שרשור לילה 3 היום ה53 ב

ראבינה

New member
אכן קשוח פה למי שלא אוהד/תומך בניר...

אבל שורדים

עונה אתה למעלה ועונה...פחות.

yalian

New member
יש פה מספיק שלא תומכים בניר
איזה דייר/ת את מחבבת?

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
כל מי שמשתתף ב"דיון" הזה - עצרו עכשיו או הכל יימחק!

לאנשים יש פייבוריטים, כן. יש פה גם לא מעט אופוזיציה לשניהם

במיוחד לתקווש
מי הפייבוריט/ית שלך?

efrat511

New member
פייבוריט שלי תמיד יהיה טיפוס אינדוידואל, אותנטי ישר, נבון

חזק נפשית, טוב לב, מכבד אנשים וסביבתו בשפה ובהתנהגות וקול כזה, מלא הומור.
מי כזה בבית הפעם? אמממ מעניין מי עונה לתיאור בול

אז לא קשה להבחין ביהלום ששמו אדם

מניפסט קצר על אדם:

בהתחלה חיבבתי אותו, אין בו רוע ואני אפילו יכול להבין אנשים שחושבים שהוא אטרקטיבי חיצונית. יש לו רגעים שהוא חתיך, כמו שירדן אמרה.
&nbsp
הבעיה שהוא לא גבר. עדיין.
הוא קצת ריק מתוכן, כנראה בגלל השילוב של גילו - 22, והעובדה שהוא ילד שמנת.
&nbsp
הוא משעמם - מה שהוא מביא לבית זה בעיקר דיבור על אופנה ומותגים, על אהבתו לכלבה של השכנים וקצת על ה-OCD שלו שגרם לו לסדר את הבית כל ערב (מעניין לאן ה-ODD נעלם מהרגע שהוא התחיל להירדם עם ירדן... פתאום כבר לא דחוף לו לקפל את השמיכות בנסט ולשאת נאומים למצלמה במטבח).
&nbsp
הוא קמצן אבו כמון, בונקר באנקר - וזה די דוחה, במיוחד כשמדובר באחד שנהנה משפע גדול.
&nbsp
כאמור, אני לא חושב שהוא רע. אני חושב שהוא נכנס צעיר מידי לבית, וללא עולם פנימי עשיר מספיק כדי להיות דמות דומיננטית עם עלילה.
אני חושב שהוא יגדל, יתבגר ויהפוך להיות לגבר שיש לו מה להציע.
&nbsp

אבוד לך כבר הבטחת שכשתקווש תזכה!

אני אביא שמפנייה וורודה, את זאת ששרה נתניהו אוהבת

yalian

New member
אני חושבת שבבית של צעירים 20+ אדם היה משתלב אחרת

יש לו סגנון הומור בין שנון לבין מוגזם/נונסנס, שפשוט לא עובד בהרכב הנוכחי של הבית, וכנראה לא עובד בגדול עם אנשים שאינם החברים הקרובים שלו.
וזה הקטע עם אדם - ההרגשה היא כאילו שלפו אותו מהחבר'ה ה"מאגניבים" שלו (גילאי 16-14) ועכשיו הוא מנסה להראות שהוא גבר-גבר. קצת פינצ'ר כזה

בגלל זה אף אחד לא באמת סופר אותו, ואנשים מרשים לעצמם לדבר ולהתנהג אליו לא בכבוד. הוא ילד, שמתנהג כמו ילד, ומקבל יחס של ילד.
ברור שיש לו סיפור ועולם פנימי, אבל הוא לא ממש נפתח בבית, זה לא הקטע שלו. אני גם לא בטוחה שהוא יודע לעבד את הרגשות שלו היטב ולהבין מה קורה לו בפנים. תן לו לעשות צחוקים ושיגועים, לספר כל הלילה סיפורים "מאאגניבים בטירוף-מפחיד פצצות פיפי אתה נקרע אתה בוכה". בשביל זה הוא הגיע.

יונתנסקי

Well-known member
אני מסכימה עם מה שכתבת על אדם. הבעיה שלו היא

שהוא לא התאים עצמו למציאות המשתנה.
אפילו יוסי וגדי השתנו, והוא - לא.

efrat511

New member
קמצן אחרים אומרים כי ככה רוצים להוציא אותו ונתלים על מילה

או שתיים שהוא זורק בסיפור הומוריסטי. חייבים שם לטפול משהו על כל אחד, טבע של קבוצות ועוד בתחרות, לא אומר שזה נכון. אני רואה שהוא נותן בגדים לדיירים, תמיד מציע להכין ארוחה והכי לא חושב רק על עצמו בבית וזה כל כך בולט לעומת הפרזיטים העיקריים בבית - ליאור וגדי.
נכון שיש בו ילדותיות כי מן הסתם הוא כולה בן 22 אבל אף 1 לא מושלם והגינות לי אישית שווה המון. תמיד עומד לצד הצדק ומביע דעה גם אם הוא לבד במערכה. מעבר לעובדה שהוא הורס אותי מצחוק כמובן ואין לו בעיה גם לצחוק על עצמו כי הוא מספיק חזק ובטוח בעצמו - כבר המון לאחד בגילו.
ככל שיתבגר הוא רק ישתדרג לטובה אני בטוחה, הניסיון עושה את שלו אם רוצים או לא.
אמנם הוא לא מתבכיין לעיני כל ולא חושף איזה סיפור קורע לב אבל כן כריזמטי בעיניי לפחות ובעיניי עוד המון בפייסבוק ובאינסטגרם שרואים אותו דבר.
ואגב, דומיננטיות לא אמורה להיות המפתח לניצחון. תקווה מאוד דומיננטית על המסך , לא מפסיקים להראות אותה, אבל מדובר בדומיננטיות רעילה - אותי אישית משעממת ומבחילה, חופרת בלי סוף מה קרה בהתחלה, ממציאה סיפור גזענות עם אורן חזן, לא מודעת לעצמה - מה שלה מותר לאחרים אסור והכל בבוטות דורסנית. זוכה כזאת ואבדנו
והספיקה לנו טהוניה אחת. ממש העתק הדבק, זאת אולי אפילו הגרסה היותר גרועה. טהוניה המקורית לפחות לא היתה פרזיטית עצלנית

עצם ההשוואה של תקווה לטהוניה דווקא, ולא לכל אישה אחרת

לדעתי מראה על גזענות. מדוע האתיופית צריכה להיות מושווית לאתיופית אחרת?
למה היא לא יכולה להיות מושווית לטל גלבוע? או לכל אישה אחרת?
&nbsp
ולמה כדי להאדיר את אדם יש צורך לטנף על דמות אחרת? את רוצה לשכנע ולהראות את הצדדים הטובים של אדם, אהלן וסהלן, למה צריך ללכלך דמות אחרת בדרך?
&nbsp
לגבי הקמצנות - אצלי הוא סיים כשהוא סיפר שגם אם חבר שלו הכי טוב יבקש 100 שקל, הוא (אדם) ידאג ויתעקש שהכסף יחזור אליו בביט.
&nbsp
כששאלו אותו איזה טבעת הוא יעצב לאישתו הוא אמר משהו יפה - אבל לא מוגזם, שלא תתרגל.
&nbsp
אז תגידי לי את

&nbsp

למעלה