TV2:US חצי הגמר.

  • פותח הנושא is00
  • פורסם בתאריך

RC153

New member


טוני - יש לו קול ממש יפה והוא שר יפה אבל ההופעה עצמה הייתה מחרידה


ארין - ההופעה שלה היתה בסדר, אני לא מתה עלייה....

כריס שר מדהים ! יש לו קול ממש ממש ממש יפה, אבל ההופעה לא הייתה משהו, אולי זה השיר ><

ג'אמר - לא אוהבת ><

ההופעה של הקבוצות של אדם וסי לו הייתה משעממת ביותר


ג'רמיין - יכול להיות שהוא שר יפה אבל לא התעמקתי....

לקתרינה היה ביצוע יפה, אבל אני מעדיפה את טוני

לינדזי - תמיד נשמע לי שהיא שרה בקול נמוך ושקט כזה שבקושי שומעים מעל המוזיקה, ההופעות שלה נשמעות חלשות כאלה, למרות שהיא חמודה ומוכשרת מאוד......

ההופעה של הקבוצות של כריסטינה ובלייק דווקא הייתה נחמדה מאוד


אין לי מושג למה כולם מתלהבים מג'ולייט אבל היא ממש לא הסגנון שלי..........

מי אני רוצה שיעלה לגמר: מהקבוצה של אדם טוני, מהקבוצה של בלייק אין לי פייבוריט מיוחד, מהקבוצה של כריסטינה כריס ומהקבוצה של סי לו, לא כל כך אכפת לי....


בהצלחה
 

is00

New member
עונה.


טוני לוקה עלה ראשון ושר את "How you like me now" של "הכבד"(בתרגום חופשי) והוא היה בסדר. לא רע, בכלל, אבל השיר לא עשה לי כלום. ציון: 6.

ארין ווילט עלתה אחריו עם "without you" של דיוויד גואטה ואשר. טוב היא כנראה החליטה לשחק אותה אנג'ל טיילור או לקס לנד, כי היא התחילה מאוד נמוך ואז עלתה למעלה . מה יצא בסוף? ביצוע די שטוח ומאוד טכני, שלא עשה טוב בשבילה, לדעתי. ציון: 6.

הבא בתור - כריס מאן שחזר לשורשים האופראיים שלו(בהמלצת כריסטינה, כנראה) ושר את "Ava Maria" ב...איטלקית ו...
. נראה לי שכריסטינה פשוט מנסה בכוח לגרום לצופים לא להצביע לו, כדי שהם יעבירו את לינדזי לגמר. בקיצור – לא אהבתי בכלל. ציון: 2.

ג'אמר רוג'רס ביצע את "If you don't know me by now" של... אני לא בטוח. טוב ג'אמר החליט לשחק אותה ג'ושוע לדט, וכנראה החליט שהוא מעדיף שיישמעו יותר את הזמרות המלוות על הבמה משיישמעו אותו ובסוף גם לשחק אותה אלוויס...
הוא נשמע טוב, אבל לא נראה שהשיר הולך לשום מקום חוץ מלגבהים לא ברורים... ציון: 6.

ג'רמיין פול הערב עלה לבמה לשיר את "Open arms" של מסע(בתרגום חופשי). הערב ג'רמיין קצת שינה סגנון והלך יותר לצד השקט שלו, ונתן ביצוע די טוב...עד שהוא חזר לסורו וניסה לשחק אותה פאוור דיווה מהאמצע. את החלק הזה לא אהבתי, חבל שהוא לא המשיך בקו השקט שהוא התחיל בו. ציון: 7.

קאטרינה פרקר בחרה הערב לשיר את "Killing me softly with his song" של רוברטה פלאק. היא הפתיעה אותי מאוד לטובה. פה ושם נשמע היה שהיא לרגע איבדה את הנשימה, אבל בסה"כ היא נשמעה טוב, אבל זה עדיין היה קריוקי מדי. ציון: 8.

