תוצאות טופ 12

such an angel

New member
טוב לדעת !

נראה שכולם פה ממש מרוצים מההדחה הזו.
את האמת, לא הגיע להם ללכת.. והערב שלהם לא היה כל כך כושל.
מה ארין עוד עושה שם ?

אולי יהיה גלגל הצלה והם יחזרו

כמה דברים

לגבי ביאטריס, זה לא שהיא גרועה, היא פשוט לא בשלה לתכנית הזאת, היא היייתה צריכה ללכת לתכנית של דיסני אולי, שם היא הייתה משתלבת בול!
אגב היא גם ממש מזכירה לי את זאק הנסון שהיא היתה בגילו, גם בקול חחח
ודבר נוסף לגביה ולגבי דיימונד אני לא מבינה מה הקטע של כל האמנים האלה שבאו לתכנית בשביל לעזור כלכלית למשפחות שלהם
זאת לא תכנית רווחה, זאת תכנית כשרונות לאנשים שרוצים היזדמנות ובמה לפרוץ בתחום המוזיקה!

קרלי מושלמת בעייני אבל אין לה שום קשר לשיר הזה, היא אומנם לא זייפה אבל זה פשוט לא התחבר ביחד.

פייג' באמת נראית כוכבת, התחברתי מאוד למה שהיא אמרה מאחורי הקלעים, נראה לי זה היה בבית של דמי שהיא ששאלו אותה למה היא רוצה את זה והיא אמרה שהיא ניסתה לעשות דברים אחרים בחיים אבל היא לא טובה בשום דבר אחר!, לא יודעת משום מה זה נגע בי

טייט הוא זמר מושלם שיכול להקליט אלבום מעכשיו, זה חייב להצליח!
אני מאוד אוהבת את הגישה הבוגרת והלא אוססיבית שלו כלפי התחרות כמו שיש לשאר המתמודדים, הוא באמת לוקח דברים בפרופורציה למרות כל הלחץ שמסביב.

אמבם 3 - שיר מושלם של אלישיה, מעדיפה את הגירסה שלה, הם לא הרכב לקאברים של דיוות, בכל אופן אני שמחה שאלישיה נחשבת דיווה - מגיע לה!

ארין לא כזה משעמם, אולי השיר לא היה להיט הפעם אבל הוא טוב
הוא זמר אר אן בי קלאסי ואמריקה אוהבת כאלה, אל תשכחו ששני הזוכים בשתי העונות בדה וויס של אמריקה היו זמרי אר אן בי.

אני ממש עצובה שליריק 145 הודחו
וגם לג'אנל לא הגיעה להיות מודחת בשלב הזה למרות שברור שהיא לא הייתה מגיעה לגמר

האמת ששמחתי לראות שטייט וקרלי בטופ, באמת מגיע לשניהם להגיע לגמר!

למעלה