שרשור לילה 2- היום ה60 ב

סטילהוק

New member
השנאה לאור לא מתקרבת אפילו לשנאה שהיתה פה לשפרה

או איך שקראנו לה צבא הדורבנים של בובליל אז, שפרע.
כל מי שתמך בה הותקף וברח מהפורום הזה. הפורום הזה היה לגמרי פורום בובליל. כולל המנהלים שלו.

something12

New member
אני זוכר

והם קראו לחבורת הרשע שלה רשל"צ וצהלו כשהמחנה של שפרה הודח אחד אחרי השני..לפני הדיירים החדשים

מזכיר משהו..

יחי ההבדל! בין שיפרה לאור, הבדל בין אור לחושך.

והמעודדת פה היא שי מיקה שגך התגלתה כצבועה לא קטנה,
שהעמידה את שי חי להדחה , אבל לפני סאגה לדבר איתו ועם תני,
והתחבבה עליהם לטשטש עיקבות.

איפה שפרה ואיפה אור

אין מקום להשואה וזה לא עושה כבוד לשפרה המלכה של האח הגדול. אור לא מביאה כלום ושום דבר. מרמור וריכולים בלי אך טיפת חן.

יונתנסקי

Well-known member
לא נכון. היא כואבת ובוכה על אמת.

אגרה, החזיקה, התאפקה - והתפרקה.
אולי היא בוכה פחות מצער על לכתו של מייקי, ויותר מכך שהיא מאבדת
את "המחנה ששלה", אך לדעתי בכיה הוא אמיתי.

מזלה, שכאשר היא בוכה - שימיקה לא צועקת לה "די !!!"
כמו שהיא צעקה על ברק.

המחנה שלה דינמי. חלש הולך, חזק יותר בא.

אחד הולך אחד בא. רק שזה שבא בד"כ מתמודד חזק מזה שהלך. קוקו הלכה - מייקל בא. מייקל הלך - שי מיקה הצביעה נגד שי חי ותני והרגע אמרה לאור שמזמן הבינו שההתמודדות בבית האח הפכה ללא הוגנת. מבחינת אסטרטגית, אור משחקת אותה. היא שולחת פעם אחר פעם חיילים שיוציאו את הרע מחי ותוך זמן מה זה מצטבר בעוד היא יושבת ומתבוננת מהצד.

יונתנסקי

Well-known member
לא נראה לי שאתה מציג נכונה את הדברים.

קודם היו לה 4 במובהק.
הלכה תמר
הלכה קוקו
הלך מייקי ואז באה שימיקה, שמתזזת על כל החתונות.

זה לא המצב שתיארת שהולך אחד ובא אחר במקומו.

המחנה שלה באמת מידלדל.....

תלוי. לא חושב שתמר היתה במחנה שלה.

היא היתה די ניטרלית והצופים והדירים אף האשימו אותה על כך שהחליטה לא לקחת צד. כך שלא הייתי קורא לזה "4 מובהק." לדעתי, קוקו היתה נאמנה לה ראשונה ומייקל היה די ניטרלי ואפילו נוטה לכיוון חי בהתחלה. אחרי שקוקו הודחה, מייקל הפך לנאמן אור, ועכשיו כשמייקל הודח, נראה מה יהיה עם מיקה או דייר אחר מהבית. כך שבמשוואה יש בין השאר את הנעלמים "כמה נאמנים היו" ו"באיזו תקופה היו נאמנים" בין השאר, ולכן לא הייתי קורא לדברי לא נכונים. ברק היה ונשאר, אז אפשר להשאיר אותו מחוץ למשוואה.

חוץ מזה, עכשיו כשהבינו שיש לה קצת כח בחוץ, אני מצפה לעליות לרגל לאור מהדיירים האינטרסנטים כפי שעושה עכשיו עומרי. כך שיכול להיות שמצבה ישתפר מעבר לנאמן יחיד, במיוחד אם תהיה לאחד החזקים ובמיוחד שי חי מעידה פה ושם.

אני וכל הצופים שהצביעו שהיא היתה הכי נייטרלית טועים

ואתה צודק. טוב. אז לדעתי, ברק היה החבר הכי טוב שלה בבית ולא תמר, שהיתה עסוקה רב הזמן עם קוקו, ולא זכור לי מקרים מיוחדים בהם נגשה לאור עם יותר מריכול חסר משמעות לגבי שי חי, אבל גם ריכלה עם יתר על יתר הדיירים בבית. זה שחיבבה את חי פחות ממישהו אחר לא מעיד שהיתה בחבורה שלו. הרי בהתחלה רב הצופים בכלל קראו להם "עמרי וחבורתו."

בוכה בגלל ששיחי.....נשאר....

ה"לכתו של מייקי"....התירוץ המושלם...
היחידה שאהבה זאת את תמר....
את ברק היא גם אוהבת, מייקיעבורה.. זה הנספח הממלמל..

שיבא 78

Well-known member
אור מזכירה לי צבועים שניזונים מגוויות

אוכלת נבלות, שמחה מצער

אמילי91

New member
שמעתם את אסתי לי ?? מושתלת של ההפקה..והייתה לי הרגשה

הם כיוונו אותה להתקרב אל מייקי...

הלחילה לספר והמצלמה עזבה אותה

dity138

New member
לא שתולה ולא נעליים. כל דייר מקבל "המלצות" מצוות ההפקה...

למי להתחבר וכו'. רק שאסור להם לדבר על זה בשידור כדי לא להסגיר את המניפולציות שהם עושים על הדיירים, לכן כל פעם שהם פולטים משהו בקשר לזה קוטעים את הצילום.

badorange

New member
״מה יהיה איתי עכשיו, הוא הביא אותי בהקשר שלו״

ארבל מבריקה, היתה לה אינטואיציה שמשהו לא תקין
עם אסתי לי ושחר, משמע גם את שחר הביאו ״על תקן״.
ארבל קנגורו!! קטשווופ תביאו לה קטשווופ!

למעלה