ניסיון פיגוע באוטובוס בירושלים

מצב
הנושא נעול.

davidfainshtein

Member
מנהל

מחבל הפך אוטובוס של עילית ברח' שמואל הנביא. המחבל נוטרל ע"י שוטר שהיה במקום.

זה B12B להערכתי. המחסן שלי מרוחק

ממה שאני רואה הגריל בצד שמאל., כך שזה לא B10B.
10 דקות נסיעה ושם יש לי נתון מדוייק על אוטובוס זה. אני מקווה שלא טעיתי. אני חייב להשגיח על הקטנים - כולם בחופש אז אני יכול לשכוח מלצאת עכשיו מהבית. אני הערב כמו ''גננת'' כאן בבית !!!

elians

New member
הגננת אביה :)

10 דקות נסיעה ושם יש לי נתון מדוייק על אוטובוס זה. אני מקווה שלא טעיתי. אני חייב להשגיח על הקטנים - כולם בחופש אז אני יכול לשכוח מלצאת עכשיו מהבית. אני הערב כמו ''גננת'' כאן בבית !!!
הגננת אביה :)

elians

New member
מקווה שזה רק עם דגמי האוטובוסים הפשוטים ולא הגמדא :)

חבל לך על הזמן אפי אחי היקר:
חזרתי לילדות.....אני משחק על הרצפה עם אוטובוסים עם שני התאומים וצריך לעשות רעש מנוע שלהם.... הם לא מוכנים לוותר על זה

הם דווקא רוצים את הליילנד של "גמדא" !

הם דווקא רוצים את הליילנד של "גמדא" !

ואני נאלץ לסרב.....אבל אל תשכח שזה לא פשוט לחקות רעש מנוע של ליילנד רויאל טייגר......אני משתדל לעשות זאת נאמן למקור ויוצא עם גרון כואב...
אשתי צילמה סרטון שבו אני נוסע עם התאומים בכל הבית עם אוטובוסים ומשמיע קולי קולות של מנועי ליילנד, מרצדס ו-מאן, קולות של דלתות נסגרות ונפתחות, אבל מטבע הדברים אני מתבייש להעלות לכאן את הסרטון הזה......זו פאדיחה !!!

B12B

לא. אני צריך תמונה מאחור ומקרוב.
B12B
כל אוטובוסי עילית עם מרכב "מארס" הם מדגמי וולוו B12B, וB11R.
אחד המאפיינים של B11R הוא פתח יניקת האוויר שמצוי על ה"קורה" בין החלון אחורי השמאלי של האוטובוס לסופו בעוד שבB12B הוא מצוי מתחת לחלון (כפי שניתן לראות בתמונות).
כמו כן דגם המזגן שעל הגג אינו מורכב בB11R (ע"פ המזגן להערכתי האוטובוס ממודל 2010 ומטה).

וזה מוכח

B12B
אחד המאפיינים של B11R הוא פתח יניקת האוויר שמצוי על ה"קורה" בין החלון אחורי השמאלי של האוטובוס לסופו בעוד שבB12B הוא מצוי מתחת לחלון (כפי שניתן לראות בתמונות).
כמו כן דגם המזגן שעל הגג אינו מורכב בB11R (ע"פ המזגן להערכתי האוטובוס ממודל 2010 ומטה).
וזה מוכח
[URL]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10525756_10152595975307726_6727499521363927743_n.jpg[/URL]

תודה רבה. אכן זה כך - מודל 2009. רב תודות !

B12B
תודה רבה. אכן זה כך - מודל 2009. רב תודות !
להערכתי האוטובוס ישוקם מפאת גילו הצעיר יחסית. אילו היה בן 10 - כבר היה מושבת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה