שרשור צהריים
היום ה42 ב

בעונה ה1 של שי הוא לא התכוון לכל הפסטיבל שנוצר סביבו...

הוא בכלל היה על סף שברון וביקש כמה וכמה פעמים לצאת.אחרי שכילה את זעמו ברוב הבית. יורם זק בתבונתו הרבה זיהה את הפוטנצייאל ההרסני לשני הצדדים.ובנה עלילה בהתאם.
&nbsp
בסוף הגולם בעט ביוצרו,כי על נמר אי אפשר לרכב...לא בטבע ולא בכלוב.
&nbsp
בעונה הזו שי בא בשביל לכסות מינוס חד וחלק,אולי על הדרך לגרוף מקום ראשון ולנקות תדמית. זה לא כל כך מצליח...
&nbsp
אבל לראות אותו כדמות משנה ,זה פספוס עצום.יש לו נוכחות של כוכב ראשי בכל מקום שידרוך.רואים את זה בכבוד שמעניקים לו,ביראה,ביחס.
&nbsp
לגבי אסף אני מנסה לדמיין מה היה קורה לאסף עם שי לא היה נוכח בעונה הזו.אני באמת מאמין שהוא היה נבלע בתוך התפקיד של "החבורה" אחרי שנטלי שמה לו בלוק באפיק הרומנטי כל מה שהיה נותר לו זה "מישהו בשרותייםםםםם".
&nbsp
עם זה לא בונים דמות של מלאך.אולי שוטה הכפר,אבל בעצם שוטה הכפר הוא כבר עדי,אז??

מכורה וחבל

Well-known member
סר חינו של שי חי

שי חי הגיע מפוחד, אם לא בחרדה אמיתית, אולי אפילו נאנס להיכנס לתוכנית מטעמים כלכליים.
עכשיו, בניגוד לעונה הראשונה, הוא ידע לקראת מה הוא הולך. גם הדיירים האחרים כבר מכירים את כל השטיקים שלו, ולכן לא נותנים לו את העונג.

הוא עייף, הוא כבר לא צעיר, הוא נרגן - הוא לא מעניין. מכבדים אותו בבית כמו שמכבדים את הסבא של המשפחה. אף אחד לא בא אליו בתלונות שהוא לא עושה כלים (חייבת לציין שראיתי אותו עושה כלים בתחילת העונה, וזה נתן בי תקווה שאכן השתנה), כולם מנסים שיהיה לו כמה שיותר טוב.

בניגוד לעונה הקודמת בה עמד למול עומרי בר נתן, הנפוח מעצמו - מי יש לו פה?ילד פלא יפהפה, קליל, צעיר, ענו, צנוע, קול, טיפש, לא מלא בעצמו, להיפך, מקטין את עצמו עד כדי צמצום מינימלי, לא מחזיר מלחמות ועוד מחבק, מחייך. הדמות של אסף פוגעת בו מאוד כי היא מאירה אותו באור מבוגר ולא כיפי.

אם בעונה הראשונה ראיתי רוע, בעונה הזו אני רואה פאטיות. אני ממש נבוכה בשבילו.

סר חינו בעיני מי? בעינייך? אולי אבל לא בעיני רבים וטובים.

אין שטיקים יש אמת אחת צרופה.

יש יראת כבוד כלפיו.בעיקר מצד הגברים.

עמרי בן נתן לא היה האישיו.דווקא אור והחרם הברוטלי שניסתה להנהיג.

אסף לא האישיו גם כן,הוא יציר כפיים של הפקה שמנסה ליצור קונטרה.אסף הוא זו... ראלטי ידועה לא היה מקום שהקוביות שלו לא עיטרו את המסך.פחות השכל יותר הגוף.

לא קניתי אז ולא קונה היום את הדמות שהוא מוכר ...אין חיה כזו מושלמת לא בטבע ולא באנושות.אולי רק באודישנים הטמאים בברלי הילס בואכה החניון שבו לן.

אני רואה אדם אמיץ שנלחם בכל שארית כוחותיו המוסריים בכל מה שחולה בחברה הישראלית שמשתקף דרך הבועה הקטנה שרשת מספקת לנו.

עם אנשים כמו שי חי אני מוכן לבנות אוטופיה חדשה,נקיה יותר סובלנית יותר ,והכי חשוב טהורה מזיוף.

מכורה וחבל

Well-known member
נחכה ונראה אם זה רק בעיניי... עוד שבוע.

ועם אוטופיה כזו, אני מקווה שאין לי כניסה. זה יהיה לי להרבה כבוד.

ומי אמר על אסף מושלם? מבחינתי הוא מרהיב ביופיו ובחיוכו ואיזה כיף לראות אותו, הוא מעלה בי חיוך כל פעם מחדש ובלופים.

פחות שכל? ממי פחות? אני מבטיחה לך שיש לו הרבה יותר שכל משי חי - תראה איפה שי חי נמצא... מרוב שכל... כשלון אחד גדול. יש לו שכל, אבל שכל מעוות.

