‬ שרשור הכוונה ומודיעין 22/01

מצב
הנושא נעול.

olli3

New member
מנהל
הדרך היחידה שאני חושב עליה תהיה כך>>>

מאוניברסיטת ת"א לגבעתיים- החל מ12 בלילה
(ביום חול).
אפשרי גם קווים שמגיעים קרוב לגבעתיים (רכבת מרכז, צומת עלית, עזריאלי וכו').

מישהו יודע?
לצאת לשדרות רוקח ולעלות משם על 89 דן או 247 מטרופולין. קו 89 האחרון יוצא מעתידים בשעה 00:05 לסיבוב בשכונת רמת החייל ובאפקה ורק אז יורד לרוקח, כך שיש לך זמן עד שהוא יגיע לרכבת האוניברסיטה.

מקו 89 אתה יורד בוייצמן פינת ארלוזורוב, עובר לארלוזורוב ועולה על 55 של קווים לגבעתיים. הנסיעה האחרונה של קו 55 יוצאת גם היא בשעה 00:05 כך שאני לא יודע אם תספיק אותה. בכל מקרה מוייצמן פינת ארלוזורוב מדובר ב5-7 דקות הליכה לרכבת מרכז.

האופציה השניה היא לקחת את קווים 89 של דן ו247 של מטרופולין מרכבת האוניברסיטה (על רוקח) ולרדת מהם כך: מקו 89 יש לרדת בכיכר רבין (על אבן גבירול), מאותה התחנה בה יורדים ניתן להמשיך עם קו 56 של קווים לגבעתיים. הוא יוצא מרידינג בשעה 00:15. מקו 247 יש לרדת באחת התחנות באבן גבירול, למשל בעיריית ת"א או באבן גבירול פינת ארלוזורוב. ומאותה התחנה בה יורדים מ247 יש להמשיך עם 56.

*קו 247 יוצא מכפר סבא, האחרון יוצא משם בחצות וייקח לו כשעה להגיע לרכבת האוניברסיטה. אם כמה שזה יעזור, תוכל לרדת ממנו באבן גבירול פינת ארלוזורוב ומשם לנסוע במונית שירות 66 לרכבת מרכז/צומת עלית או ללכת ברגל.

נראה לי שאין סיכוי להספיק ל-55 ככה.

לצאת לשדרות רוקח ולעלות משם על 89 דן או 247 מטרופולין. קו 89 האחרון יוצא מעתידים בשעה 00:05 לסיבוב בשכונת רמת החייל ובאפקה ורק אז יורד לרוקח, כך שיש לך זמן עד שהוא יגיע לרכבת האוניברסיטה.

מקו 89 אתה יורד בוייצמן פינת ארלוזורוב, עובר לארלוזורוב ועולה על 55 של קווים לגבעתיים. הנסיעה האחרונה של קו 55 יוצאת גם היא בשעה 00:05 כך שאני לא יודע אם תספיק אותה. בכל מקרה מוייצמן פינת ארלוזורוב מדובר ב5-7 דקות הליכה לרכבת מרכז.

האופציה השניה היא לקחת את קווים 89 של דן ו247 של מטרופולין מרכבת האוניברסיטה (על רוקח) ולרדת מהם כך: מקו 89 יש לרדת בכיכר רבין (על אבן גבירול), מאותה התחנה בה יורדים ניתן להמשיך עם קו 56 של קווים לגבעתיים. הוא יוצא מרידינג בשעה 00:15. מקו 247 יש לרדת באחת התחנות באבן גבירול, למשל בעיריית ת"א או באבן גבירול פינת ארלוזורוב. ומאותה התחנה בה יורדים מ247 יש להמשיך עם 56.

