סיכום חודש יוני

5ifi

New member
לאלאלא, את לא היחידה

כאילו, אני חושבת שאת היחידה שאני מכירה שראתה את הסרט, אבל את לא היחידה שרצתה לראות אותו ואמרה לי שהיא רוצה לראות אותו ובואי נלך לראות אותו יאיי סרט בואי נראה את האשליה זה אמור להיות ממש טוב שמעת על האשליה? רוצה לבוא?
אז כזה.

aesu

New member
איזה פרק של באפי?

(אני במתח כל היום)
ואם אנה לא נמצאת, את צריכה לעבור לסמכות הגבוהה הבאה, שזה אני.

aesu

New member
ידעתי שזה זה.

אבל לא ידעתי שאת כזאת מתקדמת.
ד"א, לא היה לך כינוי אחר פעם, מאיה?

neurotica

New member
זה היה כבר איזה 1 בלילה

הנחתי שאת, בתור אדם שפוי שלא רואה דברים נוראיים אל תוך הלילה, כבר ישנה.

y a m i girl

New member
אז רגע
לבאפי

אז הפרק האחרון שבעצם ראית היה the body?! ואו המונולוג של אניה בפרק הזה יואו.

יש בסדרה הזאת גושים של פרקים שפשוט לא אפשרי להפסיק, את הולכת לראות פרק אחד ונתקעת בסאגה שלמה.

y a m i girl

New member
אה ו

מודעת לזה שגלורי זאת הבלונדה המטומטמת מברינג איט און? אני מתתי כשקלטתי את זה

neurotica

New member
אני לא יודעת את שמות הפרקים

אבל כנראה שכן. ג'יזס קרייסט. עדיין לא ראיתי שום דבר מאז (חוסר זמן בעיקר) אז הפרק הזה עדיין תקוע לי בראש.

והאמת שבהתחלה היא הזכירה לי את קטרין הייגל (נראה לי שככה קוראים לה, זאת מהאנטומיה שמשחקת בכל קומדיה רומנטית), ואז גיגלתי ומסתבר שזאת לא היא. ולא ראיתי ברינג איט און.

y a m i girl

New member
מהההההה

לא ראית מעודדות צמודות?! באיזה עולם את חיה?!

בסוף תקופת המבחנים אנחנו נפגשות ורואות. דיל? דיל.

חחח מי ישמע יצירת מופת.

אני לא חושבת שזה סרט שנהנים ממנו אם לא ראית אותו לראשונה כשהיית בת 14.

y a m i girl

New member
מה פתאוםם

ברור שנהנים ממנו!

ואנחנו רואות גלי, זה יותר מוצלח מגלי.(כן, כי זה קשה..)

y a m i girl

New member
ומה אני, עז?!

אני גם רוצה דיבורי באפי
ו-ואו את מתקדמת!
אני מתגעגעת לסדרה הזאת (אבל עכשיו אני רואה אנג'ל אז קורדיליה!)

y a m i girl

New member

אני לא אנג'ל פאן, אבל קורדיליה! ומידי פעם יש ספייק.
אני רואה את זה בעיקר כי מידי פעם יהיה ספייק... ואני ממש צריכה מנת ספייק פעם ב..

בכל מקרה, אחרי תקופה שראיתי מלאאא באפי ואז זה נגמר הייי צריכה משהו קרוב.. וידון זה וידון ויש המון דמויות מבאפי שצצות מידי פעם.. והתחלתי את הסדרה לפני שנים והגיע הזמן שאני אמשיך...
(למרות שהמשכתי באפי מאיפה שהפסקתי באמצע עונה 4.. נראה לי שאני אראה מהתחלה)

בדיוק בגלל מה שאמרת אני לא רואה

כאילו איגדו את כל הדמויות מבאפי שאני לא אוהבת/לא מעניינות אותי מספיק בסדרה אחת.
יש גם דרלה, שאם חשבתי שהשחקנית הזו עצבנה אותי בדקסטר, אז מסתבר שיש אותה ביותר מעצבן, וגם על קורדיליה מעולם לא מתתי, הקטע שלה gets old די מהר. שלא לדבר על אנג'ל עצמו שגרם לי לעשות ריקוד ניצחון מנטלי כשהוא סופסוף עף מבאפי וגם את ספייק מיציתי אחרי העונה הרביעית בערך.
היחיד שאני מוכנה להיות שם בעדו זה ווסלי, אבל אני לא יודעת כמה הוא עדיין היה מצחיק מחוץ לבאפי.

y a m i girl

New member
את לא אוהבת את ספייק?!

איך את יכולההה:(

ולא יודעת, זה חביב, אני צריכה משהו מטופש להתחמק מהלימודים וזה בול נופל לקטגוריה...

גבולי (מאיה אל תיכנסי
עונות 5-7).

בעונה השנייה לא אהבתי אותו כי הוא היה סמרטוט של דרו וזה היה מעצבן.
בעונה הרביעית הייתי מאוהבת בו לחלוטין, הוא היה ממורמר ומצחיק וכל האימפוטנציה והאינטראקציה שלו עם ג'יילס היו פשוט אדירים. היו צריכים להשאיר אותו ככה.
אח"כ בעונה החמישית הוא נהיה סטוקר. אני אמורה לחבב דמות של אדם שאורב מחוץ לבית של מי שהוא אוהב, גונב לה בגדים, בונה מקדשים קריפיים, בונה רובוטים-כפילים ובאופן כללי מתנהג בצורה שמכניסה אנשים לכלא? מצד שני, אינטראקציית ספייק-דון הייתה נהדרת (גם בעונה 6).
אח"כ הוא קצת התייצב אז די חיבבתי אותו, ואז הוא הלך וניסה לאנוס את באפי. אז בוהו-נשמה-בואו-נתחרט-בלה-בלה-בלה, ואז הוא נהיה סכיזופרן. לא החליטו או הוא משוגע או לא, רגע אחד הוא מדבר לעמו ורגע אחרי זה הוא שפוי לחלוטין ומתנהג כמו ספייק הרגיל, שזה משהו מאוד לא אופייני לדמויות של ווידון. כשאנג'ל חזר מהמתים אמנם הוא החלים מהר אבל לפחות זה היה עקבי. הוא היה משוגע איזה כמה פרקים ואז בסדר.
סה"כ כדמות בסופו של דבר הייתי די בסדר עם ספייק, למרות שתשלמי לי ואני לא אהיה בעד דמות שמטרידה מינית ומנסה לאנוס, אבל מעולם לא שיפפתי ספייק/באפי כי זה פשוט לא זוג טוב, במיוחד עם זה שהיא מעולם לא באמת אהבה אותו והייתה איתו רק כי הוא היחיד שהיה דפוק כמוה.
קיצר, בשורה התחתונה, אני לא שונאת את ספייק או משהו, ובסופו של דבר גם די חיבבתי אותו, אבל לדעתי הרסו את הדמות שלו באופן מדהים ככל שהסדרה התקדמה.

|סוף חפירה|

נ.ב

ג'יילס

למעלה