שרשור צהריים 2 היום ה-76 ב

lotaria

Well-known member
סימה לא תעוף היום..לדעתי זה יהיה בין אלי למושיקו.ברגע

שאלי על תנאי...הוציאו ממנו את כל השטויות שהוא אוהב לעשות..הוא שקט מדי..יתכן שיעוף...תלוי כמה ליכודניקים יצביעו לכלום הזה מושיקו.
אחרי שיעיפו את כל החדשים סימה תעוף,מירב תעוף, תומר רועי ומריה יעופו...

יונתנסקי

Well-known member
כל הדואגים ושולחי
8 מוזרה דאגתכם

לא סימה, לא מי רב, ולא הביבית יוצאות היום.
אז על מה הדאגה ?

Psy Bear

Well-known member
איזה באסה שאין משחקי האח העונה. זה היה אחד הרעיונות הטובים

HouseofCards

New member
סימה סיפרה פעם משהו מעניין ?

הבן אדם ריק ! אין בה שום עולם תוכן....
לכן נוח לה לפנות למריבות והתקרבנות ...שם היא מראה מיומנות לא רעה

Dindan8455

New member
שי חי
כרגע נכנסתי הבנתי שהיה ערב מעניין

אשלים הלילה או מחר או שלא בכלל כרגיל
צפינו בסרט היפני ממליצה לכם אם טרם ראיתם "אהבתה מרתיחה את מי האמבטיה"
תודה לכל מי שעדכן ולילה שקט לכל הדרומיים

Psy Bear

Well-known member
תומר היא לא אוכלת את הפלצנות שלך. זה רק על מריה עובד.

Psy Bear

Well-known member
מתי רועי יקלוט שהם צוחקים עליו בקטע של הראפ

ולא לוקחים אותו ברצינות?

מתוך פורום האח הגדול פייסבוק

&nbsp
אל האח הגדול
3 דקות ·
הודעה שאהבתי מפורום תפוז: אביבית בר זוהר היא סלב ריאליטי, היא נכנסה בפעם השנייה או השלישית....לבית האח תמורת שלמונים נכבדים. לפני כניסתה ישבה האושיה, גיגלה, חקרה, בלשה וחרשה את ה"היסטוריה" של דיירת ותיקה בבית.
הנ"ל לא בחלה בכלום. גם חיטוט בטוקבקים מרופטים ומרופשים, גם העלאה באוב של רוחות עבר וגם אוסף שאריות מהחיתול המקורי של סימה אזולאי-בכר-מיימון.
הסיבה כמובן היא פסיכולוגית-קלינית והתשוהה רק לאנשי מקצוע מומחים במיוחד.
בכניסה היא דאגה ליידע את סימה -שיש הרבה דברים שהיא יודעת עליה- לאט דאגה אושיית הביבים להסית, למרר, לאיים ולחתור מתחת לסימה.
כשהריב ה"גדול" התחיל באותה קנוניה שטוו אביבית ושאר מרעיה, קמה אביבית, ניגשה לסימה והסבירה לה כמה עמוק וכירורגי היא ניתחה את חייה- מהבית בפרוייקט צמרת, עבודתו של בעלה, מידת נעליה, כמות הכסף בעובר ושב....וכמובן קינחה באותו איום שכדאי שסימה תיזהר מכיוון שיש לה מידע רב עליה..דברים שבעלה ישמח לשמוע....
את כל זאת רקחה דיירת עבר שהפכה לדיירת הווה ונכנסה בניגוד לכל תקנון, עם ארסנל תחמושת עצום.
ולדעתך, לפי מה שהבנתי, על סימה היה להבליג, להשפיל מבט ולהתקדם, נכון? את היית נוהגת כך... הבנתי. את אישה כזאת... ורק תמיהה אחת שפשוט חירפנה לי את העולם-- איך יכול להיות שיש נשים שחושבות שהיצור המטורלל הפרו-שובינסטי, ההזייה, השפחה העלובה, בובת הבראץ המעוותת, דמויית האישה הזאת שיושבת ומספרת בפני העולם על כמות הגברים העצומה שעברה דרכה, על מכות, גניבות, השפלות וכו'. היא צודקת או נורמלית??? איך יכול להיות שנשים יתמכו בקריקטורה שנוצרה ממוחו הקודח של גבר???? איך נשים שפויות נותנות יד לתופעה המטורפת הזאת שמצדיקה את כל מה שגברים חשבו עלינו עד היום... וירקנו דם כדי לשנות ולהגיע לשיוויון אנושי, מינימלי אך משמעותי בהיותנו נשים. ואני לא מצליחה להבין....שבת שלום

זה הפוסט שהמלצתי עליו ואני שמחה

שהגיע לפורום של רשת בפייסבוק. ואכן העצוב מהכל, היא העובדה שנשים תומכות באביבית. אותי זה מעציב.

נכון, הדרך שסימה בחרה בה הייתה קשה

ולכן היא התנצלה על הדרך הזאת כי היא הרגישה שאיבדה שליטה על ההגה של עצמה ורק על זה היא התנצלה. בלהט הרגשות היא התפרצה כמו הר געש שאי אפשר לעצור או לכבות עד שהוא נרגע מעצמו. היא משלמת את המחיר בעוד אביבית זוכה לתמיכה שלא מגיעה לה.

למעלה