שרשור לילה 6 - היום ה55 ב

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
הייתי צינית כפרה...הוא לא הראה לנו ה$#@%$ הזה

סטילהוק

New member
שי חי הזה דפוק בשכל, שוב הוא רב עם תני

רק רגע לפני חיבק ונישק אותה ואמר לה שיותר הם לא נפרדים

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
סייבר נו באמת ! הוא רב איתה כסאח !

&nbsp
עוד לא למדת כפרות עליך ?

מן הסתם ראה הרבה דברים שהפריעו לו

מה חשבת, שלא יגיד לה כלום? ישמור בבטן?
קודם חיבק והראה לה שהתגעגע ואוהב, עכשיו אומר לה ברוגע מה הפריע לו.
&nbsp
טוב מאוד.

k0r

New member
אכן דפוק בשכל, אבל זו הסיבה שאוהבים אותו, לא?

nicknick28

New member
אני חושבת ששי לא צודק הפעם,אבל טוב שאומר לתני,שפורק

זה דברים שמאוד הטרידו אותו בחדר המתים,הוא נכנס לחוסר פרופורציות לחלוטין.
לא יכול להיות שהכל נשכח וזהו.
עדיף שיגיד לה עכשיו ויתקטנן קצת מאשר שאחר כך כל פעם יעקוץ אותה ויעקוץ אותה עד הריב הבא.
עדיף מראש להגיד מה חושב.

מעבר לכך,לדעתי הוא לא צודק הפעם,לא מאשימה אותו כי המשימה טמטמה לו את השכל ונתנה לו חוסר פרופרציות.
אבל תני באמת הסתובבה כמו אלמנה שחורה בבית מאז מוצ"ש,הייתה מדוכאת וכואבת,ולהיטפל עליה ולהגיד שלא אכפת לה רק בגלל שלא אמרה איזה משפט ברגע מסויים לאור...זה לא הוגן כלפיה.

מילימק

New member
מסתבר שיורם גם כועס עלינו... וכעונש סתם נשארנו ערים עד עכשיו

ולא מראים כלום!!

Yam7710

New member
יום הליקוקים הגדול באח הגדול...ולשי חי מאוד נוח

איזה פאתט
ורק לתני.......

SuuGinta

New member
מצד אחד, כואב לי לראות את תני מגמגמת מול שי

מצד שני, זה מגיע לה לחלוטין.
עכשיו היא בטח תתחיל עם הנאום "אבל אני עשיתי ואני נתתי ואני ואני וכו'"
ושי שוב יתרכך ויסלח לה והם שוב יהיו לאבי דאבי.

אני נמצא במצב דומה יחסית לשל תני.
אני בן 25 והבן זוג שלי בן 35 והוא לא אדם שקל לעיכול לאחרים בדר"כ.
כשמישהו שלא מכיר אותו רק מתחיל לפצות את הפה שלו עליו - אני מיד סותם לו אותו ואני האמת לא בחור אסרטיבי כל כך.
אם אני יכול, גם תני יכולה. לא ברור לי למה היא בוחרת לשתוק מול הדברים האיומים שאומרים עליו.
במיוחד כשהיא יודעת שהוא צופה בזה...

נשר100

New member
תני-"אני לא שוכחת מה עשיתה לה " -קצת אהבלה (אנדרסטייטמנט)

fsociety

New member
זה קל לשפוט מבחוץ, אבל צריך לזכור שהיא כלואה בבית ואין לה את

החופש ואת ה"כח" של הבחוץ.
&nbsp
מה גם שהיא איבדה את הבנזוג שלה ברגע ולא היו לה כוחות נפשיים להתמודד עם אף אחד מהדיירים (ואפילו לא עם זק)

efrat511

New member
פשוט מאוד - כי היא מסכימה לדברים הרעים שאומרים עליו

תני בפניו אומרת לשי שהוא מושלם ולא רוצה לשנות בו כלום אבל באותו רגע תצחק עליו שהוא נאצי, דפוק וחצי אוטיסט. בעצמה טענה עליו את המילה האחרונה בכרטיס הביקור שלה.
הבחורה לא מודעת לעצמה, פיה וליבה לא שווים באמת.
בתוך תוכה יודעת שהיא לא שווה אותו ויש לה רגשי נחיתות קשים אז כדי להחזיק אותו היא צריכה להתנשא עליו ולהיות התומכת המטפלת שלו.

