הטוויסט שעומד לשנות את הישרדות

סטילהוק

New member
הטוויסט שעומד לשנות את הישרדות

בתחילת העונה סיפרתי לכם על שמועה שמסתובבת ברשתות החברתיות לגבי טוויסט חדש בגמר שעומד לשנות את הישרדות ולהפוך אותה לאפילו הרבה יותר אסטרטגית, למרבה הצער הקאסט של השחקנים העונה גרוע ונראה שהם לא יודעים לשחק את המשחק, ולכן תמוה בעיניי שדווקא בגמר של העונה הגרועה הזאת החליטו להביא את הטוויסט שישנה אולי לחלוטין את התוכנית הישרדות וייאלץ את משתתפיה להיות הרבה יותר אסטרטגים אפילו מבעונות קודמות.

ועכשיו על פי פרשני הישרדות ביוטיוב, הטוויסט המתוכנן לגמר העונה הזאת שכנראה יהפוך לעובדה מוגמרת גם לעונות הבאות של התוכנית הישרדות הוא שמי שזוכה בחסינות במשימת הגמר של הפיינל פור מחליט לבדו את מי משלושת השורדים הנותרים הוא לוקח איתו אוטומטית לגמר, בזמן שהוא כופה על שני השורדים האחרים להילחם ביניהם על המקום השלישי בקרב אש. וזאת בגלל שלהפקה והאמת שגם לצופים פשוט נמאס מכך שהזוכה תמיד לוקח איתו את שני השורדים שהוא בברית איתם או שהוא חושב שיש להם את הסיכויים הכי נמוכים לנצח אותו בגמר, מה שקרוי עזים, וההפקה רוצה לשנות את זה ולהפוך את הגמר של הישרדות להרבה יותר מותח ומעניין שהזוכה בו יהיה כמה שפחות צפוי מראש, ולכן הטוויסט החדש הזה נועד למטרה שהזוכה במשימת הגמר בפיינל פור יוכל לקחת איתו רק עז אחת ולא שניים, בעוד שלשורד שמגיע איתו לפיינל פור ויש לו סיכוי שווה או אפילו גבוה יותר לנצח אותו בגמר יהיה לפחות סיכוי לעלות לגמר אם ינצח בדו-קרב אש את העז השניה שהזוכה מעדיף לקחת איתו לגמר במקומו.

ואם השמועה הזאת נכונה, מה שאני מאוד מקווה שכן, זה עומד לשנות לגמרי את הישרדות ולאלץ את משתתפיה לחשוב יותר אסטרטגית כבר מהשלבים היותר מוקדמים של העונה ולא רק בשלבים היותר מתקדמים שלה. ואני די אוהב את הטוויסט הזה, כי זה אומר למשל שאם הטוויסט הזה היה מופעל בקמבודיה, לקלי היה סיכוי לעלות לגמר ע"י ניצחון בדו-קרב אש ואז היינו מקבלים גמר מותח וטוב יותר מהגמר שקיבלנו שבו ג'רמי זכה בכל הקופה והשניים שהוא הביא איתו לגמר קיבלו אפס קולות. מאידך אם ג'רמי היה מחליט לקחת את טאשה וכופה על ספנסר וקלי קרב אש, מה שיכל לקרות גם ללא הטוויסט הזה בעונה עצמה אם ג'רמי היה רושם את השם של ספנסר ולא של קלי, וספנסר היה מנצח בו עדיין היינו מקבלים בדיוק את אותו הגמר שקיבלנו. אבל לפחות לקלי היה סיכוי לעלות לגמר ולשנותו. כך שאני בהחלט בעד הטוויסט החדש הזה. רק חבל שמבזבזים אותו העונה על קאסט של שחקנים ממש גרועים שפשוט לא יודעים לשחק, כמו למשל ג'יי.פי שאם ינצח במשימת הגמר של הפיינל פור ייקח איתו גם ככה את מי שיכול לנצח אותו, כך שאין שום צורך בטוויסט הזה עבורו.

למעלה