שרשור נאשוויל

• פותח הנושא snirf
  • פורסם בתאריך

LeAnnDylan

Well-known member
פרק 10

הרבה דברים קורים בפרק הזה!
ריינה סוף סוך מצליחה להשיג מספיק כסף כדי לקנות את עצמה ואת הייוויי 65 מחוץ להדג'היל אבל בדיוק אז ג'ק נותן לריינה את המספרים של המחקר שעשה שאומר שהאלבום שלה שהיא בונה עליו לא הולך למכור...
דיקן חובר לגאנר ויחד מחליטים למרוד בג'ק וטדי שרוצים לפגוע בסיכויים שלהם להצליח ובונים במה מאולתרת מחוץ לגבולות הפסטיבל כדי להופיע.
ענין הרומן של ג'ולייט וצ'ארלי מתפוצץ. ג'ולייט רותחת ומחפשת את מי להאשים, הצהובונים חוגגים, והקהל מתחיל בחרם על ג'ולייט.
סקרלט מתחילה את סאגת הבלתי נסבלת שלה ומתעלמת במכוון מזואי וגאנר ומתנהגת כמו ילדה בת שלוש

וויל וברנט שוכבים, וויל כל כך מזועזע מעצמו שהוא מחליט לקחת את חיו

ג'ולייט מבינה שהיא רוצה את אייברי וכשהיא אוזרת אומץ סוף סוף לגשת אליו ולהגיד לו איך היא מרגישה, היא מוצאת אותו עם סקרלט...

והקליף האנגר - מישהו יורה בפגי בסוף הפרק!

איזה מזל יש למי שצופה בהוט שלא היה צריך לחכות לפרק הבא איזה חצי שנה....

וואי איזה פרק סיום מיד סיזן מעולה זה היה!!

כל כך הרבה קטעים טובים שהשאירו אותי במתח למשך הרבה יותר מידי זמן!!
סוף סוף העניינים בין ג'ולייט לאייברי מתחממים!
ריינה מצליחה לעמוד בזכות עצמה. מאמינה שיצליח לה בהמשך

הפרצוף האמיתי של ליילה מתגלה. אם לפני זה היא נראתה סתם קנאית עכשיו רואים שהיא ביץ' אמיתית.
כל הפסטיבל היה מעולה

פגי

Guncrazy

New member
אהבתי את כל השירים בפרק!

בכלל זה היה אחד הפרקים הכי טובים בסדרה. קרו הרבה דברים. כל העלילות היו מעניינות והפרק נגמר בכמה קטעים מותחים. מעצבן אבל משאיר אותנו עם טעם של עוד.
במיוחד אהבתי את הסיפור של ג'ולייט. יהיה מענין לראות איך היא תצא מזה ואם המפיקים יחשבו על משהו יצירתי ומספק או יחפפו את זה עם איזה צילום שלה מאיכלה איזה ילד הומלס וסיימנו.
אייברי היה כל כך חמוד שעזר לה לשיר את השיר

וויל כזה טראגי. אפשר לחשוב שהוא הראשון שחי חיים כפולים.
סקרלט מתישה אותי. היא דמות שאני מחבבת באופן כללי אבל כל הסטורי ליין הזה צריך להסתיים ומהר.
פגי!

LeAnnDylan

Well-known member
נאשוויל S02E11

שם הפרק: I'll Keep Climbing
השירים בפרק:
Dreams - ג'ולייט
Lately - סקרלט וגאנר
Believing - מאדי ודיקן

LeAnnDylan

Well-known member
פרק 11

כל כך חיכיתי לשיר של ג'ולייט והשיר הזה היה די ליים. מבאס

פגי מתה
וויל לא

לא לפני שכולם מחפשים אותו ואז גאנר מחליט להיות אול פנלופי גרסיה ומוצא אותו ביערות הגשם וצועק עליו שיתגבר על עצמו ויחזור.
קלי פאקינג קלארקסון רוצה להקליט את פייד אינטו יו!! וסקרלט כזו מטומטמת ולא מסכימה לשתף פעולה שוב עם גאנר

ג'ולייט יוצאת מהקשרה כשיוצאת על בחור הוזה שמחליט לכלך על אמא שלה ושנאת הקהל כלפיה מוכפלת...
~שובו של הליאם~
חבל שריינה לא פנויה...