*קו 247 יוצא מכפר סבא, האחרון יוצא משם בחצות וייקח לו כשעה להגיע לרכבת האוניברסיטה. אם כמה שזה יעזור, תוכל לרדת ממנו באבן גבירול פינת ארלוזורוב ומשם לנסוע במונית שירות 66 לרכבת מרכז/צומת עלית או ללכת ברגל.
הרי המסלול של 89 מעתידים עד ויצמן יותר ארוך מאשר המסלול של 55 מרידינג עד ויצמן.
ל-56 יש סיכוי.

olli3

New member
מנהל
חל שינוי במסלול של 55, הוא מסתובב באיכילוב.

הרי המסלול של 89 מעתידים עד ויצמן יותר ארוך מאשר המסלול של 55 מרידינג עד ויצמן.
ל-56 יש סיכוי.
כבר לא כמו פעם שהיה נוסע על ארלוזורוב מקצה לקצה. לטעמי זה יותר גורע ממה שזה עוזר, הוא היה קו מהיר ביותר על כל ארלוזורוב. עכשיו הוא מהיר רק בכיוון הנסיעה לרידינג.

לא נראה לי שזה יעזור כדי להספיק אותו, אבל אולי...

אני יודע, ובכל זאת המסלול של 89 ארוך יותר

כבר לא כמו פעם שהיה נוסע על ארלוזורוב מקצה לקצה. לטעמי זה יותר גורע ממה שזה עוזר, הוא היה קו מהיר ביותר על כל ארלוזורוב. עכשיו הוא מהיר רק בכיוון הנסיעה לרידינג.

אני יודע, ובכל זאת המסלול של 89 ארוך יותר
לדעתי.

orchilit

New member
מנסיוני, 55 האחרון מגיע לגן העיר בסביבות 0:15

מנסיוני, 55 האחרון מגיע לגן העיר בסביבות 0:15
כך שאין לו סיכוי.

על איזה יום מדובר? ביום חמישי יש קווי לילה.

(ביום חול).

מישהו יודע?
על איזה יום מדובר? ביום חמישי יש קווי לילה.

guyweiss

New member
גבולי מאוד - 24/289 עד אבן גבירול ארלוזורוב

(ביום חול).

מישהו יודע?
משם (ארלוזורוב/שאול המלך) 55/61. זה הימור מאוד גדול כי אמנם 55 ו 61 מעלים יותר נוסעים מאשר 289 בתחילת המסלול, עדיין הם אמורים להגיע לאזור קודם (לא בהרבה). 61 בד"כ מגיע ב 00:15 לאזור. 55 אני פחות מכיר. 289 יוצא מהאונ' ב 00:00 ולמעשה כמעט ולא מעלה נוסעים בסיבוב שהוא עושה באוניברסיטה בשעה זו, לכן אמור להגיע יחסית מהר לאבן גבירול. עדיין זה הימור ולא הייתי בונה על זה.

guyweiss

New member
צ"ל ארלוזורוב/שלמה המלך

משם (ארלוזורוב/שאול המלך) 55/61. זה הימור מאוד גדול כי אמנם 55 ו 61 מעלים יותר נוסעים מאשר 289 בתחילת המסלול, עדיין הם אמורים להגיע לאזור קודם (לא בהרבה). 61 בד"כ מגיע ב 00:15 לאזור. 55 אני פחות מכיר. 289 יוצא מהאונ' ב 00:00 ולמעשה כמעט ולא מעלה נוסעים בסיבוב שהוא עושה באוניברסיטה בשעה זו, לכן אמור להגיע יחסית מהר לאבן גבירול. עדיין זה הימור ולא הייתי בונה על זה.
צ"ל ארלוזורוב/שלמה המלך

אדרת2

New member
הגעה לבית הקברות הצבאי בחדרה

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
מחיפה לחדרה . ובחדרה עצמה כיצד מגיעים? באיזה קו ? מהיכן? תודה מראש לעונים.

olli3

New member
מנהל
921 אגד למרכזית חדרה ומשם 12/14 אגד.

