פרק 5X20 - The Deep Web

יסמין@

New member
אכן פרק נפלא! ו-Nadal

ממש תודה! לא ידעתי את כל זה או שידעתי שמץ של הדבר ולא ראיתי את כל התמונה (לא שעכשיו אני רואה את כל התמונה, אבל לפחות אני יודעת שיש תמונה). תודה על המידע! כמובן שחיפשתי בגוגל מה שאפשר לקרוא על הרשת העמוקה ועל סילק רואד וכו'. עכשיו הבנתי יותר טוב כמה פרקים שראיתי ב"סקנדל" ואולי גם ב"נקמה" וגם ב"בית הקלפים". פשוט מדהים! ואני בטוחה שרוב החומר בנידון חבוי ולא ידוע ושאנחנו יודעים רק את הקצה של הקצה של הקרחון. אבל טוב לדעת גם את זה.

חבל באמת שאיליי צבע את השיער. ואם כבר מדברים על דברים חיצוניים, מדהים שמי שגילם את ריצ'רד ב"אבודים" שם אייליינר (או סתם עיפרון שחור) גם ב"אישה טובה" LOL אבל דווקא מתאים לו.

Nadal JR

New member
מגניב

אני שמח שנהנית מהפוסט ועוד יותר שהלכת וקראת בנושא. אלה נושאים די חשובים וטוב שכמה שיותר אנשים מודעים להם. אני לא צופה ב"סקנדל" או "נקמה" אבל ב"בית הקלפים" באמת נגעו בנושא הזה טיפה.

דנה1982

New member
סופסוף צפיתי....

פרק טוב, ותודה על הפוסט המושקע, ג'וניור - למדתי כמה דברים חדשים. אחד הדברים היפים בסדרה הזו זה הקשר שלה למציאות ולנושאים "אמיתיים", והפרק הזה עוד דוגמה ברורה לזה.

אני מאוד מקווה שאין תכנון לקשר רומנטי בין אלישה לבין הבחור מחבר המושבעים (לא רוצה אותה כרגע עם אף דמות גברית, תכלס) ויש תחושה באוויר שקארי דאג להרחיק אותה מהמשרד לא רק מתוך דאגה, אלא כי קורה משהו שהוא לא רוצה את המעורבות שלה בו.

הקרבות של LG והמירוץ למשרת התובע המחוזי נראים באמת כמו הנושאים העיקריים לשאר העונה / תחילת העונה הבאה, אם כי לא ברור לי איפה זה שם את פלורק-אגוס...

זהו!! עכשיו אני בטוחה שהופרדנו בלידה!!

זה התחיל באהבה שחלקנו לוויל והרצון שהם יהיו יחד,
וגם אני לא רוצה שיהיה לה משהו רומנטי עם פין, אני רוצה כמו עכשיו - מן חברות אמת של גיבוי ותמיכה הדדית.
וגם לצערי חשד בקארי ולמה הוא דחף אותה שוב ושוב ליום חופש הזה?

עכשיו תראי את 5x21

אני מניח שלא נראה אותו יותר, ואם יהיה תכנון לקשר זה יהיה עם פין, לא סתם אמרו שהוא גרוש..

אני עדיין טוען שקארי דואג לה, אבל נראה כבר..

עכשיו תראי את 5x21

למעלה