אסף לא מושלם אבל הוא נותן לי הרבה שמחה, צחוק וגם גאוה, כאילו הייתי אימו. כן, כן, אני אוהבת אותם טובים, חינניים, נאיבים והאמת לא אכפת לי אפילו טיפשים - העיקר בני אדם ולא חיות אדם שחושבות שהאמת שלהם היא בלעדית. צרי אופקים. פרמיטיביים. דורסניים.

לקי7

New member
מכורה וחבל, הוצאת לי מילים מהפה

ובנוסף אני לא מחבב את הטיעון שזה שחקן וההוא שחקן. זו תוכנית טלוויזיה וכולם משחקים, אבל את האישיות האמיתית אי אפשר להסתיר לגמרי. שי חי בוחר להשתמש במילים קשות וגם לא ל"התערבב" עם כולם. מה היה לו רע אם היה יושב יחד עם כולם וצוחק מדי פעם? למה להסתובב עם פרצוף תשעה באב כל הזמן.

lamalama4

New member
שי חי הוא הדמות הראשית. כך היה אז וגם היום

לאסף אין שום משמעות בבית בלי ששי חי שם עליו את הזרקור שרואה בו כאהבל רעשני. מי שלא אוהב את שי חי יעבור לתמוך באסף כי הוא נמצא מולו. אם שי חי היה נלחם בבן, חלילה, הקבוצה של אסף היתה עוברת רובה ככולה לבן. בסקרים הוא מקבל כפול הצבעות מאסף ולפעמים גם יותר מזה. אז שי חי ינצח כדמות ראשית. אסף יקבל את המקום השני ששמור לאלה שהם נגד הזוכה בד"כ.

מכורה וחבל

Well-known member
גם אם זה יהיה נכון, והדמות המשנית, להלן שי חי, ינצח

זה יהיה כמו הראל מויאל והראל סקעת.

rachela8

New member
הבעיה שעל המסך הדמויות הראשיות עדי ואסף

את שי חי מחביאים רוב היום ,אז קשה מאוד להתרשם ממנו כמו שאנחנו רוצים,הביאו אותו הכוכב ומחביאים אותו ,לא מבינה את ההפקה

מכורה וחבל

Well-known member
בתוך הבית זה מובן - זה רק משחק למצלמות

והניסיון, המוצלח עד כה, לא לתת לו את התענוג של ה"מוחרם".

בחוץ - זה הניסיון להכשיר את השרץ. אוהבי שי חי, יהיו אשר יהיו, מסרבים לראות אותו כפי שהוא ולכן מתרצים תירוצים מתירוצים שונים את התנהגותו.

לי אין שום צורך לתרץ את התנהגותו - בעונתו הראשונה חשבתי שהוא חלאה וגם בעונה הזו. אין לי שום יכולת להתחבר לאדם רע במהותו.

היהפוך כושי עורו ונמר חברבורותיו? מסתבר שממש לא - עובדה, בתחילת העונה באמת היתה לי תקוות לגביו שהוא באמת השתנה כפי שהוא העיד על עצמו, אבל לא היה צריך הרבה זמן כדי שיצא לו השי חי, השי חי האמיתי. מה שהוא במדויק - גבר אבוד בתוך עצמו והדבר היחיד שעושה לו באמת טוב זה מלחמה, לא צחוקים, לא שלום, לא אהבה - מלחמות. גם את זה הוא העיד על עצמו.
ובדיוק את האדם הזה אוהדים - לאלוקים הפתרונים.

יונתנסקי

Well-known member
גם לי אין שום צורך לתרץ אותו, ואני לא מנסה לתרץ אותו

ואפילו לא מתנצלת על כל שבעיני הוא טוב יותר מכל האחרים שיושבים בבית.
לא צפיתי שישתנה, כי לא נראה לי שהיה צריך להשתנות.
אם היה משתנה - הוא לא היה שי חי.
וטוב שאת מאמינה שאלהים יעניק לך פתרונים. אשרייך.

