מחפשים מקום ואוכל 11/04

לו"ז ביום האירוע

היי,
האירוע אמור להתחיל בשעה 19:30.
מתי לדעתכם אני אמורה להתחיל להתארגן? (מתארגנת בבית עם ספקים וצלמים שמגיעים אלי).
האם 11-12 נראה לכם הגיוני?
כמה זמן בכלל לוקח להתאפר ולהסתרק?
וכמה זמן לוקחים הצילומים? (האולם כשעה נסיעה מהבית שלי ואנחנו מתכוונים להצטלם בדרך לשם).
כמה זמן מלפני ההתחלה אני והחתן צריכים להגיע לאולם בשביל להתאוור ולהתרענן?

תודה

Ruby Gem

New member
לו"ז

כדאי לשאול את הצלמים באיזה שעה הם רוצים לצאת לצילומים, ואז לגזור שלוש שעות לאחור- ולפי זה להתחיל להתאפר/להסתרק.
ורצוי מאוד להגיע שעה לפני הקבלת פנים - כדי שיהיה לכם זמן לנוח, לאכול משהו ולעשות צילומי משפחות.(לכן גם חשוב להגיד למשפחות שיגיעו מוקדם).

אני לקחתי מישהי שעושה גם איפור וגם שיער, היא הגיעה אליי ב-12. סיימנו תוך שעתיים וקצת, אבל היא אמרה שעדיף תמיד לקחת טווח ביטחון של שלוש שעות, לכל מקרה.
בסביבות 15:00 הצלמים הגיעו.
בערך ב15:30-15:45 יצאנו החוצה לצילומים והגענו לאולם בשעה 18:30.

elinoket

New member
הכי טוב זה לבדוק עם הספקים שלך

קודם עושים שיער ואחר כך איפור.
אני אמרתי גם למאפרת וגם לספר כמה אנשים יש להם לאפשר/לסרק ומה תפקידם בכח (משפחה או שושבינות או כלה)
לפי זה הם אמרו לי מתי הם יגיעו, מה הסדר שהם יעבדו לפיו וכמה זמן כל דבר יקח.

המאפרת שלי תאפר קודם את השושבינות, אחר כך אותי ובסוף את אמא ואחיות. כל איפור זה שעה. אם אני רוצה לצאת ב15:30 היא צריכה לסיים אותי עד 15:00 כי יש לבישת שמלה אחרי האיפור.
הספר יעשה אותי ראשונה, אחר כך שושבינות ובסוף משפחה.

בקיצור הבנת איך זה עובד?

בית פיין

היי כתבתי לפני כמה ימים אבל יכול להיות שזה קצת הלך לאיבוד ולא שמו לב לזה.. :)
אנחנו שוקלים את המקום הזה ורציתי לדעת אם מישהו התחתן שם או היה שם בתור אורח ויכול לספר את החוויה שלו? אין בכלל תגובות באינטרנט ועשיתי חיפוש בפורום ולצערי לא מצאתי :/ יש רק תגובה אחת בעייתית משהו ב-mit4mit
היינו במקום והוא היה ממש חמוד בעינינו, והאוכל היה מ-ד-ה-י-ם (אם כי קצת יקר)
יש לנו כ-270 מוזמנים, כך שאני מניחה שיגיעו באיזור ה 220-230.. אבל באמת מדובר במוזמנים מאוד קרובים ולכן אולי אפילו יגיעו בסוף 250 אנשים
לי זה היה נראה קצת צפוף אבל הם אמרו שעשו כבר חתונות של 250 אנשים והיה ממש בסדר.

אשמח לכל תגובה

תודה!!!

סקומפי

New member
אנחנו בדקנו שנה שעברה

אני ממש התלהבתי מהמקום, שלדעתי מאוד מיוחד ובעל קסם, אבל באנו לראות אירוע של 220 אנשים ולטעמנו היה צפוף מידי, לא היה מקום לעבור בין שולחן אחד לשני.
לנו היה אירוע עם 250 אורחים ובאמת שאני לא ראיתי איך אפשר לצופף בצורה חיננית בלי להרגיש כמו סרדינים, מצד שני גם לנו הם אמרו שיש להם פיתרונות אז אני לא יודעת. אנחנו בחרנו בסוף באוהל יעל והיינו סופר מרוצים.

למעלה