שרשור ערב היום ה96 ב

סטילהוק

New member
לא חשבתי שזה יקרה לי, אך בא לי ששני תזכה העונה

האמת שלאף אחד העונה לא מגיע לזכות, אך מכל מי שנשאר בבית לשני הכי מגיע. ואחריה אורנה, לפחות על מה שהיא ספגה מבחוץ. למרות שאני יודע שאין סיכוי לגביה, אבל לגבי שני יש.

נסתרות דרכי האח, מי חשב שבסוף העונה אני ארצה שתזכה מי שלא סבלתי יותר מחצי עונה....

gay55

New member
יופי התומכים של שני הולכים ומתרבים האלטרנטיבה איומה

ולשני המתקרבנת מגיע?

עזוב,לאף אחד לא מגיע לזכות בעונה הזאת.
שני המציאה חרם עליה,שיחקה יפה למצלמות וברגע האמת שהבינה שאין כבר בשביל מה לשחק פתאום הלכה והתחבקה לי עם הבן אדם שהיא הכי שונאת בתוכנית.
אין לי בעיה בכלל שחיים או אביחי יזכו,האחד באמת לב זהב השני בגלל המוגבלות שלו שזה התמודדות לא קלה וזהו.

ושהמודחים חזרו שני טינפה איתם על כל הבית,דיי לראות צד אחד.

עכשיו שאין לה חברים אין לה עם מי לטנף.

שלא תבין אותי לא נכון , אני בשבועיים שלושה הראשונים אהבתי מאוד את שני והייתי בעדה לגמרי,אבל אחריי שהמודחים חזרו היא הפכה להיות בלתי נסבלת לדעתי.

שרונה169

New member
שני אף פעם לא אמרה שעשו עליה חרם. תמיד התמידה להגיד שלא עשו

עליה חרם. מהיכן ההמצאה ההזוייה הזו ?????

סטילהוק

New member
נו באמת, חמימו משחק אותה מתחילת העונה

הבעיה שאי אפשר לשחק 3 חודשים בלי ליפול מדי פעם, והוא כבר הוכיח שהוא מזוייף לא פעם ולא פעמיים. הבן אדם בא מוכן מהבית, למד מקותי ושדרג את ההצגה שלו לאקסטרים. בסוף העונה כולכם תגלו את מה שאני גיליתי וקלטתי לגביו מזמן, שהוא זיוף מהלך שעובד על כולם בעיניים, ומי שקונה עדיין אחרי כל המעידות שלו את ההצגה שלו הוא פתי מאמין לכל דבר. מה שכן, ייאמר לזכותו שלפחות הוא לא מרושע כמו קותי. ואביחי? נו באמת, הוא האחרון ביחד עם לקקן הטייקונים העאלק 'ציוני' שעשה שימוש ציני באזרייה בשביל לזכות בדירה בפח הגדול, שמגיע להם לזכות.

גרינקו1

New member
אורנה חזרה למכשפיות שלה יחד עם אביחי

כואב להם ששני לא תתראיין
שרון גל יצא קטן הכתבות שיש עליו בחוץ לא יתקנו את הרושם

suspiria1

New member
לאאאאאאאאאאאא עכשיו בטוח היא תנצח

תגיד, מה גרם לך למהפך? כי אם אני זוכרת נכון, ואני זוכרת נכון.רק לפני כמה ימים לעגת לה וכינית אותה בכינויים קשים, ויותר מזה, אתה היית פה מאלה, שהכי הרבה קללו אותה.
אז מה קרה בשבוע האחרון?

סטילהוק

New member
אם היית קראת את ההסבר שלי, היית מבינה לבד

וכבר כתבתי, שלאף אחד מבחינתי לא מגיע לזכות העונה. אבל בגלל שחייב להיות זוכה, לה מכל מי שנשאר שם הכי מגיע.

וכן, אני בהחלט לא סבלתי אותה, בעיקר בגלל שהיא הזכירה לי אקסית אובססיבית שבקושי נפטרתי ממנה, ואני לא סובל אובססיביות. אבל מאז עברו הרבה מים בנהר הירדן.... וגיליתי בה גם צדדים אחרים שלא קשורים לאובססיה, ובעיקר גיליתי ששאר הדיירים יותר עלובים ממה שחשבתי אותם. וזה לא מהיום, זה כבר כמה ימים ככה אצלי, ואם תבדקי בשרשור מי אתה רוצה שיזכה ומי לדעתך יזכה, תגלי שכבר אז רשמתי את שני במקום הראשון שלי.

rachela8

New member
אולי זק שהכל אומר לשני אמר לה שתצא ראשונה שיהיה לה ביקורים ו

ובמה רק שלה

למעלה