סיכום חודש יוני

y a m i girl

New member
טוב ברור שאלה החלקים ה

מבאסים בדמות שלו
אני נוטה להתעלם מהם בדיוק בגלל שהם כל כך כל כךךךךךך OOC

אני דווקא אהבתי אותו בעונה 2, אבל לא נורא..

אבל על ההרס דמות שלו - הסטוקר והניסיון אונס..לא סולחת לווידון. תמיד אפשר לתרץ "כן אין לו נשמה ובגלל זה הוא עשה את זה" אבל אעהה לא, מה נראה לך ווידון? ברור שכעסתי עליו ולא "אהבתי" אותו בשלב הזה.. אבל עדיין חשבתי על ספייק של לפני והוא הדמות שאני באמת אוהבת..
ואז הוא נהיה סמרטוט סכיזופרן עם נשמה כמו שאמרת שזה היה פשוט מההה
אבל בסוףבסוף הסדרה דווקא חיבבתי אותו שוב.
קיצר, יצא לי פה גיבוב של שטויות.. אבל כן..

והיי, אם ספייק/באפי גורם לאנג'ל לסבול אז אני בעד.. (ואו אנג'ל פשוט לא נסבל)
אני בעיקר לא סובלת את באפי. באמת שהיא בלתי נסבלת

אין כמו ג'יילס, חבל שהוא נעלם לתקופות ארוכות באיזה שלב... ואניה, אני פשוט מתה על אניה.

חחחח כן

באפי ואנג'ל הם בערך הדמויות השנואות עליי בסדרה.
אניה נהדרת, ודווקא את ווילו לא ממש אהבתי מה שגרם לי ממש לקונפליקט כי אליסון האניגן. לא שנאתי אותה משהו, היא הייתה פשוט די meh.
את זאנדר לא אהבתי בכלל עד עונה 5 בערך, ואני מאמינה שזה הרבה בזכות אניה גם. הם היו אדירים יחד.

לגבי ספייק, אי אפשר להתעלם מחלקים שלמים מהדמות שלו, זה כמו שאני אתעלם מזה שבליין בגד כי זה לא מוצא חן בעיניי. מילא זו הייתה פשלה או שתיים, אבל אלה צ'אנקים שלמים מעונות 5-6. אני לא שונאת את הדמות שלו, אבל אני גם לא אוהבת אותה. אני אוהבת קשרים ספציפיים שלו (ולא, הקשר עם באפי לא אחד מהם. אם כי צחקתי כמעט שעה מהשק אגרוף עם הציור של הערפד באחד הפרקים האחרונים.) אבל בגדול, כדמות, הוא היה דמות טובה ואז פשוט הרסו אותו כמעט לגמרי. היתרון הגדול שלו בעיניי שלפחות ביחס לבאפי ודון הוא היחיד שבאמת היה לו אכפת, וזה כולל את אלה שאמורים להיות החברים הכי טובים שלה אבל בעצם רוצים בטובתה רק כשזה נוח להם.
קיצר, שוב, בסך-הכל הוא בסדר, אבל יש לו קוויי עלילה שלמים שפשוט הרסו את הדמות בשבילי.

(כל פעם שהיה פרק בעונות האחרונות שאנתוני הד הופיע כספיישל גסט סטאר רציתי לבכות כי זה הזכיר לי שהוא כבר לא רגולר.)

aesu

New member
הי,

זה תיאור די מדויק של מה שאני מרגישה!
רק שבעונה 2 כן אהבתי אותו, ואני מכחישה חלקים גדולים מעונות 6 (בעיקר) ו7, אז כשאני חושבת על ספייק אני חושבת על הספייק שאני אוהבת, יושב באמבטיה כבול ושותה דם מספל.

aesu

New member
למעלה כנראה ופה.

ובסופו של דבר, כשהוא די מת בפרק האחרון, לא כזה היה עצוב.

Ayelet 363

New member
מזדהה עם כל מה שאמרת על באפי

אם יהיה לך זמן, אשמח אם תשלחי לי כל מיני הערות כאלה, אם בא לך.