כצעד נואש, ג'ולייט מבקשת מליילה שתדבר בעדה ותסביר את המצב, דבר שמתגלה כלא מועיל במיוחד.
דיקן חוזר להיות דוש לאיזה חצי פרק כשהוא יוצא על מייגן שלא באה לו בטוב עם כל החיוביות שלה שמונעת ממנו לכתוב שירי כאב וסבל כמו שהוא היה רגיל.
שכחתי להוסיף ברשימת את השירים את The South של The Cadillac Three הלהקה שריינה רוצה להחתים. שיר טוב

ריינה מסתכלת בנתונים שג'ף נתן לה ומקבלת רגליים קרות.
טדי מבין שההסבר שקיבל לגבי הירי לא הגיוני וחושש שמה עדין משקפת סכנה לחיי ריינה והבנות.

snirf

Active member
עד כה לא התרשמתי מהשירים העונה ממ...

טוב שבאותו פרק דיקן הספיק לעשות טעות וגם לבקש סליחה ממייגן...

נסה להוריד את הפסקול ולתת עוד צ'אנס

יש שירים שגדלים עליך משמיעה לשמיעה.
שווה לתת צ'אנס נוסף.
במיוחד שלרוב מדובר באותם כותבים שכתבו גם לעונה הראשונה אז אם אהבת חלק מהשירים שם, יש סיכוי שהאזנה נוספת תשיג לך פייבוריטים חדשים.
אני חושבת שגם הבעיה בעונה הזו עם השירים היא שכמעט ואין שירים מלבד 2 שחזרו על עצמם.
בעונה הראשונה היו כמה שירים שבוצעו פעמיים או יותר, גם אם לא במלואם, ונתנו לקהל עוד הזדמנות להידבק אליהם.
כאן כמעט כל שיר מופיע פעם אחת בלבד ובאמת קשה להתחבר אליהם ככה. במיוחד כשרוב השירים הם שירי לירקס ולאו דווקא מלודיה ואז הם לא נדבקים מהאזנה ראשונה.

אוף

לגמרי הייתי מחליפה את וויל בפגי.
הדמות שלה אולי מעצבנת וגורמת לטדי להיות מעצבן אבל אני פשוט אוהבת את השחקנית!
בכלל כל הקטעים של וויל וגאנר ביערות עיצבנו אותי ממש. די תתקדמו. או שאתה בארון או שאתה בחוץ. זה לא כזה משנה לאף אחד. נכון שבעולם הקאנטרי לא באמת מקבלים יפה אמני קאנטרי מחוץ לארון אבל זו סדרת טלוויזיה פור קריינג אאוט לאוד. אף אחד לא רוצה להתמודד עם זה גם בטלוויזיה. פשוט מעצבן ונותן מסר רע לילדים שצופים בסדרה - אם אתה גיי, עדיף שתמות.
כשליאן מגיח לחצי דקה הוא הרבה יותר נסבל מאשר בפרקים שלמים שהוא קיים.
מה יהיה עם ג'ולייט? די. לא מיצינו את שנאת הקהל כלפיה? אומנם זה באמת לא נמרח על יותר מידי פרקים אבל כשחיכינו איזה חצי שנה בין פרק לפרק, זה נראה ארוך מידי. יותר מידי.
אני צריכה ג'ולייט ביץ' בפסגה. ולא ג'ולייט מובסת בתחתית

בטח לא כשליילה היא היחידה שמרוויחה מזה

ויאללה, שירו בטדי כבר ויחפפו אותו מהסדרה!
גם ככה הסיבה היחידה שהוא היה נסבל בפרקים האחרונים זה כי הוא נתן לגיטימציה לדמות של פגי...

LeAnnDylan

Well-known member

בהחלט הייתי מחליפה את וויל בפגי
ולגמרי שיעיפו את טדי. מיצה את עצמו לחלוטין.

snirf

Active member
ממש לא אוהב את ההתעללות

המתמשכת בדמות של ג'ולייט, במיוחד לא בכל מה שקורה איתה העונה

ומסכים לגבי העלילה של וויל והמסר שמועבר באמצעותה, זה מה שכתבתי גם...

