שרשור ערב שבת
היום ה-94 ב-

lol241

New member
הבנתי היום למה אני אוהב את תקוה ופחות את ירדן ואסיף
אני אומר את זה על תקוה, אבל זה תקף גם לגבי ניר. מדובר באנשים שלא מנסים
להיות בקונצנזוס ולא מנסים לרצות את הסביבה שלהם כדי לעשות את מה שנכון. אסיף וירדן תמיד פועלים לפי הקונצנזוס. הם יעשו את כל מה ש״נכון״. נניח ירדן קלטה בהתחלה שהכניסו את אורן חזן וישר הצטרפה אליו, וכשכל החברים שלה הלכו והיא הבינה שהיא לא מצטיירת טוב, אז היא מיהרה לשנות את ההתנהגות שלה כדי להיות אהובה. אסיף אין מה להכביר במילים. האיש הזה הוא כל מה שהרוב מייצג- פופולאריות, דיכוי המיעוט, צדקנות וחוסר סבלנות

אני רואה את הדברים אחרת

הקונצנזוס זרם עם המשימה
אסיף לא הסכים לעשות את המשימה משיקולים מוצדקים או לא מוצדקים זה לא משנה, אבל זה הכי לא לזרום עם הקונצנזוס.

מורבידי

New member
אסיף מאוד מחפש להיות "מקובל" שזה מבחינתי לחפש

את הקונצנזוס

ראיתי את זה בשבוע אורן חזן .

אסיף חישב בויכוחים לפנות לאן שפונה הרוח, חישב כל הזמן מה ייראה טוב בחוץ ולפי זה פעל . הוא דיברר את עצמו כל העונה, ניתח את עצמו ,ותמיד זה הגיע לאיך רואים אותו בבית , ככה שזה אף פעם לא לקום ולעמוד מנגד - אלא לפעול מתוך פחד של "איך אני מצטייר" -שזו תמצית עבודת היח"צ . כנ"ל במשימת ה"מוסר" ללכת לצד של לשבור את המשימה , היה המהלך הקל והמתלקק , לדעתי .

כוכבית מכסף

Well-known member
מורבידי, מסכימה בהחלט וזה מה שכל כך הפריע

לי באסיף.
לך עם המחשבות שלך ותקבל הרבה יותר הערכה כי זה אותנטי מאשר שתלך עם מה שאתה חושב שזה יצטייר טוב.
כי אז זה פשוט מזוייף ולא עובר טוב.
תמיד אמרתי האח הגדול זה רק להיות אותנטי. אנשים מזהים זיוף. ולכן לא איכפת לי אם תקוה מחביאה שוקולדים שגם היא יודעת שזה לא נראה טוב אבל אם זה מה שבא לה לעשות זה פחות מפריע לי.
(כל עוד זה לא פוגע בכוונה בדייר אחר)

יונתנסקי

Well-known member
לא מנסה להמר. לא יודעת כמה אצפה בבמישדר

יהיו דברים יותר מעניינים.
ביבי וגנץ כנראה סגרו היום על ממשלה
ומחר לאחר שתוצג לעמישאל
תתחיל הברברת....

אותי זה מעניין.

יונתנסקי

Well-known member
ידך היתה קלה מדי על ההדק