מחיפה לחדרה . ובחדרה עצמה כיצד מגיעים? באיזה קו ? מהיכן? תודה מראש לעונים.
921 אגד למרכזית חדרה ומשם 12/14 אגד.
14 ו14א (אין הבדל בינהם בקטע מסלול זה) מגיע עד בית העלמין, יש לרדת ממנו בחטיבת הנח"ל פינת חברת עזרא. מקו 12 יש לרדת בחטיבת גולני פינת חברת עזרא.

מכיוון ששני הקווים מתחילים בתחנה המרכזית, קל לדעת אם שווה להמתין ל14 או שפשוט לנסוע עם 12.

אפשר גם לקחת רכבת מחיפה לבנימינה ומתחנת הרכבת בבנימינה לנסוע בקווים 70/709 של נתיב אקספרס עד לתחנה הראשונה בהנשיא וייצמן (פינת ירושלים). או עם 871/872 של אגד עד להנשיא וייצמן פינת לבונקין. משם הולכים ברגל על ירושלים שהופך ליצחק רבין ובכיכר פונים שמאלה לחטיבת הנח"ל. מדובר ב10 דקות הליכה.

אין לי מושג מה יהיה יותר מהיר, הגבתי רק כי אף אחד אחר לא הגיב.

ממולדה9

New member
הגעה מהירה מת"א לטבריה

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

הגעה מהירה מת"א לטבריה
שלום לכולם,

אנחנו רוצים לנסוע ממרכז ת"א לטבריה עם שני ילדים קטנים - כך שיהיה או מהיר מאוד, או נוח (אפשרות תזוזה).
אלא שקו האוטובוס המהיר ביותר הוא 835 ולוקח יותר משעתיים וחצי, ואולי יהיה קצת מסורבל.
ראיתי איפשהו שממליצים ברשת לקחת רכבת לתחנת לב המפרץ, ומשם לקחת מונית שירות. האם באמת המרחק משם לטבריה מאפשר זאת?
מדובר על יום א' בבוקר (סביבות 10:00) כך שאולי יהיה עמוס ברכבת.
מה דעתכם?

תודה!

ממולדה9

New member
היעד הוא אזור המלונות בטבריה

הגעה מהירה מת"א לטבריה
שלום לכולם,

אנחנו רוצים לנסוע ממרכז ת"א לטבריה עם שני ילדים קטנים - כך שיהיה או מהיר מאוד, או נוח (אפשרות תזוזה).
אלא שקו האוטובוס המהיר ביותר הוא 835 ולוקח יותר משעתיים וחצי, ואולי יהיה קצת מסורבל.
ראיתי איפשהו שממליצים ברשת לקחת רכבת לתחנת לב המפרץ, ומשם לקחת מונית שירות. האם באמת המרחק משם לטבריה מאפשר זאת?
מה דעתכם?

תודה!
היעד הוא אזור המלונות בטבריה

נסיעה דרך חיפה תאריך מאד את הדרך.

הגעה מהירה מת"א לטבריה
שלום לכולם,

מה דעתכם?

תודה!
נסיעה דרך חיפה תאריך מאד את הדרך.
ואם כבר נוסעים ללב המפרץ בגלל העדפה לרכבת, אז איזו סיבה בעולם יכולה להיות להצטופף כל הדרך לטבריה במונית שירות?! הרי קו 430 של אגד הוא קו ישיר ומהיר מלב המפרץ עד טבריה.
מתל אביב קווים 830 ו-835 הם הכי מהירים.

matany

New member
כמעט נכון

הגעה מהירה מת"א לטבריה
שלום לכולם,

מה דעתכם?

תודה!
כמעט נכון
ממרכזית המפרץ הסמוכה לתחנת לב המפרץ של הרכבת יש קו אוטובוס של אגד (מספר 430) לטבריה - כ-50 דקות נסיעה.
כדאי לבדוק מראש את לוח הזמנים שלו כדי להבין על איזה רכבת כדאי לעלות וכמה מהר צריך לעשות את המעבר בין הרכבת לאוטובוס.