לינדזי פאבאו בחרה הערב לשיר את "Skinny Love" של להקת בון אייבר. האמת זה שיר שרציתי לשמוע את לינדזי שרה, אבל לא בתכנית, כי לטעמי הוא לא מתאים לשלב כזה בתכנית שלקהל יש שליטה על התוצאות. בכל מקרה, אני חייב להגיד שהיא איכזבה. נשמע היה שהיא התקשתה לשמור על הסולם שלה, יותר מדי זיופים והאמת...רק בפזמון היא נשמעה טוב. חבל. ציון: 4.

ג'ולייט סימס סגרה גם את הערב הזה(שבועיים ברציפות) עם "It's a Man's World" של כריס בראון. האמת... לא הרשימה אותי יותר מדי. קיוויתי שהיא תחזור לשירי רוק יותר... מלוכלכים, האמת.
גם לא אהבתי את השמלה שלה... ציון: 6.

חוץ מהמתמודדים היו גם כמה הופעות קבוצתיות לא ממש מרשימות, והופעה של בלייק שנשמעה כל כך לא... בלייק, אבל אני לא באמת מכיר את המוזיקה של בלייק, אז מה אני יודע...

לסיכום: ערב הופעות חלש. את ההופעה של הערב אני אתן לקאטרינה פרקר. את האכזבה של הערב אני אתן ל... לינדזי, למרות שהיו גרועים ממנה.

למי לדעתי מגיע להגיע לגמר אחרי צפייה בהופעות בערב הזה? אצל אדם – קאטרינה. אצל בלייק – ג'רמיין. אצל סי-לו – ג'ולייט. אצל כריסטינה – לינדזי, למרות שהיא הייתה די גרועה, אבל כריס היה גרוע ממנה, לטעמי.

מי אני רוצה שישרוד? בדיוק מי שאני חושב שמגיע להם להגיע לגמר.

מי אני חושב שיגיע לגמר? אצל אדם זה בטח יהיה טוני, אלא אם אדם ייתן לקאטרינה יתרון רציני, בחלוקת הנקודות שלו. אצל בלייק, נראה לי שהדרך של ג'רמיין לגמר סלולה, וגם לא נראה לי שבלייק ייתן למישהו מהם ייתרון בחלוקת הנקודות שלו ופשוט יחלק את זה 50:50. אצל כריסטינה, אם היא תשאיר את זה בידי המצביעים, ותחלק את הנקודות שלה שווה בשווה, זה יהיה כריס. אבל לא יודע למה, נראה לי שיש סיכוי גדול שהפעם כריסטינה לא תחלק את הנקודות שלה שווה בשווה בין המתחרים שלה ותיתן את היתרון ללינדזי. אני רק מקווה שהוא יהיה גדול מספיק, כדי להעביר אותה לגמר. אצל סי-לו אני חושש שזה יהיה ג'אמר, אלא אם סי- לו ייתן לג'ולייט איזה פור של יותר מ- 5 נקודות על פניו בחלוקת הנקודות שלו.

נחכה ונראה...
 

is00

New member
The results are in.


הקדמה ארוכה ותקציר... *מריץ קדימה*.
עכשיו יש הופעה של...דיה פרמפטון עם קיד קודי שמבצעים את הדואט שלהם מ"אדום", האלבום של דיה - "אל תבעט בכיסא". אני אישית הייתי מעדיף שאם כבר דואט מהאלבום שלה זה יהיה הדואט שלה עם בלייק "I Will", אבל מה לעשות... לא מעניין אף אחד מה אני מעדיף.

אז ההופעה... קודם כל התפאורה בהופעה שעשעה אותי. שנית... בקושי הצלחתי לשמוע את דיה מבעד למוזיקה. שלישית... דיה! רביעית... ראפ ודיה זה פשוט שילוב מוזר מדי!

