שיש במטבח בלי קנט עוצר מים - צריכה עצה

קומה4

New member
עכשיו ברצינות, בלי להעליב את הגנים של זיוה

בבסיס, אין לי ספק שכל ילד רוצה להיות שותף במשימות של ה"גדולים". עכשיו זה תלוי בנו.......
האם כשמכינים ארוחת ערב שולחים אותם לראות טלויזיה - העיקר שלא יפריעו לי? או- שמשלבים אותם בהכנות: עריכת שולחן... ואפילו חיתוך סלט ?(כן! גם בן השלוש- בהדרכה, בהשגחה, רק פסים של מלפפונים ורק עם סכין קהה).
האם מקפלים כביסה רק כשהם ישנים- או עושים זאת איתם- גם אם מגבות המטבח לא יהיו מקופלות לפי סרגל..............
וכן הלאה.........
מה אנחנו מצפים?
שנעיף אותם מזירת ההתרחשויות ונבקש מהם לחזור אליה בגיל 17?.............
הכל עניין של הרגלים.
אה, כן. ונחת. שכל ההתעסקות במשימות הבית תהיה ברוגע, בלי להלחיץ- ואז זו תהיה להם חוויה כיפית.

דוכיפת11

New member
מסכימה איתך לגמרי

ואני משתדלת לתת להם משימות כגון כביסה וטיפול בכלב.
אבל מעולם לא קרא לי שהם ביקשו לבצע אותן

זה תמיד ביוזמתי ומלווה בפרצוף מבואס...
למעט להכין מאכלים מתוקים, זה הדבר היחיד שנתפס בעיניהם ככיף בתחום ענייני הבית...

zivaf2

New member
לא מסכימה שזה פאסה

הרבה מאד עושים קנט גם בימינו, אפשר לעשות קנט ממש עדין שכמעט לא ניכר מרחוק. מסכימה שזה פחות יפה (לטעמי).
לגבייך- אני מאמינה שאפשר להוסיף לך קנט על השיש הקיים, אולי לא יראה הכי יפה בעולם, אבל העיקר שיהיה לך נוח. פני לאיש שיש.

לילך 56

New member
ברצינות? את הראשונה שאומת לי שאפשר

את ראית שעשו את זה?
אני אבדוק, תודה

zivaf2

New member
לא, למען האמת

אבל ההגיון שלי אומר שזה ניתן לביצוע. צריכים ליצור קנט מעט יותר גבוה מגובה הקנט הקיים, להדביק וללטש את החיבור.

namfrod

New member
כמה פתרונות אפשריים

ע"פ סדר עדיפות:
1. אפשר להוסיף קנט. הבעיה היא שלא תמיד תמצאי בדיוק את אותו גוון שיש. מורידים כמה מילימטר מקו השיש הקיים ומדביקים קנט. כל איש שיש מקצועי יוכל לעשות זאת.
2. לא להוסיף קנט אבל חורצים את השיש עם דיסק בחלקו התחתון כ2 מילימטר מהקצה לכל האורך. הזה מונע ממים שכבר נוזלים להגיע לדלתות הארון והם נוזלים על הרצפה. חצי נחמה...
3. אפשר לשחק עם ה'אפס' של השיש על ידי הרמה קלה של החלק הקדמי. זה אומר שצריך לנתק את השיש מהארון ולהוסיף מילימטר בחלק הקדמי. תצטרכו לדאוג רק לאיטום טוב בחלק האחורי הקרוב לקיר. (לא מומלץ)

בלי כל קשר: אפשר להשתמש במגב קטן במקום בסמרטוט מלא מים. כך אפשר להעביר מים לכל נקודה בשיש אבל עם שליטה יותר טובה.

אני בעד קנט

אנחנו לא חיים עם אופנה אלא עם נוחיות. ישנם כמה דגמים של קנט שניתן לבחור מהם והיופי הוא בעיני המתבונן.בעידן הרטרו הקנט גם הוא עדכני - הדביקי ואם לא מצאת את הצבע המדויק יכול להיות מעניין...

noabl

New member
מה רע בזה?

מטבח של חברה שלי...
מקסים בעיניי. באי היא עשתה בלי קנט...
נועה

מי בנה את המטבח?

הי נועה,

איפה חברה שלך עשתה את המטבח? חברה? נגר? אפשר המלצה?

noabl

New member
בשמחה...

המטבח נקנה ב "עץ הדעת" באשדוד ע"י נגר.
גם אני הזמנתי את המטבח שלי אצלם. הם היו הכי זולים, מקצועיים ומקווה שאיכותיים...
לפי החברה שלי שיש לה את המטבח כבר שנתיים בערך- היא מאוד מאוד מרוצה מהם
נועה

זה מיותר לגמרי

יש לי 14.5 שנים משטח עבודה בלי קנט, ואין טפטופים,
גם לא כששוטפים כלים.
מי שמשום מה משפריץ לו - שישים שטיחון קטן וחמוד על הרצפה.

כמובן שאני לא מתכוונת למקרה שבו מישהו שופך משהו ממש ממש על הקצה... או לכלבה שלי ששותה ומטפטפת על כל השטח...

משמעותו של הקנט המוגבה הזה היא פינה שמצטברת בה ג'יפה מגעילה.

murfy

New member
בדיוק. עזבו את שיקולי ה"פאסה"

חייתי שנים עם שיש כזה ובחיבור בין הפלטה לקנט מצטבר לכלוך מעצבן וקשה לניקוי.

יוספה 51

New member
מסכימה עם הרישה- עזבו את הפאסה

אבל משנה את הסיומת- אני חיה תמיד עם קנט ומאד מרוצה. עדיף לי לנקות את הלכלוך שמצטבר פעם ב.. מאשר את כל הטפטופים שגם ככה מעצבנים בגראניט פורצלן שעל הרצפה.

murfy

New member
יוספה, האם ההודעה מופנית אליי? אם לא -

שימי לב שאת צריכה להגיב לפותחת השרשור ולא להודעה האחרונה בשרשור על מנת שהדברים שלך יגיעו ליעד.

למעלה