childomine

New member
כי אתה רוצה להיות גם אתה עצמך

בדרך שלך, בקצב שלך. ולא רק כלי ביד היוצר של בן זוגך.
שמצד אחד טוען שהוא אוהב אותך, אבל באופן מסוים אתה מרגיש מוכרח לעשות ככה וככה בזמן ככה וככה כי אחרת יש השלכות. זו נחמדות שהיא לא ממש נחמדה.
&nbsp
אנשים מגנים על אנשים בדרך שלהם.
&nbsp
אני תמיד נשארת נחמדה ומנומסת, אבל זה לא אומר שאני לא לביאה עם שממצמץ לכיוון אנשים שאני אוהבת. ולא רק.
עם זאת, היה לי בן זוג שהרגיש שזה פוגע הגבריות שלו. מסרס אותו.
ומצד שני, כעס מאוד כאשר לא אמרתי שום דבר בסיטואציה מסוימת. מערכת יחסים זה לא רק להגן-זה כן לתת כבוד, לתת מקום, להקשיב. לדעת איך ומתי וכמה. ומה מתאים ונכון לך ולבן הזוג. איפה האמצע.
&nbsp
היה לי בן זוג שכאשר מישהו קרא לי כלבה אמר לבן אדם "אוקיי, תודה, ביי". הכי רגוע ואדיש.
נפגעתי מאוד, לא הבנתי ולא נרגעתי מזה. הייתי בטוחה שפשוט לא אכפת לו.
ולאחר זמן מה למדתי להעריך את האדם הזה בדיוק בזכות הרוגע הזה שלו, הערכים שלו. שהוא לא אדם שיתן אגרוף למישהו, יקלל או בכלל יתעצבן.
מגן עליי הרבה יותר מלנופף באגרופים, מישהו שיגור את הדלת ויגיד לי שהיא אוהב אותי. אנחנו כבר לא בגיל שהכל בשביל השואו.. וכאשר אני חושבת על מי אני רוצה בתור אבא לילדים שלי, זה בוודאי לא אדם שנכנס לריבים, טינות, דרמות. בדיוק ההיפך. איש שוכן שלום מתוכו. מה שלי קצת חסר כאשר קופץ לי הפיוז:)

SuuGinta

New member
אני מסכים איתך לגמרי

מה שהפריע לשי (וגם לי) זה פשוט שתני בכלל לא הגיבה. אפילו לא ניסתה להציל את שמו הטוב בצורה הכי מינימלית שאפשר. לא כשאור קראה לו "אוטיסט" מול הפנים שלה, לא כשפלורי רקדה לו על הדם מולה ולא כשכולם הרימו כוסית לחיים. מילא להגיב בדרכי נעם "אני לא מתחברת לחגיגות וכו', תודה" אבל לשתוק לחלוטין? ועוד לשבת ולהמשיך להקשיב? זה כבר מוגזם

childomine

New member
אני מבינה את זה.

מאוד. מנסיון.
אבל שוב, אתה יכול להפגע מאדם,
אבל אם אתם בזוגיות ואתה יודע שהוא ככה.. לא מרוע. הוא אוהב אותך.
אתה חייב ללמוד להרפות. חייב.
&nbsp
או שאתה מקבל את בן הזוג כמו שהוא או שתלך, כי זה יגמור אותו ואותך ובטח אתכם מתישהו.

למעלה