הכוכב הבא לאירוויזיון 2016: פרק אודישנים רביעי

E u r o b o y

New member
הכוכב הבא לאירוויזיון 2016: פרק אודישנים רביעי

המסע לבחירת נציג ישראל לאירוויזיון 2016 נמשך. שרשרו לכאן את דעתכם על המתמודדים בפרק האודישנים החדש.

Tommy Tanision

New member
נגמרו הכישרונות בישראל

אין מה לעשות, כשיש בין 3 ל5 תכניות ריאליטי מוסיקליות בשנה, זוהי התוצאה.
&nbsp
אחרת אין לי שום סיבה ללמה הרמה כה נמוכה השנה, וללמה ממחזרים כל כך הרבה מתמודדים מעונות קודמות, ומסתבר מהתכנית של אתמול שגם את הליצנים ממחזרים (ולמה, הבחור המבוגר המתולתל).
&nbsp
הזמרת שפתחה את התכנית אתמול היא בערך הפוטנציאלית היחידה מתחילת העונה.
כל שאר המתמודדים עוברים על בליינד גם כשהם סבירים, ומיד בתום האודישן הם כבר נשאלים אם יש להם דרכון והאם הם יודעים שבדית.
&nbsp
והעונה יש כל כך הרבה בדיחות לא מצחיקות. אני חושב ששיוך התכנית לאירוויזיון הרסה את התכנית והרמה שלה. היו צריכים להישאר באותו קו משנה שעברה, ולא לייעד את התכנית וכל תכניה בלעדית לאירוויזיון. מספיק שיודעים שהאירוויזיון הוא הפרס, אבל למה להפוך את התכנית לקדם אירוויזיון גרוע מהניינטיז, שכל מתמודד לפני האודישן צריך להחזיק פסלון על באקגראונד כחול עליו מקרינים את ההופעה של נדב?
&nbsp
ואם כבר הם היו עושים את זה טוב, אבל בישראל ההקשר האירווזיוני הוא בלבד לרקדניות מהניינטיז, הומואים, יציאה מהארון, מוט הילוכים, דראג קווינס, לקט שירי אירוויזיון מהסבנטיז- הללויה ואבניבי, נצנצים, קוקסינל עם זנב ומתמודדים שחולמים להיות בריטני.
&nbsp
וכך נוצר שבמקום להפוך את התכנית לכל המשפחה, הם הורסים עוד יותר את המיתוג שלו בארץ.
אין שום בעיה לשייך את האירוויזיון להומואים, ולקרוץ מדי פעם לקהילה ועוד להכניס את זה לפריים טיים בערוץ 2 כך שזה עושה שירות אדיר בשבילה. אבל אי אפשר שזה יהיה הנושא המרכזי- על סף היחידי, גם בתכניה של התכנית וגם בליהוק המתמודדים- הן הליצנים שבניהם והן המוכשרים.
&nbsp
תעירו אותי כשייגמר הסינון, בינתיים התכנית סתם מעצבנת.

uk23

New member
ראיתי את התכנית אתמול, את האודישן של גיל הזאת

שעשו לה כזה בילד אפ כאילו מדובר מינימום בסייה הבאה.
בתכלס? היא יודעת לשיר, היא חמודה ונגישה וכו אבל לא יודע.
לא העיפה לי את הפוני ואפילו לא את הגבה.

Tom875

New member
המסקנה: שווה לחכות למכלול הסופי של זמר + שיר

כי באמת הרמה הכי נמוכה שראיתי בריאליטי מוזיקלי מזה הרבה זמן.
מקווה מאוד שבמכלול יבחר נציג ראוי ושיר מעולה מופק היטב.
ניחוש שלי, על סמך האודישנים לפחות - 2 מתמודדות הן הפייבוריטיות
של ההפקה:
נופר סלמאן ואלה דניאל.
ואולי אולי אולי עם הרבה הרבה עבודה גם מקים סגל אפשר להוציא משהו.
באמת אני כנראה יפסיק לצפות ויראה רק את הגמר כי באמת אתמול שברו
שיא חדש עם הבחור עם הדובי והשיר הדוחה ההוא שפשוט לא מצחיק בשום
אופן וצורה ופשוט מראה את החפיפניקיות הישראלית.
אין לי הערכה לאף אחד מהשופטים! אם אחד מהם היה הגון ומקצועי היה צריך
להיכנס באבו אביו של המגוחך עם הדובי ועוד כ"כ הרבה הזויים שהם העבירו.
תוכנית בושה, בושה, בושה!!!

Uri04

New member
אני היחיד כאן שדיי מזועזע מהשיר ההומופובי?

יעני, בחור סטרייט שר שיר הסתלבטות על איזה מושיקו מהחבורה שלו על זה שהוא הומו וכאלה. והוא גם בכלל לא הומו, אבל השיר מלא בסטיגמות שלקוחות בקלילות מעולם הבריונות נגד להט"בים.

