שרשור אחה"צ 2
היום ה-83 ב

מה המצב בין שי חי לדודו? יש תקשורת?

אני לא צופה כבר יומיים בגלל שאור כל הזמן על המסך, אבל מעניין אותי לדעת אם יש נתק או ששי חי עדיין מדבר עם דודו פה ושם.
מצד אחד מבינה שהוא פגוע מדודו ולא סומך עליו יותר, מצד שני הוא חייב להיות מסוגל לתקשר שם עם עוד אנשים חוץ מתני ואיציק, כי שניהם לא יישארו איתו עד הסוף.
&nbsp
&nbsp

nicknick28

New member
הם לא באמת השלימו,רק על פני השטח להרגיע עניינים.

הם לא השלימו מתוך התחברות והתקרבות מחודשת,זה היה רק על מנת להגיד השלמנו. שי לא באמת סלח לדודו ודודו יותר מדי מפחד מאור מאשר באמת להתקרב לשי.

נראה לי שבשביל שהם באמת יהיו קרובים כמו פעם הם צריכים לעבור שוב חוויה רגשית מטלטלת,כמו שהיה להם בחדר המתים. או להיות צמודים במשימה כלשהיא....שיהיה להם הווי מיוחד שיגרום להם להיפתח אחד לשני מחדש.
אחרת אני לא רואה שום סיכוי שם יחזרו להיות קרובים,אין שם אמון

nicknick28

New member
אתה באמת חושב שזאת אמירה כנה ואמיתית ?

מילא אם הייתה אומרת את זה,עוזבת את הנושא וממשיכה הלאה. אבל היא פשוט לא עוזבת את דודו.

היא אומרת לדודו לך תהיה חבר שלו,ועושה זאת בליווי נאומים יומיים בגנותו. היא גם כל היום עוקצת את דודו "חבר שלך",מלגלגת עליו שהוא רוצה בקרבתו של שי.
בסופו של דבר לא קורה שאור צופה בדודו מדבר עם שי ולא מוציאה איזה קללה\עקיצה\עלבון.
אפילו דודו כבר אומר לה שהיא אובססיבית ותקועה על שי.

דודו מפחד מאור,אי אפשר להכחיש את זה.
אחרת למה הוא חייב להסביר לאור את העובדה שהוא רוצה לדבר עם שי?למה אור הגיעה מהר למיטה של דודו לעשות לו שיחה כשהוא רק הרהר על לדבר עם שי?

זה משפט ריק ,ללא כוונה מאחוריו.אור אומרת את זה למראית עין.
זה להגיד לאנשים לכו תהיו חברים שלו, כדי שאחר כך היא תוכל להגיד לא אמרתי לאף אחד לא להיות חבר שלו.
ודודו,ולא רק הוא,מרגישים את הכוונה האמיתית של אור,היא לא עובדת על אף אחד בבית הזה. הם יודעים שהיא לא רוצה שהם יהיו חברים שלו,והיא לא מפרגנת לאף אחד שבקרבתו. מספיק לראות כמה היא נעלבה ולקחה קשה את העובדה שהשלימו עם שי.מספיק לראות את השיחה שלה עם עומרי על אכזבתה הגדולה ממנו שהתקרב לשי.....לך תהיה חבר שלו,אבל אני מאוכזבת ממך וציפיתי למשהו אחר. נו באמת.

היא מנסה לגרום להם להרגיש נקיפות מצפון על כל התקרבות וכל שיחה עם שי.
ולהם לא נעים כי הם לא רוצים שתיעלב.

