שרשור לילה
היום ה-12 ב

GALxp

Well-known member
הגאון ענה שסך הגילאים של דיירי הבית הוא 1,100

הגיוני בסך הכל.

GALxp

Well-known member
לא בטוח במספר המדויק, אולי 1,200

אבל מעל 1,000 בטוח. צחקו עליו מקודם נטלי, לירן ועוד כמה דיירים...

בוףףברכה

Well-known member
הבנתי..שהדיירים אמרו שהוא ...קלע בהשערה שלו...לגבי שאלת האח.

סבר. שזה מה שישאלו אותם...
(כנראה בעקבות שאלות כלליות שקשורות בדיירים..)..

Yalush2

New member
זה לא מה שהבנתי

בכל מקרה אני לא יודעת אם זה קשור אבל אמרו שהוא לא ישתתף במשחקי האח, אני לא יודעת אם הוא בחר להישאר ולהיות מועמד ולא לנסות לצאת מההדחה או שבגלל שהוא ניחש נכון, בכל מקרה אני כבר לא מבינה כלום.

GALxp

Well-known member
בגלל שהוא נתן את המספר הכי רחוק מבין שאר המועמדים

בוףףברכה

Well-known member
לא דיברתי על התשובה....

כוונתי הייתה שהוא ידע מה תהיה השאלה...
הדיירים שאלו אותו.."איך ידעת?"..(לא ת'תשובה..)
הוא ענה להם...ששיער לעצמו שישאלו
משהו בסגנון
ס"כ הגילאי הדיירים...

בתשובה הוא שגה...
האריך להם ימים...כל דייר
חי..עד 120...

Yalush2

New member
אה ... וכן צדקתם, עכשיו העברתי אחורה

אז כנראה בגלל זה הוא לא ישתתף מחר במשחקי האח.

ראיתי רק עכשו למטה בקישורים את "הראיון" של פליטת האח...

דנה רון את אשתו של עדי ליאון,באמת שלא יכולתי יותר מידי לסבול את הטון והאינטונציה המזוויעה של גברת רון שוב ,שעיקר פרסומה הוא מאמירה שובינסיטית של יורם זק על השדיים שלה.

מהסכם השתיקה שלה שכלל תכנית אישית למשך שנתיים+סכום כסף מכובד+הזרמת כל פליטי האח ישירות לסוכנות ההשקות של בעלה יריב נתי(לכאורה) היא הדרדרה עד לראיונות בפייסבוק. מה שצד את עיני הוא הנושא שהיא דיברה עם מלי אשתו של עדי בהקשר לריב/ויכוח בין שי חי לעדי.

הגברת הנכבדה שלא הודתה עד היום שקיבלה שוחד עבור שתיקה שלה בגין הטרדה מינית(לכאורה) ותחת כל עץ רענן התראיינה כמה שיורם זק אדם מקסים,מעיזה לשתף את מלי שהיא יודעת שלעדי יש מידע מפליל על שי חי שיכול לשנות את התמונה כולה בבית.ומנין לה מידע זה? ממקורות ראשונים.

אז בואי אומר לך כך גברת רון,המידע שלך הוא לא ממקורות ראשונים אלא ממקור אחד ויחיד שקשור בסכסוך משפטי לא גמור עם שי וזו הרכילאית מיקי לוין ששלחה לשי חי תמונות עירום שלה מאחורי גבה של תני,כל זה בזמן שהיא התאהבה בו ,דרך אגב בזמן שהיה לה בן זוג,אותו בן זוג רכרוכי שנשאר עימה עד היום-אורן ברזילאי שמו.

אותה מיקי לוין טוענת ששי סיפר לה שקיים יחסים אסורים לכאורה עם קטינה,(לכאורה) המשטרה חקרה את הענין ולא נמצא שום רבב.אכן לשי היה פלירט או סטוץ עם נערה בת 17 אך כפי שידוע לי זה לא ,לא חוקי.,לא מוסרי אולי לבגוד בתני וגם הגיל גבולי אבל זה עניינים שבינו לבינה,לא עניינה של הגברת רון שהיא חברה קרובה של מיקי לוין ובטח לא של לוין עצמה שניסתה לסחוט את שי דרך כך,ושי בתגובה שמר לעצמו נשק כנגדה-תמונות העירום.

אז באמת דנה רון חצופה שכמוך,אל תנסי לערבב,ובטח שלא להפיל אדם מבחוץ,אותו אדם שלפני לא הרבה זמן שמחת מאוד בקרבתו,ומיד בצאתו את וחברה שלך ניסתם לחרוט קרדום בגופו ולטפס לעוד הצלחה רגעית שלכן האישית

בושה וחרפה זה מה שיש לומר על כך.

לקי7

New member
צריך סבלנות בשעה כזו לקרוא את מאמרך

אבל הוא גורם דיכאון בהקשר של עולם ה"זוהר". כמה אגו יש שם, וזיוף, ותככים. כמה מזה יש בתוכנית האח VIP ??

הצודקת11

Well-known member
אורלי העמידה את רומי זה ברור וידוע והשני ניראה לי שזה לירן.

הצודקת11

Well-known member
מקווה שאורלי לא תנצח במשחקי האח....לדעתי יש לה סיכוי טוב

לנצח.

למעלה