שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

שיבא 78

Well-known member
ממש לא מריה
לא תרמה כלום לעונה

שום עלילה, שום סיפור אמיתי.

קידשה מחוץ לבית ובתוך הבית רק את החיצוניות שלה - וחשבה שזה מספיק.

נצמדה מיד על ההתחלה לגברברי הבית - וקירננה את בן הזוג שלה.

שפכה את דמה של אמה בפומבי !!

איך אפשר להצביע לה??

svtar25

Well-known member
מריה כל הדרך למיליון!!! על מנת להוכיח שפגיעה מנטלית בילד

לא פחות חשובה מפגיעה פיזית. להורה יכולים להיות מיליונים, יקנה כל מה שילד ירצה , אבל לא יפרגן, יזלזל ביכולת של הילד, כל פעם ילעג לילד, זה יגרום לילד להיסגר כלפי ההורה. לעומת זאת יכול להיות הורה קשה יום, שאין לו כסף לחוגים ולאוכל, אבל מפרגן ומעצים ומשדר אהבה. דבר שני מריה היא הדוגמה הקלאסית לכך שאינסטגרם הוא מצג שקר, אנשים מפרסמים תמונה מאושרת וקודר אצלם בלב ורע להם מבפנים. היא דוגמה לנערה שרצתה זוהר ופרסום ונכלאה לסיטואציה שבו היא מחוייבת לאלפי סוכנים וחייבת כמו בובה על חוט לציית לכולם. אז צריך לתת למריה את המיליון ולשחרר אותה מכל התחייבויות והסוכנים, לאפשר לה לעבור טיפול דואלי עם אמא שלה. כי מריה חכמה, שנונה, חדת אבחנה והכי חשוב נשמה ענקית! אז מריה מריה מריה למליון!

queenjane

New member
למה בכלל היא נעלבת אם לירז אמרה שהיא יפה היא שילמה הרבה כסף

בשביל שיגידו את זה?
ברצינות דוחה המניפולציות שמריה עושה הצגה של ילדה מסכנה
בועל מדובר במכונה משומנת
היא אמרה שכשיש לה מטרה לא רואה ימינה ושמאלה ועושה דוך למטרה
וגם בועז אמר את זה!
מה המטרה שלה? להתפרסם להיות דוגמנית אבל היא לא התאימה לדוגמנות אז היא עשתה הרבה ניתוחים וזה לא עזר למרות האינסטגרם נשארה אלמונית יחסית אז היא נכנסה לאח הגדול בתיקווה להתפרסם
מעניין שהיא ובועז 7 שנים ביחד בקושי שמענו עליו מילה למה? כדי לא להזכיר איזו איומה זאת שהיא טוענת "שהתאהבה" בבית ברועי
מעניין שכול מה שהיא בחרה להציג זה כמה היא מסכנה שיש לה אמא מפלצת ובן זוג של אמא שהיא לא מסתדרת איתו (שלקח אותה למיונים לאח הגדול הקודם) וכמה היא מסכנה כי יש לה חרדה חברתית

svtar25

Well-known member
רצתה להתפרסם כמו הרבה נערות בגיל טיפש עשרה

עשתה ניתוחים כדאי להתפרסם, נכנסה לכל הקבלה הזאת..ויחד עם כל זה "מכרה את נפשה לסטן". כלומר התחייבה לעשות דברים שסוכנים ביקשו ממנה על מנת להיות דוגמנית. יחד עם זאת, כעבור שנים הבינה שרוצה משהו מעבר, שכל הרצון להשתנות זה על מנת לחפות על הכאב מילדות, חוסר ביטחון עצמי עקב פגיעה מנטלית על ידי האמא ונטישה של האבא. מוכח שנוכחות של גבר בגידול ילדה בגיל 0-5 הוא קריטי! למריה לא היה אבא בשלב זה של חייה. מריה זקוקה לטיפול, על מנת לקבל את עצמה. כל הניתוחים לא הביאו לה ביטחון עצמי. אז מבחינתי מריה חייבת לזכות, למען כל אותן נערות שחולמות להיות דוגמניות. על מנת שיבינו , את לא מרגישה שלמה עם עצמך ? קודם כל טיפול פסיכולוגי ובמקביל ניתוחים על פי הצורך , על מנת שתרגיש טוב עם עצמה. כי אם יש לרפואה נכס הניתוחים , חייבים להשתמש בו על מנת להרגיש שלמה עם עצמך. אם בחורה עם אף עקום ושלמה איתו, סבבה..אבל אם הבחורה עם אף עקום והוא מפריע לה, שתעשה ניתוח!

queenjane

New member
בעניין הסוכנות הקודמת נסכים לא להסכים היות שמריה בעצמה אמרה

שהסוכנות סך הכול לא נתנה לה הרבה עבודות ואלו שנתנה לה לא גבתה עליהן הרבה אף אחד לא הכריח אותה לעשות כלום! היא אמרה שעשתה הכול לבד דרך האינסטגרם לבד תיחזקה ולבד העלתה תמונות מאוד מינימליות ואוד ברורת לאיזה קהל הן פונות אפשר להעריץ את האמביציה שלה או להודות שהיא נואשת להתפרסם
ד"א הסוכנות הקודמת שלה היא יולי סוכנות מאוד מוכרת
זאת אותה סוכנות שמיוצגת בה ניבר מדר שיש לה מידות של דוגמנית (1.75), מריה 1.68 ומלאה בניתוחים האם היית שולחת את מריה לאותן עבודות כמו ניבר מדר?

foreigner3

New member
מריה -נקרע לי הלב ובכיתי איתה. עכשיו אני רק מקווה שלירז נתנה

בוודאות למריה את הכרטיס לגמר.

גונריל

New member
לכן כתבתי לגמר ולא בגמר.

אני בכל אופן אצביע לה בדיוק באותן הכמויות שהצבעתי לסימה בימים הקשים

לאה133

Well-known member
יש יחפה, כל הכבוד לך, מצטרפת כמובן, כל העשרה למריה הנשמה

חבל שאין לי אפשרות באפליקציה, אבל הנכדות והכלות שלי רק למריה 20 מלא, גם אחותי וכל מי שאני מצליחה לשכנע, רק מריה את כל ה20

למעלה