שרשור צהריים
היום ה-14 ב

מישהו יכול לסבול את אור?? ברצינות עכשיו??

עם הקול הצרחני והאג'נדות הטרחניות והעיוות של דברי אחרים.
מה הקטע? היא לא מבינה את ההבדל בין להיות בבית עם מצלמות לבין לשחק למצלמות? באמת??

Bellamia1

New member
עוד אחת לאוסף הקלות הבלתי נסבלת של יקום הריאליטי תוצרת האח

hericane

New member
אותי היא מעניינת לפעמים

לא מתה על הצווחות או הגזענות או סאגת האחות הרחמניה אבל לטעמי היא מהאנשים היותר אינטיליגנטים בבית ומדי פעם, בעיקר באישון ליל, זה גם בא לידי ביטוי
אני גם נהנית לראות מישהי. (יחידה) שבאמת לא מפחדת משי חי ושמה לו מראה מדויקת מול עיניו.

inbary1

New member
איגרא, התשובה היא....

ביג דפנטלי לא.....LOL
משלא יודע לצחוק, ומתנהל כל הזמן עם מקל עדתי או מקל מסוג אחר, תקע לו עמוק באחוריו, הוא בעיני לא ראוי לתגובה...
לא צוחקת מבדיחות עדתיות ומגדריות?! כן, ממש...
אני רוצה לראות שמישהוא יעשה מבטא עיראקי או פרסי והיא לא תשתין במכנסיים.....חחח
שלא תשחק אותה "מניפת הדגל דה-לה שמאטע".....

כמה אפשר לשמוע אותוה טוחנת השכל על עדתיות פה ועדתיות שם....כל אלה (באשר הם שם) שצועקים הכי הרבה ומניפים את הדגל, הם עם הכי הרבה רגשי נחיתות...
ואגב, יש גם בדיחות וחיקיים על אשכנזים: פולנים, ייקים...
אז בבקשה שלא "תזייברן" את השכל במטוטא, תודה....

בטח שהיא תעמד להדחה השבוע.....
יההההההההההההההההההההההה

ghmain

New member
אור היא סוג של קניבלית - שמאלנית שתוקפת שמאלנים אחרים

הצודקת11

Well-known member
אני מבסוטית,היא עכשיו בחוסר אונים,שנייהם חברים שלה

אמנם ברק יותר,מגילי היא קצת חוששת.

אני לא מאמין שברק שחקן הוא פשוט....

הוא פשוט טיפוס כזה..ורובינו לא סובלים אותו...מנגד גילי גם לא ממש טלית שכולה תכלת...אני בעד הפריקת תסכולים האלה אחד על השני שכל הלכלוך יוצא החוצה

kobeonline

New member
גיל וגילי על הגריל השבוע בוודאות

לא ראיתי את הריב אבל הריב הזה היה באוויר כבר מאתמול... וגם גיל לדעתי יקבל קולות כי הוא עדיין לא מצא את עצמו בבית...
מה שכן מדאיג אותי זה שבגלל שקסניה ותמר מאוד קרובות לברק, אז יפגעו בהן והן יעמדו להדחה גם כן כי את ברק אי אפשר להעמיד להדחה...

זה בדיוק גם מה שמדאיג אותי, כי ברק חסין עד הגמר

אבל תמר וקסניה לא, וינסו לפגוע בו דרכן.
אין לי שום בעיה שיפגעו בו, אפילו אני חושבת שמגיע לו, אך לא דרך תמר וקסניה שעומדות לשלם את המחיר במקומו למרות שלא עשו רע לאף אחד שם.

kobeonline

New member
אני מקווה שהן יבינו את זה כבר בהדחה הקרובה

ואם לא, אז לדעתי האח כבר ידאג להרחיק אותן ממנו דרך איזה משימה או משהו. לא יכול להיות שלאח הגדול היו 6 עונות לפני, ועדיין אנשים שנכנסים פשוט לא מבינים את המשחק.

למעלה