לגבי עונה 2

לגבי עונה 2

מכיל ספויילרים גם לעונה 2 וכמובן גם לעונה 1

בכנס קומיק קון שנערך לא מזמן ישבו היוצרים אדם הורוביץ ואדווארד קיציס בפאנל מעריצים,
וזה מה שהם חשפו על עונה 2:

נגלה את זהותו של אביו של הנרי. זה צריך להיות מעניין.

נגלה מה קרה לבן של רמפלסטילטסקין, לא ידוע אם הם יפגשו או לא, אבל ידוע לנו מהעונה הראשונה שהוא כבר חלק מעולם המציאות מאז שהיה קטן.

נגלה מה העבר באגדתי של הרופא ד"ר ווייל.

סוף עונה ראשונה נגמרה בזה שהדמויות נזכרו בעברם, אך נשארו בסטוריבוק, לא עושה רושם שהם זזים מסטוריבוק, נראה שהם מעכלים את הזכרונות שם ולומדים לחיות בעצם עם שתי זהויות, כמו לדוגמא שלגיה/מרי מרגרט: שלגיה היא חזקה, פמיניסטית, אמיצה ואוהבת הרפתקאות, מרי מרגרט לעומת זאת מורה עדינה, עם אופי ביישני.

נכיר דמויות חדשות: מולאן, ג'ק ואפון הפלא וגם אורורה (שלא ידעתי מי זו עד שגיגלתי: מסתבר שזו היפייפיה הנרדמת
לא ידעתי שזה שמה)

מי שרוצה לקרוא עוד:

http://herocomplex.latimes.com/2012...lan-sleeping-beauty-captain-hook-in-season-2/

הלדין

New member
מעניין

- ולא, אורורה הוא שמה בסרט "היפהפיה הנמה" מאת דיסני. מדובר במעשיות גרמניות, אחרי הכל. למה שלנסיכה יהיה שם של אלה יוונית? בכן, מליפסנט היקרה הולכת לנקום בחברתה היקרה על הקרב ביניהן ועל כך שגזלה כמה שנות חיים ממנה. מעניין לאיזה קיום שפל התגלגלה מליפסנט בסטוריבוק? קבצנית? זונה? משרתת של אורורה שלא זוכרת שהיא אורורה?

- וכמובן, הענק באסיפת הנבלים הוא הענק מ-"ג'ק ואפון הפלא" (כנראה בגירסה שלהם ג'ק לא הרג את הענק.)

- מי שמשחקת את מולאן שיחקה גם את הדמות הראשית ב-"סמוראי גירל" - ג'יימי קצ'ונג. בקצב הזה, אנחנו עוד נגלה שבאמבי היה חברה הטוב של שלגיה. (הסיבה היחידה שמולאן נכנסה לסדרה היא שזו דמות ראשית בסרט של דיסני.)

הלדין

New member
איפה הספויילר

אני לא בדיוק זוכר. עד כמה שזכור לי, מליפסנט שותקה ואז המלכה גנבה את המטה שלה.

בפרק האחרון

זו לא מליפסנט שבעצם כלואה באיזה מרתף ("בעולם האמיתי") והופכת לדרקון ואז אמה הורגת אותה בשביל הביצת קופסא?

הרסתי לך???

אבל...אבל....לא מפריע לך לקרוא ספוילרים קטלניים כאלה?

וואי סליחה, לא ידעתי, אם הייתי יודעת, הייתי מתחמקת או מעדנת את זה.

נכון

פיספסתי אותו
(אולי אני עדיין בסיוטים ממנו, ממש פחדתי ממנו שהייתי קטנה
).

משהו שלא מובן

בפרק האחרון לעונה נראה היה שעוץ לי גוץ לי בעצם ניסה להחזיר אותם חזרה לעולם האגדות ולכן שמר את אותו הבקבוקון כדי שיוכל לשבור את הקללה במידה ומשהו ישתבש...... אז איך זה עדיין שהם נשארים בסטוריבוק אם נראה שמה שהוא התחיל מחדש זה כמו שהיה כשהמשפה הוציאה לפועל את הקללה וזה עטף את עולם האגדות?

גם אני תהיתי לגבי זה

בבקבוקון היה שיקוי אהבה (השיקוי הכי חזק שיש אאההאא|דמייני את רמפל צוחק
|)
והוא ניגש לבאר בכעס ונקמה, ואז העשן הסגול הזה שנראה בדיוק כמו מה שהמלכה עשתה.......
מעניין מה הייתה הכוונה שלו ומה בדיוק קרה שם, כי המלכה חייכה שהיא ראתה את העשן......
אז או שמשהו השתבש לו, או שזה בדיוק מה שהוא רצה, להשאר שם, כי הבן שלו אנחנו יודעים בעולם המציאות, והוא רוצה למצוא אותו, אבל איך זה בדיוק מתנקם ברג'ינה?

shirush3

New member
מה שאומרים בעיקרון

זה שבעצם הוא מחזיר את הקסם לסטוריברוק
כנראה שנהיה במתח עד שהעונה תתחיל

למעלה