Castle 5X05 Probable Cause

pennylane11

New member

אוקיי, ככה זה- יש לו שם, פשוט הקטע הוא שהוא לא אומר אותו. לטיימלורדס יש שמות, רק שבד"כ הם לא משתמשים בהם. הוא "הדוקטור", כינוי שדבק בו, אבל לצורך העניין הזה יש גם את "המאסטר" וכדומה. פשוט החליטו, אי שם במשרדי הBBC ב1963 שאף אחד לא ימצא שם שהולם את הדמות המדהימה והרב-גוונית הזו.
איימי היא ג'ינג'ית (ונראית ככה- http://media.comicvine.com/uploads/9/96949/1743226-02__amy_pond.jpg), והבלונדינית העיקרית היא רוז (שנראית ככה- http://25.media.tumblr.com/tumblr_mar0ii7DvQ1qca2hgo3_400.jpg) למרות שיש גם את אסטריד (שנראית ככה- http://www.eyeofhorus.org.uk/images/photo/10tennant/03-xmas-special/astrid-peth-waiting-496.jpg) ואת ריבר (שנראית ככה- http://media.tumblr.com/tumblr_lmc0ezcotY1qb0tyi.jpg) ועוד המוןהמון מלוות יותר פעוטות, אבל אני מניחה שלא דיברת עליהן.

בכל מקרה, אם את זוכרת מה קרה בפרק (אפילו בקטע משני, דמויות שהיו, משפטים שנאמרו), תגידי והסבירות שאזהה אותו (וכך גם את המלווה ואת הדוקטור
) דיי גבוהה.

shoham95

New member
זאת הייתה איימי

משום מה זכרתי אותה בלונדה, אבל זו סתם טעות בזכרון שלי

זה היה פרק עם ואן גוך, פרק ממש מגניב.

pennylane11

New member
וינסנט והדוקטור!

דווקא העונה החמישית לא משהו. המלווה לא טובה והדוקטור משחק שם פחות טוב מקודמיו, ואפילו מעצמו של שנתיים אחר כך. ממליצה לך לבדוק את עונות טננט, את עלולה להיות מופתעת לטובה ולהתאהב.

shoham95

New member
.....................................

התגובה שלי בסיום הפרק (ולמעשה גם במהלכו) הייתה:
@%^&!#$%^&!@#$%^&!@#$%^&@!#$%^&!@$%^&*@%^&*@#$%^&!@#$%^&!@#$%^&!@#$%^&!@#$%^&@#$%^@#$%^&*כיטטראראערעכגאטיחיעכךגלאםךלכךילךףנףךלפאליםלםףאיךףמךףיךףחךטפףךפחמךפךיךפךי@#$%^&@#$%^&@#$%^&*@#$%^&#$%^&*@#$%^&#$%^&*$%

אבל עכשיו אני קצת יותר רגועה. אני חושבת.

בקושי נשמתי בפרק. פרק אדיר ומושלם ו-וואו ללא ספק אחד הפרקים הכי טובים של קאסל ואני אוהבת את הסדרה הזאת כ"כ!

כשראו את טייסון לראשונה שכחתי איך לנשום ועצרתי את הפרק והתחלתי להתהלך בבית וכל מה שעבר לי בראש היה אומייגאד אומייגאד אומייגאד אומייגאד אומייגאד ובקושי נשמתי ואז אחרי שנרגעתי קצת אבל רק קצת חזרתי לפרק ואז שוב לא נשמתי. עד סוף הפרק בערך.

ידעתי מההתחלה, כמובן, שקאסל לא אשם, אבל לא חשבתי לרגע דווקא על הטריפל קילר (ואני מקווה שהוא יחזור בעתיד! אני בטוחה שהוא לא מת) וכשהוא הופיע זה היה כ"כ... אין לי מילים אפילו לתאר את התחושות שלי באותם רגעים.

לצערי הרב מאוד ידעתי לפני הפרק (בטעות
) שקאסל יהיה חשוד ברצח, לכן לא הופתעתי כשאספו אמר לבקט שמצאו את טביעות האצבעות שלו ב- crime scene, וכבר ברגע שהוא קרא לה הבנתי שהנה עכשיו נדע למה קאסל חשוד,
אבל בשאר הפרק הופתעתי לחלוטין. בכל פעם שגילו ראיות חדשות הייתי לגמרי
ובכלל, כל הפרק היה ממש ממש ממש מפתיע. היו המון קטעים שהשאירו אותי פעורת פה ובקושי נושמת.

קאסקט...
אוקיי, עזבו נשיקות, עזבו הכל.
למי אכפת מזה כשמביאים לנו קטעים כאלה?

התמיכה שלה, העובדה שהיא לא הפסיקה להאמין בו, האהבה הרבה שהיא הפגינה בכל רגע בערך, החזקת-הידיים בין הסורגים, החיבוק המקסים (אחד מקטעי הקאסקט הכי הכי הכי מדהימים בכל חמש העונות!), השיחות ביניהם...
הכל היה הכי יפה שיש. אני חושבת שהפרק הזה הראה כמה הקשר שלהם חזק. כמו שקאסל אמר, היה קל לא להאמין לו אחרי שהיא ראתה את האימיילים (ולמעשה גם לפני, הרי כל הראיות הצביעו לכיוונו). אבל לא, היא האמינה לו, היא בטחה בו... זה היה כ"כ יפה וזה שווה מאתיים נשיקות.

