מלכת החיקויים חוזרת ובגדול

2Dirrty4U

New member
מלכת החיקויים חוזרת ובגדול

רק לפני כ-3 חודשים כריסטינה התארחה אצל ג'ימי פאלון ועשתה חיקויים לשר, בריטני ספירס ושאקירה - מה שהיה מוצלח ברמות והפך תוך דקות ספורות לקטע ויראלי.

עכשיו כריסטינה חוזרת בקטע אדיר נוסף (דה וויס אדישן) והיא הולכת עם זה עד הסוף!!

בין החיקויים תמצאו את מיילי סיירוס, בריטני ספירס, סיה, שאקירה, ליידי גהגה ושר!!!

"If you're on my team, you're going to learn how to twerk. We're gonna slap it up, flip it, rub it down. It's gonna be a party in the U.S.A. y'all."
אני מתה פה

"Hey, My name is spelled wrong…"
היא פשוט אדירה!!

DAN1EL

New member
דווקא זה היה אחד החיקויים הסתמיים והפחות

מוצלחים.

הכי טוב היה של מיילי סיירוס (
) ואחר כך של שר.

השאר היו לטעמי לא מצליחים, לא מצחיקים ולא קשורים למציאות.
היא מדהימה ומוכשרת בדברים האלה אבל הפעם פחות הלך לה לטעמי. :)

DirrtyShay

New member
חחחחחח... קורעת האישה הזאת

מקווה שהיא תישאר ב-TV.
&nbsp
למרות כל מה שדניאל כותב - אני מעדיף שהיא תישאר, מהסיבה הפשוטה שזה התירוץ שלה לא לשיר.
הרי אם היא לא תשתתף ב-TV היא לא באמת תתן מעצמה למוזיקה.
&nbsp
אני כבר חושב שהיא איבדה את הרצון לתת מעצמה לשירים איכותיים, אלבום איכותי, קידום אלבום, מכירות ומצעדים.
&nbsp
היא נהנית מהחלטורות של האוליגרכים, TV, להופיע בטקסים עם מחוות לאנשים שמתו (
) או אנשים שעדיין בחיים ואוטוטו הולכים ולהתארח אחת לשנה בשיר כלשהו.

DAN1EL

New member
מצחיק, כי הסיבה שבגללה אתה רוצה שהיא תישאר

היא בדיוק הסיבה שבגללה אני רוצה שהיא תעזוב.
כלומר - שזה התירוץ שלה לא לשיר!
&nbsp
לגבי: "הרי אם היא לא תשתתף ב-TV היא לא באמת תתן מעצמה למוזיקה."
אז עדיף מבחינתי שלא תשתתף בכלום. אם זה או קריירה מוזיקלית או כלום - עדיף כלום. כי "דה ווייס" כבר יצא מכל החורים.
לפחות ככה נדע מה סדר העדיפויות שלה וכמה היא באמת מקדישה מעצמה למוזיקה כשהיא לא עושה שום דבר אחר (עם כל הכבוד לדאחקות וחיקויים פה ושם, סלח לי אם זה לא גורם לי לקפוץ לשמיים מרוב אושר).
&nbsp
גם אני חושב שהיא קצת איבדה מהדרייב שלה (קצת הרבה), וזה עצוב בעיניי כי היא כל כך מוכשרת ואני ממש לא חושב שהיא הגיעה לשיא היכולת שלה.
זה מרגיש כאילו בשלב מאוד מוקדם של הקריירה שלה היא כבר הרגישה שהיא לא צריכה להוכיח יותר כלום (בערך בתקופת KGB) וזה שלב ממש מוקדם בשביל זמרת לחוש ככה.
וככל שהזמן עובר, נראה לי שהיא חשה ככה יותר.
&nbsp
אני רואה כבר איך עוד שלוש-ארבע שנים, כשהיא תחגוג 20 שנה לקריירה שלה, היא תגיד "אני לא מאמינה שעברו כבר 20 שנה בלה בלה בלה" ותעשה קולות של סיכום ושל מפעל חיים ושל LEGEND שיש מאחוריה קריירה ענפה.
אבל וואלה - קריירה והטבעת חותם זה לא רק עניין של פז"מ. זה בהחלט מכובד ומרשים להחזיק 20 שנה בעסק כמו זה, אבל השאלה היא גם מה הספקת לעשות בזמן הזה.
&nbsp
האם אני חושב שהיא הספיקה המון? כן.
האם אני חושב שזה מספיק? ממש לא.
האם אני חושב שהיא מיצתה את עצמה? ממש לא.
&nbsp
ולכן זה עצוב כל כך.
תפסיקי לחשוב שאין לך יותר מה להוכיח, כי זו חשיבה של אדם זקן שרק יושב ומחכה למוות.
זו לא חשיבה של אישה בגילה. היא עדיין צעירה ועוד יש לה המון מה לתת.
חבל להמשיך להתבזבז על הכסא המסתובב המאוס הזה.

למעלה