שרשור לילה
היום ה15 ב

למה גם כרסנטי המטורלל מחליפו,היה לא רע,קרא להתערבות של..

שרת החינוך
מירי רגב על החרם בבית...ולא לשכוח את נאום מגילת פסח שלו...זרק מלח על קסניה...

Psy Bear

Well-known member
כשהוא זרק מלח על קסניה התפוצץ לי התוספתן מרוב צחוק.

אח עונה 7 היתה גאונית,אחת מהגדולות עד העזיבה של הלורד ונתינו

חור שחור אחרי העזיבה ,אלפים התנתקו מ26,לא היה כדבר הזה...
&nbsp
עונה 7 ,עונה 2, עונה 1,מאסטר פיס,עונה 3, עונה 6 טובות מאוד,עונה 4 עונה 5 גרועות עם תוצאה גרועה. עונה 8 בינונית, VIP, העונה של מנחם בן מעולה,של מושיק עפיה קצת פחות.

זו עבירה על חוקי הפורום אתה קורא למגי צבועה, אסור להתייחס

לדייר אישית ממה שהבנתי

בינתיים כל מה שכתבתי על מגי, הבאתי הוכחה מהפיסבוק שלה

כתבתי מצטיינת, הבאתי קישור עם תמונה לתעודה
מפקדת בצבא? הבאתי קישור לתעודת זהות
מנכלית? זה מופיע בתעודת זהות.
הכל עם הוכחות.

את מי זה מעניין\?

הם בבית האח הגדול
מי שהם בחוץ לא עושה רושם
הם צריכים להתמודד שם בפן החברתי
ואלי אמר את זה יותר טוב ממני
&nbsp

אמרת מצויין שם משתמש לפורום, אצטט אותך "מי שהם בחוץ לא עושה

רושם מי שהם בבית האח עושה רושם" יכולים להכנס מיליונר,פועל זבל,ראש ממשלה,מנקה,שר בטחון ורבי מה שקובע זה איך ההתנהגות שלו בפנים... מעניין לי את התחת מה היא בחוץ,ומה הפרסונה שהיא מוכרת בחוץ...זה לא הכנסת פה,זה תכנית בידור שמספקת בריחה לכמה שעות מחיי היומיום.
&nbsp
נראה לי שמגי טעתה בתכנית ,אם אלו היח"צ שהיא הכינה בחוץ.

שי חי לא יצפה ובטח לא ילמד,הוא הכי סולד מפוליטיקלי קורקט...

מזד..... ,הוא לא ילקק במטרה לשרוד... וקח טיפ ממני מתלהב של מגי,אחרי החוויה הזו באח הגדול הדרך שהיא חשבה אולי אולי לעשות בפוליטיקה תשרף לגמרי...
&nbsp
חחח,להכנס לאח הגדול כדי למנף את עצמך פוליטית,בחיי שזו אחת המטרות הכי הזויות ששמעתי בחיים,לרוב זו הדרך ההפוכה.
&nbsp
אתה כותב שהיא לא תעמיד בפומבי בצורה מעליבה,ופוגעת באחר,אבל לרכל,לזרוע ארס באחר מאחורי גבו זו דרך יותר ראויה? כי כך היא בדיוק פועלת עם בן בריתה אילן.
&nbsp
לפעמים אני מעדיף אדם כמו שי חי שליבו ופיו שווים גם אם הוא חרא,מול זיקית חברתית,הלא כולנו יודעים בדיוק מה רובנו חושבים על הפוליטיקאים שלנו שהם שקרנים,רמאים,דואגים לכיסא שלהם... אז זו לא שאיפה גדולה להיות פוליטיקאית,זה רק מראה לי מי האדם יותר ואופיו...
&nbsp
מי שרוצה לעזור לאחר/ת לא באמת צועק זאת בחוצי חוצות ובמרומי מצלמות,הוא עושה זאת בסתר,בשקט,בצניעות מה שאין לחברה שלך...

בסדר

אצל שי חי לא ראינו בפיסבוק מה הוא עשה לחברה
אני פרסמתי בעמוד הראשי בפורום קישור לפיסבוק אישי של מגי
ורואים שם מהיום שהיא פתחה את הפיסבוק את התרומה שלה לחברה
תשלח לי קישור אם יש לחבר שלך שי חי בכלל פיסבוק

חבר אתה כנראה לא צפית הרבה בפורמט הזה שנקרא "האח הגדול"

עם כל הכבוד להישגים של גברת מגי ויש כבוד באמת,זה לא מהווה שום משקל בתכנית עצמה,נכנסו לפניה הרבה מתמודדים/ת עם הישגים רבים אקדמאים יותר או פחות,אנשים מכובדים תדמיתית יותר או פחות,חלק נשרפו,חלק הצליחו אבל הכל היה קשור להתנהגותם בבית האח עצמו.
&nbsp
שוב אני אחזור על כך שתקלוט,התנהגות בבית האח עצמו,אופי בבית האח עצמו לא בחוץ.יכול להיות שהיא מיס עולם בחוץ והבחורה הכי משכילה ומרשימה,עדיין לא יסמסו לה עקב התארים שלה מבית,אלא על סמך מה שרואים ממנה בתכנית.
&nbsp
אתה כנראה מאוד מבולבל,כי אתה שב וחוזר על הישגים מבחוץ,שהם לכל היותר מעניינים מעט אנשים,ולכל הפחות לא מעניינים אפילו את הברווזון במקלחת.

baggio10

New member
חח אני לא מאמין ש עדיין מתייחסים ברצינות ל"שאיפות הפוליטיות"

אני לא אתפלא אם כל הבדיחה הזו התחילה כשמישהו פעם אמר לה שהיא קצת מזכירה בפנים לאיילת שקד והיא התחילה לרוץ עם זה כל הדרך לפריים טיים

גולדה ג'וניור, מנכ"לית בגיל 14, קייטי לדקי הישראלית עאלק

בפועל מ שרואים על המסך זה ילדה בת 23 ששומעת ומסתכלת בעיניים בורקות על שרול מדבר על מעצרים במשטרת טייבה ואום אל פאחם ורישום פלילי וחלומות להפוך לרוצח שכיר

למעלה