BB14E16

אורישקי

New member

אוי אני תמיד הולך לבדוק מי לקח HOH מרוב המתח, אוף.
בכל אופן הטוויסט של הבחירה בין חסינות,10K וHOH גאוני. אם למשל יש מצב שמתמודד בסכנה בבית ויש ברית גדולה שהוא לא חלק ממנה הוא פשוט ילך על החסינות בתקווה שייקח HOH פעם הבאה. וזה יוסיף הרבה עניין.
הייתי מעדיף שג'ו ילך, הוא מעצבן.
זהו בערך.

B R A Y E R

New member
מנהל

ויל הודח
הפסדתי עוד מישהו שהימרתי עליו

הילדים של ג'ו כאלו חמודים
וגם אישתו מותק
הרגו אותי שצעקו לו להנמיך את הווליום
ג'ו מספיק לצעוק על כולנו!!!!
ומה לעזאזל קורה בין אשלי לפרנק?
זה היה ממש לא צפוי

BB1416

אחרי שהשלמתי היום גם את שני הפרקים האחרים, אני חייב לציין שדי התאכזבתי שפרנק התברר כבובה של בוגי. אני לא מאמין שעבר בראשו הרעיון של לבקדר את דן והוא לא עשה את זה, במיוחד אחרי, איך שפרנק טען, שדן שיקר לו בהדחה המדומה.

ממש התבאסתי שוויל עף, ראשית כל, כי הימרתי עליו במשחק של עמית
, ושנית כי הוא באמת אחלה שחקן עם פוטנציאל לא ממומש. אני חושב שכשהוא יסתכל על עצמו משחק הוא יעשה חשבון נפש, ויבין שהוא היה יכול להגיע מאוד גבוה. ולא הבנתי מה ג'ן קשורה עם הקול הנוסף לוויל- ?

המשפחה של ג'ו חמודה לאללה!! הם הרגו אותי מצחוק שגם הם סובלים מהצעקות של ג'ו בדיירי רום. הכי הצחיקה אותי אשתו כשהיא בהתחלה אמרה "אני אשתו של ג'ו", ואז אמרה "סליחה", והתחילה לצעוק- "אני אשתו של ג'ו!!!!!!!!!"

בריטני ודניאל שיחקו משחק טוב השבוע. UTR כמו שצריך. בריטני הצחיקה אותי בפרק הקודם כשהיא אמרה לאיאן, כמו איזה כלבלב- "לך תרחרח מה בוגי ופרנק מתכננים לעשות". מלכה! גם כל הקטע עם זינגבוט היה מצחיק. האאוץ' הכי גדול עם מה שנאמר לדניאל, והקטע הוא שזה מדויק. המערכת יחסים של דניאל ושיין מתחילה להיות דומה למערכת היחסים של מאט ונטלי (כשאת נטלי ממש ממש ממש אהבתי) מעונה 9. והזינגבוט הקטן שמסר את שרשרת הPOV כזה חמוד! התחרות הזו של הPOV היה אחלה. ממש מזכיר משחק מחשב קלאסי.

פרנק ואשלי- WTF??? מאיפה זה הגיע? ממש לא ציפיתי את זה מגיע, הייתי בטוח שהם מדברים על להתמזמז בצחוק. אני מקווה שאיאן יגלה את זה כדי שיפנה נגד פרנק עוד יותר. יכול להיות שאשלי ככה נוקטת את גישת פרוואטי מהישרדות- גישת השרמוטוורטי. אם זה עבד לפרווטי, אין שום סיבה שזה לא ילך גם לאשלי. רק שאת אשלי אני מחבב הרבה יותר מהשרמוטה הראשונה.

אני אעשה דירוג קטן של הפייבוריטים שלי:
1. בריטני
2. שיין
3. אשלי
4. דניאל
(לגבי אשלי ודניאל- תמיד אהבתי פוסטמות...)
5. דן
6. איאן
7. המשפחה של ג'ו

וכל השאר.

NP16

New member

לג'ן היה איזה ברית עם אשלי וויל בתור הפלוטרים של הבית, והניוביז ....
היא ידעה שוויל לא יפנה נגדה ויוכל לעשות מהלכים שיקדמו אותה.
לדעתי אין לו שום פוטנציאל היה לו מספיק זמן לממש את זה הוא סתם אחד שניסה להיות דמות יותר משחקן.

חחחחחחחחחחחח גם אני כתבתי שבריטני שלחה את איאן כמו כלבלב

ואני גם חושב שפרנק יוצא מעפן, בייחוד כשבתחילת המשחק אני זוכר שהוא אמר שהוא לא בא לשחק בשביל בוגי אלא בשביל עצמו.
פחחח כן בטח.
והמשפחה של ג'ו לגמרי קרעה אותי

OMG!!!
פרנק ואשלי מתמזמזים אהאעהאעהאעהא
מאיפה זה בא?!
ואיפה משקפי השמש שלי?
קיצר היה פרק חמוד.
אני תמיד שמח לראות את ג'ף

ג'ולי הפתיעה אותי עם התשובה שלה לשאלה שלו.
אישית ישר הייתי הולך על ה-SAFETY במשימה לא משנה
באיזה מצב אני נמצא. עדיף להיות בטוח, וגם שבוע לאחר מכן יש לך סיכוי לזכות ב-HOH.
מקווה שמישהו שאני אוהב יזכה ב-HOH ושכבר יעיפו את בוגי הזה!!!

