים לשורותינו כל "מכור/ה ללבן" באשר הם, כל עוד הלבן הזה הוא שלג ולא אבקות למיניהן.
&nbsp
מעניין שבארץ יש רוב מסויים לגברים גולשים, ובחו"ל רואים שיוויון מוחלט בין נשים וגברים, ובהחלט הגיע הזמן לתקן את המצב ולהתאים את עצמנו לעולם.
&nbsp
ברוח זו אני לוקח השנה את שתי בנותי לגלוש לראשונה

marceloros

New member
מנהל
אקח לתשומת ליבי

ואשקיע קצת יותר בפוסט.
&nbsp
כמובן ההסבר הוא שעדיין בשפה העברית ביטוי ברבים הכולל את כל המינים והצבעים הוא "חברים" או "גולשים" בעוד אם ארשום רק "חברות/גולשות" זה יכלול רק נשים ולאון (כי לאון זה גם בחורה ע"ע האח הגדול עונה I ע"פ בובליל).
&nbsp
אגב אני לוקח כדור שמיועד בעיקר לנשים ולכן כל ההנחיות המצורפות רשומות בלשון נקבה, זה קצת קשה לי לקריאה ומשעשע, ואפילו צמח לי קצת החזה בזכותו

marceloros

New member
מנהל
עכשיו חסר לך

שלא מגיעה אינגריד, טטיאנה, פרנצ'סקה, אמילי ועוד 6 גולשות ילידות הארץ.

marceloros

New member
מנהל
מפגש חברות/ים גולשות/ים פרה-סקי 17/11

שלום לכולן וכולם,

כהרגלנו מדי שנה נערוך מפגש חברות וחברים / ערב גולשות וגולשים / מפגש פורום תרום עונה.

המפגש יערך ביום א' 17 לנובמבר בשעה 19:00
(עד 22:00)
בחותם הקפה, סוקולוב 81 רמה"ש
* ראו כרזה מצורפת.

כולן מוזמנות וכולם ומוזמנים !
גם מי שלא היתה/היה אף פעם, גם מי שמהססת/מהסס.
מניסיון רב שנים אנו מחליפות/ים מידע על אתרים, חופשות וחופשים, תכנונים לעונה, ציוד ועוד ועוד, פורום פנים מול פנים, חוכמת ההמונים.

היות ונעדרתי כל תקופת החגים בהזדמנות זו אחרי חגים שמח ושנה טובה, שנת גלישה טובה ושלג איכותי.

נתראה,
מרסלו.

למעלה