סיכום חודש יוני

5ifi

New member
חחח אנחנו מה זה לא עקביים עם שמות.

אתמול בלילה הייתה הסכמה על מרלין, ואז היום בבוקר החלטנו ש'פוטיומקין' יותר הולם אותו, אבל אנחנו בכלל קוראים לו 'חתול' כל הזמן...

+ הוא לא שלי

neurotica

New member
It's a revolution, I suppose

שם: מאיה
עיסוק: מ(ת)עצב(נ)ת (על) אתרים.

משהו שלמדתי החודש: א. לעולם לא אשן מספיק, ב. שום דבר לא ימנע מג'וקים להכנס אלי הביתה, ג. הייתי צריכה לראות באפי כשזה עוד שודר.
הדבר הכי משמח שקרה לי החודש: הוא נגמר.
הדבר הכי מבאס שקרה לי החודש: דברים ומהומות ושום דבר טוב.
רכישת החודש: לקים וקינדל לאמא.
משהו שאני מצפה לו בחודש שמתחיל: יום הולדת לאמא ושתסיימו כבר מבחנים.
שיר החודש (לא של גלי): let her go - passenger, imagine dragon - radioactive, bruno mars - when i was your man
שיר החודש (כן של גלי): being alive
ציטוט/ביטוי: מליון דברים מבאפי שאני לא באמת זוכרת כרגע אבל בערך כל דבר שזאנדר או ספייק אומרים.
סרט: האשליה (תודה לך שקד) ו-לצוד פילים (תודה לכם תפוז).
סדרה: באפי. באפי באפי באפי. גאד, ראיתי אתמול בערב פרק ואז הוא נגמר בצורה נוראית ואז ראיתי את הפרק הבא אבל הסתבר שזה הפרק הכי נוראי בעולם והייתי לבד בבית ואנה נטשה אותי גם כן ופשוט לא יכלתי להמשיך. אני לא רגילה לסדרות שבהן מצליחים להעביר קוי עלילה כבדים ומרגשים אני רואה גלי פור קריינג אאוט לאוד. UGH.
ספר/פיק: באתי לכתוב את הנייט סקרס אבל הבנתי שזה היה בחודש הקודם. אז נלך על האחרון - Mr. Penumbra's 24-Hour Bookstore - הוא היה סבבה לגמרי. קצת דן בראון להיפסטרים כזה.
תמונה: ליידיז אנד ג'נטמן, מיי ספיריט אנימל.

5ifi

New member
אז איך האשליה בעצם?

כי יש התלהבות סביבו בעיקר מאנשים שלא ראו את הסרט, ואני זוכרת רק ביקורת אחת של צופה לא נלהב. נראה לי שקד.

+ סיפור מרגש על bring him home. ראיתי פרק של ברייקינג באד והדמות הראשית עשתה רשימה ובראשה היא רשמה "let him live" והייתה מוזיקה דרמטית ברקע ולא הבנתי למה הוא לא מתחיל לשיר. מאוד התאכזבתי. מאוד.

תכלס פרק מיוזיקל של ברייקינג באד יהיה אפי.

(ובסוף הוא המיס אותו באמבטיה, ואת אומרת שהסדרה מגעילה רק קלות.)

5ifi

New member
חחחחח איזה דביל

טוב תראי
ברעיון זה דוחה ונוראי, אבל אני אחרי שנתיים של לימודי קולנוע, אני יודעת שזה שקר. נורא קשה לי להאמין לדברים קיצוניים כאלה כבר. פעם הייתי מקיאה רק מלהיזכר בזה, עכשיו כבר לא. עכשיו אני חושבת 'אז הם בנו שני סטים של מקלחת או שלושה?'. אני כן מאמינה לדברים פחות גרנדיוזיים, אבל כשאני רואה טונות של חומר צמיג, אדום וזרחני מרוח על הרצפה, אני ממש לא חושבת שאלו השאריות של רקמות אנושיות.

לא יודעת, גם לי היה ברור שזה בולשיט.

זה לא שמישהו התקשר לסוכנות ניצבים ואמר "אני צריך את הבחור הכי גוסס שלכם, אנחנו הולכים להמיס אותו", אבל עצם הרעיון די דוחה.
גם כשאנשים מצלמים סצנות אונס ברור לי שאף אחד לא נאנס ועדיין זה כנראה הדבר שהכי קשה לי לצפות בו בעולם, גם אם השחקנים שמשחקים אותן הם החברים הכי טובים בעולם וסאנשיינס באופן כללי.
אגב, את הסדרה הפסקתי לא כי היא הגעילה אותי אלא כי היא הייתה אומנותית מדי ומצאתי את עצמי משתעממת רוב הזמן, כי קשה לי להתרכז דקה וחצי באותו שוט שנע באיטיות על פני המדבר.

מעבר לזה - תנחומיי על פטירתה של השהיית אי האמון שלך, שתנוח על משכבה בשלום.

shaharory

New member
יואו שכחתי מזה לגמרי חחחחחח
?

אומייגאד החור בתקרה חחחחחחח
אני צריכה להשלים :(((

neurotica

New member
אני אישית נהניתי וממליצה לכולם לראות.

ומה קשור bring him home עכשיו?

5ifi

New member
השורה let him live

היו כינורות ברקע או משהו. הייתי בטוחה שזה עומד לקרות, בחיי. באתי להגיד 'יאאאיי אני אוהבת את השיר הזה!' ואז כאילו, לא היה כלום.

דיברת על being alive

זה עשה לה אסוציאציה לשורה של let him live מברינג הימ הומ. שניהם קורט.
(קשה איתכן)

neurotica

New member
הנחתי שאת פשוט מתבלבלת בין כל הדואטים

המרגשים של קורט (כל ה-5 שירים שהם שר אי פעם בסדרה).

5ifi

New member
אה, סעמק.

באמת בילבלתי ואפילו לא שמתי לב. sigh. אני מאשימה את תקופת ההגשות.

aesu

New member
יפי, נראה לי שדימיינת שיחה שלמה בינינו.

הסרט היה כיפי ונחמד, רק חשבתי שהטוויסט בסוף היה קצת מוזגם. ולא חושבת שרשמתי את זה איפשהוא.

למעלה