שרשור צהריים
היום ה-14 ב

רותי 167

New member
הכל בעיניי המתבונן

אתה יכול לקרא לשי אפס ולהשמיץ את תומכיו מסיבות כאלה ואחרות ,באופן אישי נהנית לראות אותו על המסך,את הדרך שהתחיל לעשות ,את התובנות שלו,את הראיה הנכונה והאבחנות המדויקות של דיירי הבית ,את חוכמתו וכן,אוהבת אותו יותר מיום ליום.

יום טוב.

אני נמצאת כאן הרבה ובעוונותיי כמעט וקוראת הכל

לא נתקלתי בשום הערה עוקצנית כלפי המבקרים הקשים ביותר של שי חי.
אדרבא, אני מוצאת דווקא את התומכים בשיחי במצב של מגננה תמידית. הם מציינים כל הזמן שהם אמביוולנטיים ולמרות הכל ועל אף הכל הם בכל זאת בעדו לאחר התלבטויות רבות.
לעומת זאת, אתה בא כאן ומאשים באינפנטיליות מסויימת את כל המעריצות העיוורות של שיחי. מאשים אותן באובססיביות ובנוסף אתה מטיל עוד האשמות שווא שמעידות יותר עליך מאשר על "המעריצות" של שי חי.
ועוד מילה,
כל המבקרים את המעריצות העוורות של שי חי,
לוקים בעצמם באיזו התנשאות מטופשת כאילו והולכים לבחור כאן ראש ממשלה.
זאת תוכנית טלוויזיה שכל מטרתה לבדר וליצור קונפליקטים בין הצופים.
אז בואו נשב עכשיו סביב המדורה ונשיר שירי הלל לדודו כפרה או לעומרי המושלם, או לפלורי הנשמה, וכולנו נשב כאן בחיבוק קבוצתי ונאמר אמן!

לא אדוני. לא בבית ספרי.

hericane

New member
קשה להתקל בהודעות עוקצניות בצד הרב

יש והיו כאלו. למשל השורה האחרונה בהודעה שלך.

אני לא מחובבות שי, וכבר לא מעט עונות אני נגד שיטת המחנות בהחלטה האם מישהו שאינו הפייבוריט הוא "טוב" או "רע" רק בהסתמך על הקשר שלו לפייבוריט.

אז אני לא סובלת את עומרי, פלורי או דודו. וגם לא את שי חי.

אני לא נתקלתי בהודעות עוקצניות כלפי מי שמתנגד לשי חי

אם היו כאלה, אשמח לראות ולהעביר עליהן ביקורת.
השורה האחרונה שלי התייחסה אך ורק לקטע של חיבוק קבוצתי בנוסח קומבייה.
זה לא בבית ספרי. אני אוהבת ויכוחים ודיונים ובטח שלא אפגע במי שלא חושב כמוני.
וכן, גם לי לא נעים לקרוא שוב ושוב כמה אנחנו מעריצות עיוורות או מטומטמות שלא מבינות איך אפשר בכלל להתלהב מהחרא בן אדם הזה. תגידו מה שאתם רוצים על שי חי אבל בבקשה תפסיקו לפגוע בגולשים שכותבים עליו דברים טובים כיד הדמיון הטובה עליהם.
כמובן שדבריי אלו לא מופנים אלייך, אלא בכללי לכל אלה שמוצאים לנכון להעיר לנו שוב ושוב על העיוורון שלנו או על האופי שלנו.

עם כל הכבוד להגיד למישהו די להתמסכן זו עוקצנות לשמה

וזו עוקצנות אישית לגופו של גולש שלא חושב כמוך. אני לעולם לא אגיד למישהו שלא חושב כמוני די להתמסכן או אתה צבוע. כי זכותו של כל אחד לחשוב אחרת ממני, אך גם זכותי לחשוב אחרת ממנו.ויש דרך להביע עמדה מבלי לרמוס את האחר שלא חושב כמוך.

מצטערת אבל לא נתקלתי בהודעה כזאת

ותאמיני לי שאני כמעט קוראת את כל ההודעות כדי לא לפספס משהו חשוב שנכתב שעשוי לשנות לי את כל התמונה. אני נמצאת במשחק. אני לא נמצאת כאן במלחמת
עולם.
מעולם לא כתבתי כאן למישו שהוא מתמסכן. התאפקתי המון זמן ולא הגבתי לאנשים שלא מבינים איך אנחנו עיוורים והולכים כמו עדר של בני טיפש עשרה אחרי הסוציומאט הנוראי הזה.
אז כן. נמאס לי לא להגיב ולשבת בשקט ולהושיט את הלחי השניה.
מי שלא נעים לו שלא יקרא ושלא יגיב.

יונתנסקי

Well-known member
אמן סלה !!!

לא שהיינו במיעוט....וניתכנ על דעתנו ביקורת מכאן ועוד קצה העולם,
אלא גם הותקפנו אישית..
כותבת אחת כתבה לי "איזו מין סבתא אני שככה אני מחנכת את הנכדה שלי ".

זה היה בדיון ששי חי אמר שרוצה שבחורות נאות יגישו לו בירה.

שלא לדבר על הגולשת שכתבה שכל הזקנות עם שי חי

במשך ימים שלימים היא כתבה פה משפטי שנאה ושיטנה על שי ועל המצדדים בו
ואף אחד אפילו לא העז ולא רצה להגיב לה בכלל...
אני אישית לא מתדיינת בכלל עם אנשים שהשפה שלהם לא לרוחי בכלל. דיון צריך להיות ענייני. אחרת זה לא דיון בכלל אלא קרב אגרופים.

PuffPuffPass

New member
כסאח בין גילי לברק

גילי אומר שברק שחקן מס' 1, מנפח לאנשים ת'מוח, נמצא בכל מקום, מלקק כל הזמן לאח הגדול וכו' וכו'.
גילי מתעצבן גם כי ברק אמר שגילי "מתפעל" את פלורי, כלומר מתזז אותה שתשרת אותו כל הזמן.
אני דווקא מבסוטית שנכנסים בברק, ברק הוא הדייר הכי דוחה בבית.

למעלה