שרשור צהריים
היום ה-16 ב

moiya1

New member
יש מצב שכל עוד היא שם הדיירים "החמודים" יעמידוה להדחה

תמי סוג של שעיר לעזאזל. מה שתרצו, תמיד יש אחד כזה.
ההתנהלות שלה טיפה נדחפת, תמי לוקה בחוסר טאקט רציני ולכן היא מרבה בהתנגשויות מול הדיירים. מרבית האנשים אינם אוהבים שאומרים להם את האמת בפרצוף והיא עושה זאת ללא התייפיפות ומעצורים. לכן, לצערי ימשיכו להעלותה על המנגל שבוע לאחר שבוע.
שיהיה מובן שאני מאחוריה למרות כל הדפקות שלה,
ולמרות שהיא מרגיזה אותי לא פעם..
לשאלתך.. היא תשרוד את ההדחה הזו. כולי תקווה.

queenjane

New member
גם אני בעד תמי היא ממש מותק פשוט באמת כמו ילדה בת 4 היא לא מ

מבינה למה יש לה בעיות חברתיות כי כולם שם מנופחים ותחכניים ועסוקים בלנפח את עצמם
היא גם לדעתי הכי יפה כי השאר ניתחו את עצמן למוות אני מקווה שתשרוד את ההדחה ושתתחבר לרועי ואליאב הם ממש מתוקים

Bed sister

New member
אהבתי את השיחות שהיו לישראל עם תמי

נפתח בו שם רגש. אחרי שהעיף אותה לעזאזאל בקור רוח, מול 2 החבובות שהפעילו עליו לחץ,אני מבינה שלישראל לא מגיע אחת כמו תמי.
שיבחר לאוץ אחרי 2 הדביליות האלה שישמשו לו צוות הוואי חיזור. 2 ילדות ברמת חוסר אינטלגנציה ריגשית. הן מסוג הבחורות שיחליף 3 ביום ואין בהן כלום ושום דבר. רק מתוך הקינאה והרצון לקירבה איתו. לא ראיתי מאז שיצא בו טיפה של רגש. רק שיריון אגו וגבריות.סיקרנת אותי מההתחלה ישראל. עכשיו? אני בזה לך. זה קושר אותך לכל הפירסומים מה מעשייך בחוץ ומה אתה רוצה להישאר בתוכנית. תהליך-לא תעשה שם! איכזבת בענק!
&nbsp

הוא מכוון מטרה ואיתן יכול להגיע לזה כי אין קשר רגשי

אני חושבת שזה לא סוף הסיפור איתם ואם יסגרו אותם בחדר אחד או עם אלכוהול ומשחק אמת או חובה הוא יהיה בבעיה חחחח

MIC83

New member
יש צרחות של שמחה של דיירים בחצר ורק אנחנו לא יודעים

מה צעקו

Acoustic 3

New member
אם הקבוצה לא היתה מחבבת את ישראל, האם מגי היתה מעמידה אותו?

כמובן שלא.
&nbsp
משמע - לא טובת הקבוצה ולא נעליים. היא לא תעמיד דייר שהיא אוהבת גם אם הקבוצה חפצה בכך.
מגי היא מסוג האנשים שאומרים דברים בביטחון ובקוהרנטיות וכמו שכתבתי פה בעבר, זה באמת עובד.
זה עובד רק על המטומטמים, אבל זה עובד.
&nbsp
מגי היא מסוג האנשים שרוצים להרגיש בראש, גם אם זה רק ראש לזאבים.

למעלה