אין טעם (ולא כדאי כלכלית ובטיחותית כשנוסעים על ילדים) לחפש מונית שירות מחיפה לטבריה.

לגבי העומס ברכבת - אם יש לכם אפשרות לעלות על הרכבת בהגנה או בהשלום יש יותר סיכוי למצוא מקום ביחד.

ממולדה9

New member
תודה לכם.

כמעט נכון
ממרכזית המפרץ הסמוכה לתחנת לב המפרץ של הרכבת יש קו אוטובוס של אגד (מספר 430) לטבריה - כ-50 דקות נסיעה.
כדאי לבדוק מראש את לוח הזמנים שלו כדי להבין על איזה רכבת כדאי לעלות וכמה מהר צריך לעשות את המעבר בין הרכבת לאוטובוס.

אין טעם (ולא כדאי כלכלית ובטיחותית כשנוסעים על ילדים) לחפש מונית שירות מחיפה לטבריה.

לגבי העומס ברכבת - אם יש לכם אפשרות לעלות על הרכבת בהגנה או בהשלום יש יותר סיכוי למצוא מקום ביחד.
תודה לכם.
נראה לי שנסתפק באוטובוס אחד מת"א...

846

Active member
זאת בדיוק התשובה שלי, אין טעם לחפש

תודה לכם.
נראה לי שנסתפק באוטובוס אחד מת"א...
החלפות ופטנטים במיוחד שלמוניות שרות אין לו"ז ולכן אי אפשר לדעת כמה זמן תחכו עד שהמונית תתמלא.
בכל מיקרה כדי לקנות כרטיס לשתי נסיעות (על רב קו בלבד) הוא מקנה הנחה, ואם הילדים בני 5 עד 10 אז לכל ילד מגיעה הנחה גם כן.
מעל גיל 10, ילד ישלם לטבריה מחיר מלא.

ממולדה9

New member
תודה! הם בני פחות מ-10

החלפות ופטנטים במיוחד שלמוניות שרות אין לו"ז ולכן אי אפשר לדעת כמה זמן תחכו עד שהמונית תתמלא.
בכל מיקרה כדי לקנות כרטיס לשתי נסיעות (על רב קו בלבד) הוא מקנה הנחה, ואם הילדים בני 5 עד 10 אז לכל ילד מגיעה הנחה גם כן.
מעל גיל 10, ילד ישלם לטבריה מחיר מלא.
תודה! הם בני פחות מ-10
ואיכשהו לא חשבתי בכלל להשתמש ברב קו שיש לנו... פורום מצוין אתם

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

תחבורה ציבורית
מקניון עזריאלי לנמל תל אביב רחוב האנגר

ממולדה9

New member
תחבורה ציבורית
מקניון עזריאלי לנמל תל אביב רחוב האנגר
האנגר הוא לא רחוב
אלא שם של מבנה בתוך הנמל (המבנים ממוספרים).
אני לא חושבת שמגיע קו ישיר מעזריאלי. צריך לקחת 63, לרדת בתחנה של דיזנגוף סנטר, לעבור את הכביש ולקצת (מליד פתח הסנטר) קו 172 או 72 שמגיעים ליד פתח הנמל.
או לקחת 14, לרדת באלנבי (בלפור / מזא"ה) ולקחת אותם קווים.

felixr

New member
האנגר הוא לא רחוב
אלא שם של מבנה בתוך הנמל (המבנים ממוספרים).
אני לא חושבת שמגיע קו ישיר מעזריאלי. צריך לקחת 63, לרדת בתחנה של דיזנגוף סנטר, לעבור את הכביש ולקצת (מליד פתח הסנטר) קו 172 או 72 שמגיעים ליד פתח הנמל.
או לקחת 14, לרדת באלנבי (בלפור / מזא"ה) ולקחת אותם קווים.
14 לא מתקרב לעזריאלי

מצב
הנושא נעול.
למעלה