Guncrazy

New member
קלי לקרקסון!!!

אני ממש רוצה ליביאו אותה בחזרה לסדרה ויתנו לה לשיר את פייד אינטו יו

ג'ולייט ממשיכה להסתבך ורק מכניסה את מפיקי הסדרה לבור עמוק יותר, אני באמת מקווה שימצאו לזה פתרון ממש טוב!
ואל כמו טיול ההרים המגוכך הזה של וויל וגאנר

דיקן מאוהב זה חמוד אבל למה הוא צריך להיות אידיוט תוך כדי?
באמת טדי, לקח לך פרק שלם כדי להבין שלאמר מנסה להרוג אותך?

LeAnnDylan

Well-known member
נאשוויל S02E12

שם הפרק: Just For What I Am
השירים בפרק:
Free - זאק בראון בנד וסקרלט
This Time - ריינה ודיקן
Everything I'll Ever Need - ג'ולייט ואייברי

LeAnnDylan

Well-known member
פרק 12

בדיוק עכשיו סיימתי לצפות. החלטתי לצפות בקצב של שניר ככה יותר קל לי להגיב. אני לא אוהבת להגיב ברטרואקטיבית.
בכל אופן לענייני הפרק.
העיניינים עם ג'ולייט ממשיכים להסתבך, כל ההופעות שלה בעתיד הנראה לעין מבוטלות ושנאת הקהל גוברת.
אחרי שהיא שותה את עצמה עד לאובדן חושים, אייברי נכנס לתמונה ומציע לה דרך חדשה להסתכל על הדברים.
הוא מוציא אותה החוצה למרכז העיר עם פאה ומשקפיים ומבקש ממנה לשיר איתו שם. השיר אגב ממש מוצלח! שישחררו אות לאייטונס!
בינתיים ג'ק מתעצבן על ג'ולייט שפוגעת במניות של החברה ודורש ממנה להתנצל בפומבי על הדברים שאמרה, גם אם זה מצריך ממנה לשקר.
לא אהבתי את הדרך שבה הוא דיבר אליה. הוא חתיכת אידיוט

אבל זו הייתה סצינה ממש טובה!

סקרלט ממשיכה להיות מעיקה ומדביקה במעיקות שלה גם את זואי שהופכת להיות נידי גירלפרינד. אומנם היא מתעשתת לקראת סוף הפרק אבל עדין היא מעצבנת אותי.

איזה אדיר זה שהמפיקים הצליחו להביא את זאק בראון בנד וג'יי מראסקל פלאטס! אדיר לגמרי!

טדי מבין שלאמר הזמין את החיסול שלו באמת גאון הדור
) אפשר שבפעם הבאה שמנסים לחסל אותו, באמת יצליחו?

לא הראו את וויל או ליילה כל הפרק והיה לי ממש נחמד! וזה שגם מאדי לא הופיעה כל הפרק בכלל היה מעולה.

השיר שריינה ודיקן כתבו גם ממש מוצלח!

snirf

Active member
ג'ק
גם אני לא אהבתי...

את החוצפה שלו לדבר אליה ככה, אבל כפי שכתבת-הסצינה הייתה טובה וג'ולייט שיחקה ממש טוב! (כולל הדמעה שהבליחה בשניות האחרונות)

Guncrazy

New member
ממש אהבתי את הקטעים של גו'לייט ואייברי

בעיר. זה מראה את ג'ולייט באור חיובי כזה. אם תמיד היה נדמה שהיא סתם פלסטית. עכשיו נותנים לה פן יותר אמיתי ואני מתחילה לחבב אותה.
סקרלט נראית לי תמיד כזו מסכנה ולא קשורה לעולם הזה. אהבתי מה שריינה אמרה לה ובכלל אני אוהבת שריינה מתייחסת אליה כמו לבת שלה והיא מאוד תומכת ומפרגנת. גם כשסקרלט חוצה את הגבולות ומתחצפת אליה

ואני לגמרי איתך בקטע של גאנר וזואי. היא חברה מעיקה ו-NEEDY מידי. שתמצא לעצמה חיים ותפרגן לו קצת!

למעלה