lamalama4

New member
אז אתמול פיספסתי את כל הדרמה

ולא היה לי מושג שקרה משהו מיוחד עם שי חי. היום במקרה נתקלתי בפוסט שהעלתה אחותה של נטלי דדון וחשכו עיני.
חששתי שקרה משהו שאין ממנו דרך חזרה. ואז בדקתי פה קודם כל את הפרשנויות וקצת נרגעתי. הבנתי שככל שנראה אנשים רבים מאד רואים ששי חי הולך לנצח ואין דרך אחרת למנוע ממנו את זה, אלא בהוצאה מלאכותית מהבית לפני הגמר. הקופצים על העגלה הם תומכי פינוקיו "המאיים" על הזכיה בפער אדיר מתחת לשי חי ומנהלי "צבא האמת" ההזויים שנראים על סף יאוש. כמובן שגם משפחתה של נטלי שלא סגורה על זה שנטלי תהיה בגמר בלי הדרמה, ואכן פגועה מדבריו של שי חי על נטלי, אבל אין בדבריו שום דבר שלא מין האמת או שאפשר להגדירו כ"אלימות" מכל סוג שהוא, במיוחד כשהמשפט על השירותים נאמר לא בפניה בכלל, ללא שמץ של אלימות וכהסבר לכך שהיא לא מורמת ממוכרי הבגדים מהם היא שמחה לקבל הנחות סלב, אך בעיניה הם נחותים וחסרי חלומות.
נרגעתי סופית כשצפיתי בכל השיחה שלו בלילה עם בן, משם נלקח משפט ה"מסריחה בשירותים" ו"גועל נפש של אשה", דבר שניסו במשפחתה של נטלי, קבוצות התינוק בן ה-27 וצבא השקר להציג כאילו נאמר ישירות לנטלי בצעקות אלימות.
השיחה כשלעצמה, כל הסרטון - מציג את שי חי שוב כמאסטרפיס,מזון לשכל, עניין בבית חסר עניין, כוכב העונה, הסיבה היחידה לצפות בעונה זו אחרי כשלון קולוסיאלי של רשת בעונה הקודמת. בזכותו הם אפילו עוקפים את יורם זק בסיבוב. אם ישדרו את השיחה עם בן כפי שהיא, אני אהיה מרוצה מאד. מקווה שרועי עוז לא יעשה את המניפולציות הקבועות שלו נטולות האלגנטיות.
ובן זיני- איזה איש מדהים, ילד בן 22 כל כך מוצלח, חכם, טוב לב. פעם ראשונה שהצבעתי לו העונה. נשמה טובה שהוא. שם את אסף בכיס הקטן בכל אספקט אפשרי והוא 5 שנים פחות ממנו, ילד אמיתי ללא חוטים שלא עשוי מקרש.

טוב, בלבלת אותי. אני חייבת לצפות בשיחה הזאת בעצמי

ולא לתת לדברים הנאמרים כאן לבלבל אותי.
בכל מקרה אני מסכימה איתך ששי חי הוא כוכב העונה.
ועל בן זיני כתבתי כבר בתחילת העונה שהוא הרבה יותר בוגר מכל המבוגרים שהסתובבו שם ודיברו שטויות בכמויות.
לגבי האמירות הבעייתיות של שי, גם אם הן לא נאמרו ישירות לנטלי אלא לאוזניו של בן, עדיין זה נאמר לעיני המצלמות ואוזני המיקרופונים ומשם זה מגיע לבתים רבים בישראל. על זה אני מתלוננת. הרי הוא מכיר את המערכת, והיה צריך לדעת לא לרדת ככה ברמה כדי שאוייביו לא יעשו מזה מטעמים. אני מבינה שכאשר כועסים ורותחים אז הלשון משתחררת, ובכל זאת יש דברים שלא נעים לשמוע.
שלא יהיו אי הבנות, אני אמשיך להצביע עבורו כי הוא העונה הזאת והעונה הזאת זה הוא. לא הליצן המקפץ ולא האידיוט הציוני שמחמם ולא רס"ר המטבח ולא הצועדת בדרכים ולא הדוגמנית. שי חי מניע את התוכנית והתוכנית מניעה אותו. לטוב ולרע.

lamalama4

New member
אם יראו רק את המשפט- זה בעייתי עבורו וזה פשע של העורך

אם יראו את כל התנהלות השיחה, או חלק מכובד ממנה ולא יוציאו ממנה את המהות, מדובר באגדה מהלכת- שי חי. הכל בידי העורך.

לאה133

Well-known member
ברוב הפעמים מעבירים את המצלמה לחדר אחר כאשר יש שיחה

לא ראויה, הפעם העורך החליט להשאיר את כל השיחה, גם כאשר היה ברור שכמה מילים ששי אמר על נטלי לא ראויות להאמר והאח לא היה צריך לשדר את זה, אבל כאשר הוא רוצה להגן על אסף הוא יודע איך, על שי הוא לא רוצה להגן, הוא רוצה את המלחמה הזו בין המעריצים, לא יודעת למה זה טוב

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מה יהיה עם הקללות והבוטות מה ?!

כמה אירוניה
לשפוט דיירים בתכנית טלוויזיה שמדברים בבוטות או מתלהמים - אבל לכתוב דברים הרבה יותר קשים עליהם - זה לגיטימי ומתקבל.

בקלות בלתי נסבלת אתם לא מצליחים לשלוט על מה שיוצא לכם מהמקלדת
באותה קלות אנחנו נמחק ונחסום אם תמשיכו.

שבוע אחרון! ולמרות כל האמוציות...תשלטו על עצמכם!
תנו אהבה לדיירים שאתם אוהבים ושחררו מהזעם והשנאה
עוד 8 ימים ודיי.

מרגישה כמו הגננת מרי

למעלה