שרשור ערב
היום ה57 ב

genie99

New member
כל הקנסות שהם סופגים אינם

בגין עבירות של יחידים?
זה פייר שכל הדיירים חוטפים בגלל דייר אחד שפורש לשנ"צ באמצע היום או לא שם מיקרופון?
ככה זה בבית האח כמו בכל בית שיתופי, כולם באותה סירה.

מלבד זה במידה מסוימת מוטלת אשמה על הדיירים, בפרט על אלו מתוכם שיש להם כושר מנהיגות, על כך שלא ארגנו התמרדות כללית כנגד המעמד המקומם והמשפיל בו שי חי משלח בהנאה רבה את חיצי לשונו ובטקסיות מכוערת רומס וקוטל את הדיירים שהוא מעמיד להדחה ומלבין את פניהם.
יכול להיות שזה לא היה הולך, אבל רבאק לפחות תנסו.
אל תקבלו את זה כגזירה משמים. אל תלכו כצאן לטבח.

אור מצידה אולי יכולה הייתה לבחור בצעד הפגנתי אחר, כמו למשל לסתום את אזניה (בהנחה שזה עדיין מותר), אבל אני מבין לחלוטין את חוסר הרצון שלה לשתף פעולה עם הקרקס של שי חי.
ובסופו של דבר, על שי חי אמנם מוטל להדיח פומבית, אבל את פינת "כל האמת בפרצוף" הוא הקים ואת הרשעות הוא הביא איתו מהבית. יש להניח שכל דייר אחר היה עושה זאת בקצרה, מתוך חוסר נעימות ובצורה יותר מתחשבת.
לפיכך ניתן לומר ששי חי אשם בקנס שיספגו הדיירים.
(אם בכלל יספגו. נראה לי שהאח מחליט מראש מתי יהיה תקציב מותרות והמשימות והתנאים מותאמים לכך, ובכל מקרה באמצעות משימה סודית או צ'ופרים שיתווספו אחר כך, הוא יכול לשנות את המצב כרצונו. הרי מטרתו של התקציב הוא לשלוט במצב רוחם של הדיירים דרך קיבתם וכך להשפיע את מצב הרוח הכללי בבית, לייצר מתחים או ליצור סביבה נוחה ונעימה בהתאם לתסריט הרצוי).

תמשיך ללקק לאור יה מייקל, בסוף תקבל

אה....ו....ואת....לא אכפטלי...שכחו ....1000 שקל, אמרתי לדודו....
אבל דברתי בצורה יותר נורמלית....ואז אמרו לי...ואני לא זוכר...
נתקע עם עצמי...."

inbary1

New member
היחסים בין עומרי לקסניה, ניראים בעיני כמו

ילדים בכיתה ו' שמושכים אחד לשני בצמה, או בסוגר של החזיה מאחורנית על מנת לקבל תשומת לב של הצד השני.....
ועכשיו הוא עזר אומץ וחיבק.....
והעציצה עומדת קפואה כמו נוד ריחני.....
ומי משקיפה? ארבל...
WOW ממש מרגש אותי ברמות של כלה!!!!!!

TaliR10

New member
קסניה כל כך פסיבית זה מכאיב לצפות

זה דדפוס התנהגות אצלה. עציץ. באופן כללי.

עומרי נכנע בקטע הזה לאלוקי האח הגדול זק ולשליח שלו קופידודו. אמר לעצמו, בכל מקרה זק מצא דרך להוצא אותו מניאק אז לפחות אני אנצל את המצב ואתמזמז קצת..

הרי כשאמר לה שעדיף בלי. נכנסה למיטה והתחילה לבכות מתחת לשמיכות בגללו ובגלל ארבל. אין לו ברירה. לפחות ארבל פעלתנית ודודו יכול להיות מצחיק אפילו עם דייר המחמד של זק יש לו שיחות נורמליות. והוא תקוע אתה

דני הזמיר 666

Member
מנהל
מייקל טען בנאומו ששי חי בוכה בחדר בגלל זה אוהבים אותו...
ושלאור באים לצעוק חברים אמיתים....

nicknick28

New member
תודה מקרב לב לדיירים שרבו ב18:00 ולא ב01:00 בלילה

עכשיו תסגרו את הבסטה ב12 בלילה ותאפשרו לי שנת לילה הגיונית,ולא תהיה יותר מבסוטית ממני.

