שרשור צהריים היום ה98 ב

toly7

New member
תראי חמודה שלי , אם שני לא הייתה עשירה מאד הוא היה מעניק

לה את הדירה ומגיע לה כי היא בחורה הורסת וקטלנית ואני שרופה עליה, אבל חמימו מלך לא פחות ממנה עם תכונות מהממות ורק בגלל שהוא זקוק לדירה הרבה יותר ממנה הוא יעניק לחמימו את הזכייה. יורם מת על חמימו ואני בטוחה שהוא יעניק לו את הפוש ואת ההזדמנות להתחיל את חייו עם משי כזוג נשוי ובתכל'ס מגיע לו אין מה להגיד הוא בן אדם בכל רמ"ח אבריו עם כל מה שמשתמע מכך.

toly7

New member
נו כן אני מהמהרת שיורם החליט להעניק לחמימו את הבית ובצדק רב

tmaster2

New member
בעיני זה לא הפרמטר במסגרת הזאת אלא רק הדרך שנעשתה

בתוך הבית והאישיות כמניעה את העלילה. כשם שהמסגרת והמפעילים אותה לא השמיעו ביקורת ומחאה על זרם ההליקופטרים הבזבזני ומנקר העיניים, עלויות שמעטים שמו את הדגש עליהם שיכלו לתרום לאחרים שבאמת זקוקים ונשארים מאחור...כך גם אין מקום להכניס את הארגומנט הזה מי צריך יותר או יכול להעזר יותר בהוריו.

toly7

New member
אנשים ממעיטים בערכו של חמימו ותרומתו האין סופית לעונה ואני

אומרת שוב בפעם המאה שלדעתי הוא הזוכה הגדולללללללללל ובצדק.
אני מתה על שני ומעריצה אותה ואם היית דיירת הייתי רוצה להיות איתה באותו הבית ועדיין אני רוצה שהדירה תלך לחמימו המלך.

tmaster2

New member
זאת לא הדירה שעומדת כאן לשיקול לפי מצב סוציואקונומי

אלא הדרך חד משמעית, הצבע הגיוון, התרומה הגדולה ביותר...אשמח אם חמימו יהייה מאושר בחייו מגיע לו כמו כל אחד אחר שמתקשה להתבסס ולהתפתח במדינה הזאת. חמימו הוא דוגמא עצובה לכך על תעסוקה קידום והזדמנויות שוות בפריפריות. אשמח ששני תזכה היא הראוייה ביותר להגיע למקום הראשון בלי דירה או עם. הדרך שלה, העמידה האיתנה בכל המשברים וזה בכלל לא פשוט, כשנרתעים ממך, או לא אוהבים אותך ודוחקים לפינה ואין לך לאן לברוח ולהתנחם. שני הצליחה לצאת מהפינות האלה והרעיפה רק אהבה,היא עשתה זאת בדרך הראוייה ביותר. גם את "הסיוע" שזק הביא לה היא הפכה לסיפור מרגש על המסך הרבה מעבר לציפיות.

toly7

New member
שני הורסת ומגיע לה והיא ראויה ועדיין אני בעד שחמימו ייקח את

הדירה. למרות שאינו מבריק וחד כמו שני המהממת הוא לא נופל ממנה כהוא זה והוא היה דמות מרכזית ומשפיעה ביותר בבית בדרכו המיוחדת והייחודית שיש רק לו וזה בעיני מושא להערצה ולאהבה ואת תראי שהוא יזכה.

שרוני 18

New member
צודקת ! שני עם הראש שלה תעשה דירה וחצי מהאח הגדול

חמימו ילך למשי יביאו ילדים ויכחד מהתודעה.

כשאבין מה הבחור אומר,יהיה לי קל יותר להכיר בערכו,ג׳יבריש

מה שנקלט לי מחיים זה בעיקר ג׳יבריש..בחור חביב ולא מעבר.

ברור לי שמשתתפי התכנית אוהבים אותו ומכירים בחדות שלו,אני חושבת שלתת לו לזכות זה באמת קידוש הבינוניות

לא עשה דבר שמצדיק את זכייתו(בעיניי). ולגבי זה שכביכול מגיע לו לזכות בדירה..לך לא מגיע?

כשהולכים לאח הגדול,צריך להראות הרבה יותר מסתם חביבות והרבה יותר מטענת המגיע על רקע מצב סוציו אקונומי כזה או אחר.

חיים,כמו כולם,קיבל חשיפה גדולה וימים יגידו מה יהיה בהמשך.

מה שכן,גם אני חושבת שמגיע לו לזכות בקלינאית תקשורת טובה(אם כי הוא בלבל אותי בשידור הרדיו כשהיה ברור לגמרי).

toly7

New member
אני הבנתי מה שהוא אומר ובעיית הדיבור שלו לא עושה אותו למפגר

כמו שכולם חושבים שהוא נהפוכה. ימים יגידו בואי נמתין בסבלנות ליום ג' ואז נהייה חכמים יותר.

אף אחד לא אמר שהוא מפגר, בעיית הדיבור שלו היא בעיה קשה

שבתור אדם שאת מכנה חכם היה צריך ללכת לטפל בה אבל הוא אפילו לא מודע לה

הבעיה של חמימו היא שהוא בינוני מאוד ומטה
אין לו אמירה בשום נושא אקטואלי
אין לו ידע כללי
השפה שלו מאוד מאוד עניה, כמות הפעמים שהיו צריכים להסביר לו פירושן של מילים נפוצות ומוכרות הוא מביך.
הטעם שלו במוזיקה מצומצם לז'אנר אחד בלבד
להיות בחור צעיר ואפילו לא לדעת מי זו סיה?
אני לא אומרת להכיר את שירים שלה או לאהוב אותה, אבל הניתוק הזה הוא מוזר לחלוטין,מעין חיים בתוך בועה.
הצעקות שלו במשך העונה הרסו לי ולרבים את הצפיה היות שבגללו הושתקה הטלויזיה פעמים רבות.

אתם מדברים על תרומה לעונה
מה חמימו תרם?
חמימו הזיז עלילה?
חמימו משהו בבית?
חמימו איזה צעד מעניין?
חמימו היה חלק מאיזו עלילה?
הוא השתנה במשהו מאז הגיע לבית?

חוץ מלהיות העילג שמלוהק כל עונה לשבת על משבצת העממיקו הטמבל מה הוא עשה בבית?

tmaster2

New member
אהייה צבועה אם אומר שלא שמתי הרבה פעמים על מיוט, הצעקות שלו

ברקע כשבפור גראונד מדברים שניים ואי אפשר לשמוע דבר והן גוברות בדומיננטיות על כל דבר. זה היה מטרד והקשה עלי לגלות אמפטיה כלפי הדמות. לכל דבר יש מינון וכנראה שהרבה דברים שאמר התפספסו. רק בתוכנית הרדיו הבנתי את דבריו כשהפריד מילים ודיבר באיטיות. אוקיי אז זה הטייפקאסט שעליו בנה זק "וארץ נהדרת" בשלב מסויים זה נמאס והפך לגימיק. משוכנעת שיש בו מעבר אבל זה בא לידי ביטוי מועט.

למעלה