ג'ולי: "אני אהיה שילוב של בוגי וג'אנל במשחק שלי"
כמעט מצחיקה כמו המשפחה של ג'ו!

ולא חשבתי את זה על הסייפטי. באמת אפשר להיות גם בטוח השבוע, גם לא לעשות אויבים, וגם להיות בעל היכולת לשחק HOH שבוע הבא. בהחלט אש.

maya567

New member

העונה הזו ממש טובה, אבל אין לי איזה פייבוריט ממש רציני שאני מעודדת אותו, או לא רוצה שיודח (חוץ מג'אנל הי"ד).
חיבבתי מאד את ויל, ואני חושבת שהוא באמת יודע לקרוא אנשים טוב ולא סתם פרנואיד. חבל שזה לא הלך לו. אגב יש לו עמוד יוטיוב די משעשע עם מלא סרטונים מפגרים שהוא עושה + שירים מעפנים. מסתבר שהוא גם הופיע ל-2 שניות קצרות באודישן לאמריקן איידול ועוד בחלק של ההזויים...

קיוויתי שכבר תופיע כאן הרשימה של מי זכה במה, כאמור בגלל שלא כ-זה אכפת לי, גם לא אכפת לי לדעת מראש. אלך לבדוק לי בעוד שניה וחצי.

מעבר לכך, המשפחה של ג'ו אכן היתה אדירה, גם התשובה של ג'ולי (שבכלל בעונה הזו מנחה מעולה), ורק הקטע עם ג'ף היה פאתטי. הוא אשכרה חשב שיבקשו ממנו להכנס לתוך הבית

maya567

New member
פידס תוצאות הו"ה

אקח מרווח ביטחון למי שנכנס לכאן ולא רוצה לדעת את תוצאות ההו"ה

שיין לקח הו"ה ולפי מה שהבנתי זה גם היה ממש מהיר והוא זכה בהפרש משמעותי מהשאר. בריטני לקחה את הסייפטי פאס (שהוא קצת מיותר עכשיו ששיין זכה) ובוגי היה היחיד שהלך על הכסף, ולקח אותו. כנראה יש בעיות באימפריית המסעדות שלו אם הוא צריך כל כך הרבה מזומנים.

אקח עוד קצת רווח לגבי הנומיניישנס (עוד לא היו, אבל זה כנראה מה שיקרה):

ברית הברווזים רוצה ששיין ישים את פרנק ובוגי, ונראה שהוא יעשה את זה.

אורישקי

New member
תוצאות המועמדות!

אני גם כן אקח מרווח

הוא עשה זאת! הלוואי ופרנק ייקח וטו איכשהו ובוגי ילך לקיבינימט. אני רוצה שפרנק יישאר ביחד עם הברווזים אבל זה יעשה את העונה משעממת.
בכל אופן דן לניצחון.

וואט דה פאק... פרנק ואשלי?!? ככה את בוגדת באיאן? תתביישי לך! עכשיו הוא ירגיש צורך לעשות עוד מעשים מטופשים כפי שעשה בתחילת העונה!
נראה שהיא באמת הופכת את הפלרטטנות לאסטרטגיה, אבל ההשוואה לפרוואטי לא מדויקת כי פרוואטי בעונה 16 גם פיתחה משחק אסטרטגי. אם כבר אז רק פרוואטי של עונה 13, שהיא בעצמה לא הייתה כזה להיט (למרות שאני מדרג אותה יחסית גבוה. פשוט הקאסט בעונה הזו די משעמם ומונוטוני). אם אשלי תלוהק לעונת אולסטאר ושם תפתח משחק אסטרטגי בעצמה, אני אוריד בפניה את הכובע.

אפילו המשפחה של ג'ו צוחקת על הצעקות שלו בחדר וידויים
לפחות דן עושה את זה בחן מסוים. ברצינות ג'ו, יש איתך גיטריסטית בלהקת מטאל, אולי תוכל לבקש ממנה ללמד אותך קצת פיתוח קול לגראולינג, סקרימו... אם אתה כבר צועק כל-כך הרבה, למה שלא תנסה לשיר? ותודה לאל שג'ף לא נכנס לבית, לא סבלתי את הפוץ הזה בעונה 13 - למרות שג'ורדן הייתה הרבה יותר גרועה ומגעילה, יש להגיד. אלוהים יודע איך הוא הך לפייבוריט של אמריקה. אבל אם כבר השוואות להישרדות עונה 13 ו-16, אני עדיין צריך להבין איך אמריקה אוהבת את אוזי
ואת ג'יימס

דינג דונג, דה ביץ' איז גון. אחרי ההדחה המאוד משמחת הזו (למרות שגם הדחה של ג'ו הייתה מאוד משמחת
), הגיע זמנה של ההפקה להוכיח לנו שוב מי היא האלופה במיחזור משימות. מקווה שמישהו שאני אוהב יזכה!

למעלה