וראיתי למטה איזה פרק זה היה, ו- כל כך הגבתי לפרק הזה כך.

neurotica

New member
כל כך הרבה מתנדבות..

אני עוד אפתח פינת "מאיה צופה בבאפי" בפורום.

neurotica

New member
חח אין לי באמת דברים מעניינים להגיד

זה בד"כ נע בין
"X הוא/היא הדמות הכי טובה בסדרה הזו" (כש-X משתנה כל פעם בין ג'יילס, זאנדר, אניה וספייק)
"ספייק קטן ומסכן
" (אני בדיוק בחלק של הקראש שלו על באפי, לפני החלק שבו זה נהיה קריפי ככל הנראה)
"חתוווווווווווווול" (בקטעים המעטים בהם היה חתול)

אין תובנות ממש מרגשות.

Ayelet 363

New member
דווקא מעניין לשמוע דמויות אהובות וכו'

עונה אהובה? פרק אהוב? יש שיפ שאת אוהבת שם? ציטוט אהוב במיוחד?

neurotica

New member
הגזמת.

זה דורש לזכור דברים.
אני אוהבת פחות או יותר הכל חוץ מבאפי וכל בני הזוג שלה (חוץ מספייק) ופיית'.

Ayelet 363

New member
את לא אוהבת את פיית'?

חשבתי שאני היחידה!
טוב, זה לא מדוייק, שיניתי את דעתי עליה, בעיקר תודות לצפייה השנייה, ואני קצת מחבבת אותה, אבל רק קצת, ובעבר לא אהבתי אותה.

הדעה הזו גם ממש מוזרה לאנשים, קיבלתי תגובות קצת מתפלאות... בייחוד מכאלה שיודעים שהשחקנית שלה היא אחת ההכי אהובות עליי (וגם קרה ששמעו שהיא אחת השחקניות האהובות עליי וישר התחילו לדבר איתי על פיית' ואמרתי באופן דיי ביישני תגובה בסגנון של של "אני לא כל כך אוהבת את פיית'")

דרך אגב, נכון ניחשת מהכותרת שמה שיהיה בהודעה זו התפלאות מזה שאת לא אוהבת אותה?

neurotica

New member
חח כן, ולא כ"כ הבנתי למה זה מפתיע

הדמות שלה היתה די מרגיזה. בכל הסצנות שלה עם ראש העיר בכלל רציתי לזרוק את המחשב מהחלון.

Ayelet 363

New member
בא לי לחבק את שתיכן

גרמו לי להרגיש ממש מוזר עם הדעה שלי בנוגע אליה.

אני גם לא מבינה את ההפתעה

מי כן אוהב אותה?
היא מרגיזה ואלייזה דושקו איכשהו הצליחה לשחק אותה בדיוק כמו כל דמות אחרת שראיתי אותה בה.

Ayelet 363

New member
לדעתי ראיתי אותה משחקת דמויות שונות

אבל אני מאוד שמחה שסוף סוף יש אנשים שלא מתפלאים ממני למה זו הדעה שלי. אני לא מבינה למה כל כך מוזר שאני חושבת כך.

לא יודעת

גם בטרו קולינג ואפילו במעודדות צמודות היא התנהגה בדיוק, אבל ממש בדיוק, אותו דבר. ואלה דמויות שונות לחלוטין.

Ayelet 363

New member
אישית היא הרגישה לי שונה שם

אבל במקרים האלה אני גם לא חושבת שהיא הייתה שונה מאוד, אבל קצת. ההתלהבות האמיתית שלי ממנה הגיעה דווקא מדולהאוס (וגם בדולהאוס, לקח לזה קצת זמן והבנתי מכמה תגובות של אנשים אחרים שהם לא ממש הגיבו כך, או שכן אבל הרבה פחות ממני), וגם הגעתי לדולהאוס עם קצת אנטי, בעיקר בגללה (ולא משנה שזו סדרה של ג'וס ושבשלב הזה הכרתי אותו גם מבאפי, גם מאנג'ל, גם מדוקטור הוריבל וגם מעוד קצת דברים שאני אוהבת), ואיכשהו היא צליחה להפוך את האנטי הזה למשהו חיובי מאוד במקרה שלי.

למעלה