זה לא שאני חושבת שהם חברים טובים של שי ,אולי גם בלי ההערות שלה אליהם לא הייתה פה חברות קרובה.... אבל להגיע למצב שהם אפילו לא יושבים איתו בספסל, בקושי מחליפים איתו מילה(אחרי שהייתה תקופה שכן הייתה אווירה טובה בבית), זה לדעתי מהאווירה שהיא מעבירה אליהם. שאם הם יתקרבו אליו היא תהיה מאוכזבת.

hericane

New member
כן (ואני זה את) - כי היא אמרה זאת לא מעט פעמים

וכי היא מתנהגת כך - הייתה חברה טובה של ארבל, שהייתה חברה של שיחי, מעולם לא הפסיקה להיות חברה של אף אחד שהיה בקשר איתו - אז אין לי שום סיבה לפקפק בכנות של האמירה שלה.
&nbsp
דודו מפחד מהכל - אבל (אם להשתמש בביטוי שלהם) - זה שלו. זה שאור דואגת להבהיר לו שאין לו מה לפחד ממנה זה כי היא יודעת שהוא מפחד וחשוב לה להבהיר לו שאין לו ממה. דודו מפחד מהצעקות, מפחד שעומרי יסתגר מפניו עם קסניה, מפחד אם שי מיקה אומרת לו משהו בקשר למשהו. דודו מפחד. זה שלו - זה לא של אור.
&nbsp

EREZG07

Well-known member
עם כל הכבוד, דודו מנסה לפתח שיחה עם שי חי כל פעם ושי חי עונה

באופן לקוני. הוא תמציתי ומזיז את הראש. הדבר הכי מלחיץ אצל שי חי זה שהאסטרטגיה שלו כל כך שקופה. הוא הכי מפחד שיאהבו אותו כי אז זה יהרוס לו את כל האסטרטגיה אז הוא לא יוזם שיחות. אם תזיזו אחורה ותראו מקודם איך ברק ודודו ניסו לדבר איתו. שאלו אותו שאלות.על הילדים שלו. על הגעגועים. ונחשו מה שי חי ענה. מלמל. אז וואלה. כמה אפשר. עובדה כשתניה שם, הרבה מהם כן מפתחים שיחה איתה תמיד ונשארים שם בגלל שהיא מתקשרת. היחידים שבאמת לא מדברים זה אור ועמרי בגלל שיש להם ריב מדמם.

עם כל הכבוד, אני לא אדבר מעבר למינימום ושי חי אמיתי

מה שבליבו יש בפיו,
גם דודו וברקק יודעים את זה,
הם לא באמת מתעניינים,
לא באמת חשוב להם,
מותר לו...

צאטמן14

New member
שי חי לא זמין לדודו,, כמו שדודו לא היה זמין לשי חי ברע לו !

דודו הוא נחש נאלח,,, העיקר כל עפולה עם שי חי
&nbsp
דודו מרים לעומרי, עומרי מרים לדודו שמרים לברק,,, שי חי גולללללללל

navi322

New member
שי חי גבר גבר, דודו מנסה לדובב אותו לשיחה ושי באלגנטיות

מתעלם ועונה בהנהון ולא זורק מבט לכיוונו. פשוט מלך

דני הזמיר 666

Member
מנהל
דודו כל הזמן מנסה לפתח שיחות עם שי חי שקריר אליו...
אתמול בלילה דודו אמר לעמרי, שהוא מאוכזב משי חי...
ולא יעשה איתו שיחה נוספת בנסט...
אמר לעמרי, שהוא מודל לחיקוי עבור בני נוער...
ועובדה שצועקים, כל הזמן שי חי הביתה...
וכן, הזמרה הבלתי פוסקת של המכשפה בלתי נסבלת...

הכתום 20

New member
שי חי ואיציק עושים חרם על קסניה!!!!

איך שהיא באה החוצה הם נכנסו.
איך דבר כזה קורה?
חובה לפנות לרשות השידור.

winwin5

New member
מה אתה מקשיב לו? איציק דיבר איתה והייתה שיחת חולין נחמדה.

אמרה לו תודה על האוכל.

hericane

New member
דיברו על זה להסכימו, כמו שבדרך כלל

אבל אם יש לך ספק נחכה ונראה. ההימור שלי:
תני, איציק ושיחי מצביעים - שלושתם - לאור וקסניה (כמה לא מפתיע, שוב שתי נשים)

Pachulii

Well-known member
שי מיקה וקסניה חושבות ש-12 בצהריים???? אמג הן השתבשו

למעלה