ואיזה נחמד להיזכר כמה התכנית הזאת היא פח אשפה מהלך כשכל השופטים מהללים, כולל סקעת ואסי עזר שנראה נעלב בהתחלה, אבל אז עושה מהכל צחוק (כנראה שלחשו לו באוזן לזרום אם הוא לא רוצה שיפטרו אותו).

איכס. פשוט איכס.

אתם יודעים מה? אני כבר מקווה שהטיפש הזה ייבחר לייצג אותנו באירו' ושילחו אותו עם השיר הזה בדיוק, ככה שהפרצוף של ישראל הגזענית וההומופובית ייחשף לעיני כל.

dosfer

New member
לא הבנתי מאיפה הקריצו אותו

פשוט תוכנית עלובה! מתמודדים נוראיים אחד אחד!! שלא לדבר על ההוא עם הדובי והשיר הגרוע, באת לתחרות אירוויזיון או באת לעשות צחוק מעצמך?? איזו תוכנית עלובה, וגם ככה האודישנים ערוכים, לא יכלו לחתוך את האודישן שלו? בכלל כל האודישנים גרועים, אם זה יימשך ככה ישראל 2016 יהיה נוראי! ונתחיל שוב את סבב ההפסדים באירוויזיון מחדש!
&nbsp
יוחזר הקדם אירוויזיון לאלתר!! נמאס כבר שאנשים אחרים בוחרים בנציג ובשיר והאזרח הישראלי לא יכול לעשות כלום, זאת מסחטת כספים של ערוץ 2 ורשות השידור!

VickyRosti

New member
דווקא לדעתי יש הרבה מתמודדים עפ פוטנציאל

אתמול היו גיל חדש וקים סגל, בתוכניות קודמות היו אלה דניאל, נופר סלמן, יוני גרייב, האחיות יעל ונועם כהן, נעמי עזרן (שחייבת לעבוד על האנגלית שלה, אבל כזמרת היא דווקא סבבה), מאיה ברנדסקי, הצמד ולמה, וגם את חובי סטאר לא הייתי פוסלת. בינתיים ראינו את הזמרים בביצוע אחד בלבד, אבל במהלך העונה נראה אותם בעוד ביצועים ונוכל להתרשם, ואני רוצה להזכיר לכולם שגם בשנה שעברה רובנו היינו פסימיים מאוד אם יש בין המתמודדים מישהו שמסוגל בכלל להביא אותנו לגמר! רוב העונה רבים טענו כאן שרק שרי נחמיאס מתאימה לאירוויזיון, והיו גם רבים שהתלהבו מאביה שושני, שהיא זמרת מצויינת לשוק הישראלי אבל מעולם לא הבנתי למה כל כך הרבה אנשים רוצים לראות אותה באירוויזיון, אחרי ששנתיים קודם נכשלנו עם קונספט פחות או יותר דומה. אז תנו צ'אנס למתמודדים, חכו לשמוע אותם בעוד ביצועים, ותראו שהשד לא כל כך נורא!

הבעייה שלי כרגע עם התוכנית היא המינון הגבוה של הגימיקים והבדיחות, ההתמקדות בכל הקלישאות והסטריאוטיפים של האירוויזיון וכרגיל הקישור בינו לבין הגייז, וכן העובדה שנכון לעכשיו אין בכלל הפתעות: כל מי שמסוגל איכשהו לשיר, לא נראה כמו בדיחה ולא מזייף את נשמתו, עובר לשלב הבא, והתוכנית הפכה להיות צפוייה כמו בית הספר למוסיקה. ואתמול כמובן עברו לגמרי את גבולות הטעם הטוב כשנתנו במה למאור גמליאל עם השיר הפרובוקטיבי והנמוך על מושיקו, שאילו היה מעביר את אותם מסרים לגבי נשים, איזה צעקות היו, אבל ברגע שזה על גייז, פתאום זה לגיטימי!

אני מחכה ששלב האודישן הארוך והמתיש ייגמר, ויגיעו שלבי הסינון, כך שכל הגימיקים או בעלי הסיפורים האישיים שעברו למרות כישרון מוגבל, ינשרו, ונישאר עם הטובים באמת. יהיה מעניין גם לראות את שלב ההופעות החיות, שבו גם הצופים בבית יוכלו להצביע.

VickyRosti

New member
אורטל אדרי מצויינת, אבל המניירות שלה מוגזמות

בכוכב נולד אהבתי אותה מאוד, דווקא בגלל המניירות, כי עם כל הסגידה של ההפקה לשירה קטנה/בוסרית/בתולית הייתי צמאה לזמרות עם קול גדול ועם קצת מניירות, אבל עכשיו כשכבר נותנים במה גם לזמרות בעלות קולות גדולים, כאלו שיודעות לתת שואו, וגם מאפשרים (ואפילו מעודדים) לשיר באנגלית, פתאום היא נשמעת לי קצת מוגזמת. אני כמובן אשמח לתת לה צ'אנס ומקווה שהיא תדע קצת למתן את המניירות.

למעלה