‬ שרשור הכוונה ומודיעין 26/05

מצב
הנושא נעול.
כך מגיעים למלון לאונרדו בחיפה

הגעה מכרמיאל למלון ליאונרדו בחיפה
הגעה לפני 8:00 בבוקר (אדם מילוא) וכמה שיותר מהר להיות בחזרה בכרמיאל (דרכי הגעה באוטובוס? רכבת? מונית שירות?..)
הבקשה ליום חמישי. הכתובת של מלון ליאונרדו רחוב אלוף דוד אלעזר 10, חיפה. תודה רבה מראש.
אפשרות 1:
אוטובוס מכרמיאל לעכו, רכבת מעכו לחוף הכרמל, ומשם 15-20 דקות של הליכה נעימה לאורך הים. יש לצאת מתחנת הרכבת לצד של הים וללכת על הטיילת צפונה עד המלון.

אפשרות 2:
אוטובוס מכרמיאל לקריות, יורדים באחת התחנות בדרך עכו (לא משנה איפה, לאורך כל הקריות) ומחליפים לקו 1 של המטרונית עד תחנת נווה דוד, שנמצאת ממש בסמוך למלון. לדעתי דרך מייגעת ולא מומלצת.

אפשר גם לנסוע ברכבת לחיפה מרכז השמונה, לחיפה בת גלים או לחיפה חוף הכרמל ולקחת אוטובוס ישירות עד המלון (קווים 1, 111).

הגעה לפני השעה 08:00 בבוקר

אפשרות 1:
אוטובוס מכרמיאל לעכו, רכבת מעכו לחוף הכרמל, ומשם 15-20 דקות של הליכה נעימה לאורך הים. יש לצאת מתחנת הרכבת לצד של הים וללכת על הטיילת צפונה עד המלון.

אפשרות 2:
אוטובוס מכרמיאל לקריות, יורדים באחת התחנות בדרך עכו (לא משנה איפה, לאורך כל הקריות) ומחליפים לקו 1 של המטרונית עד תחנת נווה דוד, שנמצאת ממש בסמוך למלון. לדעתי דרך מייגעת ולא מומלצת.

אפשר גם לנסוע ברכבת לחיפה מרכז השמונה, לחיפה בת גלים או לחיפה חוף הכרמל ולקחת אוטובוס ישירות עד המלון (קווים 1, 111).

אין זמן לטיולים...

לא הצעתי טיולים, הצעתי את הדרך הכי נעימה

אין זמן לטיולים...
ואני די בטוח שגם הכי מהירה.
אפשר לצאת בקו 361 של 5:45, לקחת רכבת מעכו ב-6:38 ולהיות בחוף הכרמל כבר ב-7:18.
אתה באמת מציע לנסוע עם 262 דרך כל הפקקים של הקריות, ואחר כך לנסוע דרך כל חיפה באוטובוס עם עשרות תחנות בשעה הכי עמוסה ביום, וקורא לנסיעה ברכבת "טיולים"?

אגב, אני לא זוכר אם מנהרת הולכי הרגל בבת גלים

ואני די בטוח שגם הכי מהירה.
אפשר לצאת בקו 361 של 5:45, לקחת רכבת מעכו ב-6:38 ולהיות בחוף הכרמל כבר ב-7:18.
אתה באמת מציע לנסוע עם 262 דרך כל הפקקים של הקריות, ואחר כך לנסוע דרך כל חיפה באוטובוס עם עשרות תחנות בשעה הכי עמוסה ביום, וקורא לנסיעה ברכבת "טיולים"?
עדיין פעילה. אם כן, אז הנה דרך עוד יותר מהירה:
יורדים מהרכבת בחיפה בת גלים, עוברים דרך מנהרת הולכי הרגל לתחנת האוטובוס בדרך ההגנה, ולוקחים 1 או 111 (לכיוון חוף הכרמל / טירת כרמל) עד תחנת נווה דוד הסמוכה למלון לאונרדו.
זה בוודאות יותר מהיר מהנסיעה ב-262 + 1, וכנראה גם יותר מהיר מהנסיעה דרך חוף הכרמל.

boga man

New member
כמה זמן זה עם קו 1 או 111 (איזו חברה?)

יורדים מהרכבת בחיפה בת גלים, עוברים דרך מנהרת הולכי הרגל לתחנת האוטובוס בדרך ההגנה, ולוקחים 1 או 111 (לכיוון חוף הכרמל / טירת כרמל) עד תחנת נווה דוד הסמוכה למלון לאונרדו.
זה בוודאות יותר מהיר מהנסיעה ב-262 + 1, וכנראה גם יותר מהיר מהנסיעה דרך חוף הכרמל.
ממרכזית המפרץ למלון ומחיפה בת גלים למלון? (אני עוד לא סגור אם כדאי לי לקחת רכבת או אוטובוס)

קו 1 ממרכזית המפרץ לבניין אלמוג

ממרכזית המפרץ למלון ומחיפה בת גלים למלון? (אני עוד לא סגור אם כדאי לי לקחת רכבת או אוטובוס)
קו 1 ממרכזית המפרץ לבניין אלמוג
כ-35 דקות.
קו 111 לא מתאים אלא אם עולים עליו בתחנה בדרך בר יהודה/שד' ההסתדרות. ולא מתאים לך.
אך חשוב להדגיש כי תחנת הרכבת ''לב המפרץ'' איננה צמודה למרכזית המפרץ.
יש לצאת לשד' ההסתדרות וללכת ברגל עד מרכזית המפרץ,
או לשלם 10.70 ₪ בכרטיס קוד 4 ולעלות בתחנת המטרונית ''לב המפרץ'' עד בניין אלמוג. רכבת עד תחנת חוף הכרמל יותר טוב, ומשם קו 1 של המטרונית או הליכה ברגל מתחנת הרכבת חוף הכרמל ברחוב דוד אלעזר כ-500 מטר עד בנין אלמוג.

מנהרת בת גלים

מנהרת בת גלים

ממש לא רעיון טוב.
היציאה שלה בשד' ההגנה בצד התחנה - תחנת המטרונית ''קרית אליעזר'' לכיוון צפון, וכאן צריך כיוון דרום !
קו 111 עוצר לראשונה בשד' ההגנה על מחלף אלנבי!,
בעבר היתה יציאה (חסומה) למרכזית בת גלים, אך גם משם יש מרחק הליכה עד תחנת המטרונית ''קרית אליעזר''.

תודה, זכרתי שהיה איזה קטץ' עם המנהרה הזאת.

מנהרת בת גלים

ממש לא רעיון טוב.
היציאה שלה בשד' ההגנה בצד התחנה - תחנת המטרונית ''קרית אליעזר'' לכיוון צפון, וכאן צריך כיוון דרום !
קו 111 עוצר לראשונה בשד' ההגנה על מחלף אלנבי!,
בעבר היתה יציאה (חסומה) למרכזית בת גלים, אך גם משם יש מרחק הליכה עד תחנת המטרונית ''קרית אליעזר''.
תודה, זכרתי שהיה איזה קטץ' עם המנהרה הזאת.

מצב
הנושא נעול.
למעלה