לגבי אירועי השעות האחרונות יש לי כל מיני דברים להגיד.

קודם כל ווווואו למייקל שסוף סוף עונה
. אני חושבת שהתוכן של דבריו היה טיפשי,היה עסוק באור במקום לדבר על עצמו ודיבר הרבה קטנוניות. היו דברים שהבנתי שאמר,הוא באמת אוהב את אור וזה נכון שאין לו אף אחד בבית אז טבעי שירצה להגן עליה. אבל הוא קצת עיוור אם הוא חושב שאנשים העמידו את אור בגלל שי חי. אנשים העמידו את אור כי יש להם פחות קרבה וחיבור איתה.הוא מאמין שהיא אורים ותומים אבל כנראה אנשים לא מרגישים את זה בקרבתה.
הוא הביא כטענה שאור הייתה בשבילם מהתחלה,הוא לא מבין שזה האח הגדול,אנשים רבים ומתחברים שם בקצה מסחרר וכנראה שאור לא אהובה כפי שהוא חושב. היא גם די שתלטנית וצרחנית.
בקיצור לא התחברתי בכלל למה שאמר אבל אני שמחה בשבילו שהשמיע איזה שהוא קול.

הבובה שאור הכינה,הזדעזעתי. איזה דבר נורא שמסתתר בתוך תחפושת של מלאכת בית ומתנה ידידותית.פשוט נורא ללכת להפריד בין בני זוג,לא משנה מה היא חושבת על הקשר שלהם זה ביניהם בלבד וזה נבזי במיוחד שזה קורה כשתני בוכיה במיטה יום אחרי ששי הלך. ממש ניצול של אור לתיקון התדמית שלה.

המריבה של דודו וארבל. לא הבנתי מה קרה שם אבל חייבת להגיד שדודו מפחיד אותי לאחרונה. הוא היה רגיש ונהדר לרגע בחדר המתים,אבל ההתפרצויות שלו לאחרונה נוראיות ומאוד אלימות.

הבית הזה מחומם בטירוף,אני מאשימה את האח הגדול ,השנה אין לו שום גבול,שיאכל את הדייסה שבישל.דיירים ירצו לעזוב,יעברו על החוקים וישגעו לו את השכל. כי הוא מטמטם שם את הדיירים ברמות שאני לא זוכרת שהיו בעבר.

איציק אמר לרינת לשתוק ולא להתערב. צודק. כולם יומיים בבית מה היא נדחפת.

מהחדשים בנתיים אני מעט מחבבת רק את איציק ושחר. שחר מנסה להיות ילד טוב כזה,דואג לכולם שיאכלו....לא יודעת כמה זמן הניסיון הזה יחזיק.הוא לא מבין שלא אכפת להם הם עסוקים במריבות ובעצבנות שלהם.

רינת מעצבנת אותי,עוד לא קלטתי למה,אולי מתנשאת מדי.
והכי מעצבנת זאת אסתי,כל החיוכים האלה והאווירה הפתיינית שלה,הולכת לכולם ונוגעת בהם ונשכבת עליהם....היום נכנסה לג'קוזי עם טייץ לבן בלי כלום מתחת....בכזאת "תמימות " .עמדה מול הבנים ודיברה על איך לא לובשת תחתונים....לא באה לי בטוב בכלל.

שלגי42

New member
מיייקי רק בירבר ובירבר

כל השיחה אוי איזה מסכנה אור שיעמידו אותה כי אנשים נהיו חברים של שי חי
&nbsp

שי מיקה, קנית אותי היום, כל הכבוד על העמידה מול הצלופח מייקי

והרב צלופח ברק

nova26

New member
שי חי מה עשית.העמדת את מייקי להדחה,ועכשיו נשמע אותו

מטרטר וקודח במוחנו עד שבת?חוזר על אותן מנטרות משעממות עד מוות.די מייקי......מקווה שתלך במוצ"ש,ותחזור לחוג תקשורת שלך שם תלמד להתרכז,להיות בפוקוס,ולדבר לעניין....

אמילי91

New member
שי חי נופל עם דודו בדיוק כמו שהוא נפל עם פלורי

מה שהוא לא יודע שדודו כמו פלורי

חבר שלו מתוך אסטרטגיה בלבד...

למעלה