הקטע בו בקט בכתה ללייני היה שובה לב ועצוב כ"כ

אני חושבת שגם הוא הראה (יחד עם קטעים נוספים בפרק) כמה היא אוהבת אותו. וזה היה קטע עצוב ומקסים.

(אני חייבת לציין, קצת מבאס שאספו ולייני גילו על הזוגיות של קאסל ובקט ככה ולא בדרך משעשעת אחרת, כמו ראיין, אבל- לא נורא. היה יפה גם ככה.)

הקטע עם הספרייה... וואו, ממש לא חשבתי על זה. אהבתי מאוד שהוא הזכיר לה את הפעם הראשונה שהיא אזקה אותו, זה היה יפה,
וכשהיא הגיעה לספרייה והבנתי שזה היה רמז התלהבתי אף יותר. הוא כזה חכם. היא כזאת חכמה. שניהם כאלה חכמים. ויפים. ביחד. ולחוד. וביחד.
כפי שכבר אמרתי קודם- החיבוק היה מקסים. הוא היה מלא דאגה ואהבה והיא נראתה כמו ילדה קטנה וראו שהיא ממש דאגה לו וזה היה יפה יותר מיפה.

הפרק הזה היה מהפרקים שבקושי נושמים בהם, שכל דקה בהם מביאה משהו חדש ומפתיע, שיש בהם הרבה אקשן ומתח ובכי ולחץ ו- וואו. אני אוהבת פרקים כאלה. וזה היה פרק מדהים, הוא היה עשוי נפלא, הכתיבה הייתה יוצאת מן הכלל והכל היה מושלם. באמת, מושלם.

Cordillia

New member
הרגת אותי עם החפירה הזאת

ובמיוחד עם המשפט: "וכשהיא הגיעה לספרייה והבנתי שזה היה רמז התלהבתי אף יותר. הוא כזה חכם. היא כזאת חכמה. שניהם כאלה חכמים. ויפים. ביחד. ולחוד. וביחד."
אנחנו כאלה פאנגירלס!

חוץ מזה, הסכמתי עם כל מילה, כמובן.

yaelip22

New member
ביי פאר

הפרק הכי טוב העונה!
סוף סוף לא רציתי קטעים עם בקט וקאסל כי לא היה צורך
הכל היה מבויים\ משוחק נפלא ובטוב טעם
באמת בוקר טוב שקאסל הגיעה העונה הזו- פתאום נזכרתי בכל מה שאהבתי בעונות הקודמות- צריכים עוד פרקים כאלו או דומים לו כל פרק!

עדושית

New member
אומיייייגד!!!!

טייסון?!?!

איזה כיף זה לא לקרוא ספוילרים ואז להיות מופתעת ככה!

שפכתי על עצמי פעמיים קולה במהלך הפרק - כשטייסון נכנס לפריים בפעם הראשונה ואז כשהוא נכנס בבקט וקאסל.

כל כך לא ראיתי אותם מחזירים אותו! יפה להם.
ואני עם קאסל, לא חושבת שהוא מת.

ולשאר הפרק - היה פרק ממש ממש טוב.
אומנם בלי הרבה קאסקט, אבל למי איכפת, היה מעולה!

ראיין, אספו ולייני - היו כאלה מדהימים בתמיכה האוטומטית שלהם לקשר של קאסל ובקט - בלי לשפוט, בלי להתבכיין שלא סיפרו להם, מהממים!

אפילו גייטס הפתיעה לטובה הפרק בתמיכה שלה בקאסל

אבל הכי אהבתי בפרק הזה את קייט.
העובדה שלמרות הכל, הגירושים של קאסל, השטויות שלו וכל הבימבוז שהוא יצא איתן - שלשנייה היא לא האמינה שהוא בגד בה,
ובטח שלא רצח את הבחורה הזאת. היה ממש מקסים לראות שהיא מאמינה לו לאורך כל הדרך.

אני ממש מחכה לפרק הבא, יהיה כיף!
(יהיה פרק קומיקון!)

Cordillia

New member
אם שותים - לא צופים

וכמה מביך לגלות שלא זכרתי מי זה טייסון. אבל זה היה לפני שנתיים! ובניגוד למעין, אני לא צפיתי בכל פרק יותר מפעם אחת (ועכשיו זה מתנקם בי).
בקיצור, הורדתי את הפרק המפורסם על טייסון מעונה 3 ועכשיו אני הולכת לצפות בו.

עדושית

New member
ממש ככה!

וגם אני ראיתי כל פרק פעם אחת בערך (חוץ מפרקים נבחרים).
בונה על מרתון בפגרה

ותהני! הפרק הראשון עם טייסות ממש ממש מעולה!!!
ותזכרי-אם שותים לא צופים

pennylane11

New member
אין לתאר!

יש שני פרקים עם 3XK, אגב, את הראשון ואת הפרק עם האקדח של ריאן.
זה כל כך התאים והיה כל כך מתבקש ומצד שני לא נראה לי שמישהו שלא ראה פרומואים חשב על זה. מבריק! D:

למעלה