שרשור לילה 2 היום ה-44 ב

גםאני22

New member
ברור שהם רואים שכל המצלמות עליהם בשיחות האלה ולכן אכילת הראש

מצלמות ומשיכת תשומת לב מהדיירים החדשים ובעיקר החדשות האנרגנטיות... אבל הם כל כך מעיקים ומשעממים....

svtar25

Well-known member
זה עקרון עתיק ימין עפי א.ס. פושקין

"ככל שאנחנו אוהבים את האשה פחות ככה היא אוהבת אותנו יותר" הגב עובד גם לצד השני..הם מרתקים, יש שם רגשות איתיים, הוא החבר היחיד שלה בבית. אבל היא שכחת שהוא לא הומו! הוא רוצה אותה, אי אפשר שלא! הגב גם היא רוצה אותו, רחמים על בועז!
היא כבר עכשיו מציבה עובדה לבועז שרועי יהיה ידיד שלה! מי הולך להסכים לזה? אלה אם כן היא לא חוזרת לבועז...

some1here4

New member
מה שהיא עושה פשוט לא פייר.. איך אפשר להתנתק ככה מהמציאות

לא אמיתי.. כמו שאמרתי קודם.. במשפט אחד.. היא פשוט רוצה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

eran2020

New member
תתקנו אותי אם אני טועה אבל לא היו צעקות מבחוץ כבר כמה ימים

eran2020

New member
לא רק מידע.. גם אתה הכי חזק בחוץ.. אוהבים אותך.. פתאום דממה

סטילהוק

New member
אני במקום רועי אומר למריה אני לוקח צעד אחורה ותעשי עם זה מה

שאת רוצה. זה המבחן האמיתי לאם היא באמת אוהבת אותך או רק משחקת בך.

מריה כבריותר מחודש בבית ולא פנתה אפילו פעם אחת לחבר שלה בועז, מסרה לו ד"ש, אמרה לו שהיא אוהבת אותו או משהו כזה. אפילו לא כשהוא צעק לה מטר מהחומה או שלח לה מסוק. וזה אומר המון.

אוריני3

New member
היא לא רוצה לשחרר ממנו. כשראתה שהוא קצת מנסה להיות חזק

ולעמוד במילים שהוא באמת מנסה לעשות ולעמוד מאחוריהם עברה לטקטיקות הישיבה על הרצפה בקרבה ומבט חודר בעיניים. תשחררי את בועז ותעשי מה את רוצה. ומה הקטע שאמרה לתומר שדיברו שאולי בועז יהיה לו משהו בחוץ. איזה זוגיות מוזרה. כנראה אין שם נאמנות אלא יותר הרגל ותלות.

webguy

New member
יכול להיות שהקשר שלה עם בועז לא ממש כמו שאנחנו חושבים

לי נראה שיש שם בעיה ,אחרת לא היתה בכלל מתייחסת לרועי ! בועז זה תחליף למשפחה שאין לה .... זה לא מספיק

nicknick28

New member
לא אכפת לי איך הקשר שלה עם בועז, רק שיחליטו כבר

שיבגדו,שיפרדו...לא מעניין אותי כבר...רק שיפסיקו לשגע אותנו ....אני רוצה,לא רוצה. בוא נמשיך לשכב ככה יחד במיטה, לחייך ולהחזיק ידיים, אבל לא נעשה כלום.
ובוא ננהל כל לילה את אותה השיחה ה$%^&@#| עד שהצופים ירצו כבר להקיא

webguy

New member
החלטות בתנאי אמת בחוץ לא באח

האח הגדול זה אלוזיה ולא מציאות

הצודקת11

Well-known member
סטיהילוק עזוב את מריה ורועי...מה עם הצעת הנישואים שאמרת

שישראל יציע למגי?הוא התחרט? חחחחחחחח
הזוי.

למעלה