וכעת קצת תוצאות – הקבוצה הראשונה לגלות את גורלה היא זאת של כריסטינה. לינדסי פאבאו או כריס מאן... זאת השאלה. אז כריסטינה חילקה את הנקודות שלה 50:50. משמע - לינדסי די אכלה אותה, והיא ידעה את זה ,נראה לי מהמבט שעבר על הפנים שלה. איך אמריקה הצביעה? 54% הצביעו לכריס ולינדסי סיימה את דרכה בתכנית.


מי הקבוצה הבאה לשמוע את גורלה? הקבוצה של אדם, אבל לפני זה עוד הפסקה, הפעם בשביל ויקי מרטינז ששרה דואט עם סי-לו מהאלבום שלה. בכנות... לטעמי סי-לו היה מיותר! השיר עצמו – יותר מוצלח מזה של דיה.

עכשיו הקבוצה של אדם עולה כדי לשמוע את גורלה... מי זה יהיה - קאטרינה פרקר או טוני לוקה? אדם פיצל את הקולות שלו 60-40 לטובתו של טוני. אמריקה דווקא חשבה אחרת ו- 52% מהקולות שלה הלכו לקאטרינה. רק חבל שזה לא עזר לה בגלל היתרון שטוני קיבל מאדם. לפחות אמריקה הפתיעה אותי פה. הייתי בטוח שהוא ייקח בגדול.

עכשיו עוד הפסקה. הפעם לדואט בין בוורלי מקללן וסינדי לאופר... *מריץ קדימה*
רגע זה לא נגמר... עכשיו גם חוויאר קולון עלה לבמה לשיר שיר מהאלבום שלו.
. *מריץ קדימה*.

הקבוצה של בלייק היא הבאה לעלות לבמה ולגלות את גורלה. בלייק חילק את הקולות שלו 50:50, כצפוי. אז זה תלוי באמריקה... אמריקה העבירה הלאה את ג'רמיין... בגדול! עם 73% מהקולות שהלכו אליו. אני בטוח שבלייק מרוצה.

אחרונה חביבה לשמוע את גורלה היא הקבוצה של סי-לו. ג'ולייט סימס וג'אמר רוג'רס עולים ומחכים לשמוע מי מהם זה יהיה. דבר אחד אני יודע...אם זה ג'אמר אני לא הולך לצפות בגמר, אני אסתפק בקריאה של התוצאות.
סי-לו פיצל את הקולות שלו 60:40 לטובת... ג'ולייט! הייתה לי הרגשה שהוא יעשה את זה. אני רק מקווה שזה יספיק לה...
מתברר שהיא אפילו לא הייתה צריכה את זה, כי 61% מהקולות של אמריקה הלכו אליה!

אז הגמר השנה מורכב מ- 3 גברים ובחורה אחת, בדיוק הפוך מהשנה שעברה שכלל 3 נשים וגבר אחד, משמע הגברים יצטרכו לעבוד קשה העונה כדי לנצח, כי הם כבר לא יוכלו לסמוך על הקולות של האמריקאיות. אני בטוח שהאמריקאיות שבורות מזה...

אז בגמר בשבוע הבא אנחנו נראה את טוני לוקה שייצג את הקבוצה של אדם, את ג'רמיין פול שייצג את הקבוצה של בלייק, את כריס מאן שייצג את הקבוצה של כריסטינה ואת ג'ולייט סימס – הבחורה היחידה בגמר – שתייצג את סי-לו.

אז עד הגמר בשבוע הבא... שיהיה לנו סוף שבוע טוב!
 

M o n t i

New member


התוצאות היו די ברורות ומאכזבות.
מבחינתי גמר בנות היה מדהים,אבל קיבלתי גמר בנים ותודה לאל באמת שג'ולייט שם,כי הייתי בטוח שג'אמר יעלה.
ג'ולייט היא הפיבוריטית שלי בערך מהשלב הראשון של ההופעות החיות והיא אוכלת שם את כולם בלי מלח.היא בליגה אחרת לגמרי.הביאה לפני כן ביצוע שלא בייש את ההופעה המרהיבה של כריסטינה בגראמי.
אני ממש מקווה שהיא תזכה.
 
למעלה