שרשור צהריים
היום ה-14 ב

Valkyrie1

New member
אבל בלאו הכי היא לא הייתה אמורה להיות עליו לא?

ז"א עיקר הבעיה היא ברק.
מה החלק של שיחי פה חוץ מזה שהוא ניסה לשכנע את גילי לבוא למסיבה?

edmasa

New member
שי חי יכל לסגור סיפור ולא לקחת את גילי למסיבת התה אבל

במקום זה לקח אותו לנסט וסיפר לו מה הבית חושב עליו במיוחד ברק ובכך פתח את הריב הזה.הדברים בין גילי ובין ברק צפו מתחת לפני השטח בימים האחרונים ושי חי גרם שזה יהיה מעל פני השטח

Valkyrie1

New member
רק דיברת

הרגע הוא אמר לברק שהוא מחליט ושגילי לא ישב במסיבה. שהוא לא נכנע לאיומים משהו כזה.
&nbsp
שהוא לא רוצה להכניס את עצמו לזה.

Valkyrie1

New member
סכסכן משתמש בשקרים

שי סיפר לגילי מה הוא שמע שאומרים עליו ושאולי בגלל זה הוא צריך להראות להם ההיפך וכן לבוא למסיבת התה.
&nbsp

hericane

New member
שקרן משתמש בשקרים, סכסכן גורם לסכסוכים

היה את לא זוכרת את קוראים לו (ההוא שכל הזמן בנה משחקים לכולם ואז רץ לכנסת)
הדעה הגורפת לגביו (ובצדק) הייתה שהוא היה סכסכן.

הוא לא שיקר. כל מה שהוא עשה היה להעביר מידע ממקום למקום, בהתאם למה שהיה לו נח.

Valkyrie1

New member
הוא היה אינפנטיל שבפועל לא הזיק לשום דבר ואף אחד

הייתי מסכימה איתך ששי יצא סכסכן פה אם זו אכן הייתה הכוונה.
שי צריך אנשים למסיבת התה,ברק אמר לשי שגילי לא עושה כלום ושלדעתו גילי צריך ללכת.
אז שי דיבר עם גילי שיבוא למסיבה ושזה גם יראה להם את ההיפך ממה שחושבים עליו.
&nbsp
זו לא נראית לי מטרת סכסכנות נבזית בכלל.
&nbsp
זה מה שאני ראיתי והבנתי בכל מקרה,שמישהו יתקן אותי.
&nbsp
&nbsp

hericane

New member
אכן אינפנטיל (וסכסכן) (הוא שאני לא זוכרת את שמו)

האמת שאני מסכימה איתך.
לא מתאים לו להצית אש אם הוא לא ממצב את עצמו במרכז השריפה. לכן אני גם לא חושבת שהוא הסית מעצמו אש. יצא לו במקרה - לא סכסך, לא הסית אש.

בכל מקרה הריב הזה היה מטופש לחלוטין. הוא אמר קודם שהוא שאל את כולם - וכולם סירבו.

rachela8

New member
שי ביקש מגילי כי ברק שכנע אותו ולא רצה לסכסך

שי חשב שגילי יבין ויסכים ,עומרי הסכים והתנדב לדעתי כי לא רוצה ששי ידיח אותו ביום חמישי בהדחה כללית לפני כולם ,לא חושבת שזה יעזור לו אולי אם עומרי יוכיח את עצמו במשימה שי לא יבחר בו ,סיכון מחושב ,מתי תתחיל המשימה הזו שהייתה צריכה להיות אתמול מושכים את המשימה כמו מסטיק סתם בלי טעם

על העיוורון

מעניין לראות איך רוב המקטרגים והטוענים נגד שי חי, עושים שימוש כלשהו ברטוריקה של "הערצה עיוורת" או סתם במונח עיוורון, כדי לתאר את אלו בפורום אשר מצאו עניין בשי חי.
מעניין בעיקר על רקע זה שלא ראיתי אף אחד מתומכיו משתמש במילה הזו כלפיי אלה שאינם אוהבים אותו.

בעיני יש חוסר סובלנות וביטול הלגיטימיות לדעות שונות, בכינוי כל מי שלא מסכים עם דעתך "עיוור".
אפשר לאהוב אנשים שונים, אפשר שיהיו לנו דעות שונות ונקודות מבט שונות על אותה התרחשות. זה לא אומר שצד אחד עיוור והצד השני חכם, רואה נסתרות ויודע כל. זה רק אומר שאנחנו אנשים שונים שרואים דברים בצורה שונה.

פאפא5

New member
עננות גבוהה, אותו יחס מקבלים גם אלה שחושבים ששי חי לא אליל

ומעיזים להביע עמדה נגד, גם הם סופגים עוקצנות... ומעניין יש כמה כאן שבאמת מעריצים אותו בסוג של אובססיות, וכל מי שבבית האח מסתדר איתו הוא נפלא נחמד משגע וכל מי שלא מסתדר איתו בבית האח מחוק , ממש גן ילדים, וכן זאת הערצה עיוורת , הערצה של בנות טיפש עשרה.

למעלה