‬ שרשור הכוונה ומודיעין 18/11

מצב
הנושא נעול.
4/104/204 דן לרחוב בן יהודה המקביל.
אין אוטובוסים שנוסעים ברחוב הירקון בכיוון הזה מלבד הקו התיירותי קו 100 (שגם יוצא ממסוף רידיניג). אפשר להשתמש בו ויש לו לו"ז שנמצא באתר דן או באתר www.bus.gov.il

קווים 4/104/204 בתדירות סופר גבוהה לאורך כל שעות היום. תחנת הירידה היא בן יהודה פינת שדרות בן גוריון. הנה מפה המציגה את דרך ההליכה מתחנת האוטובוס בבן יהודה אל המלון: http://goo.gl/maps/lQP73 אם אני לא טועה, יש אפשרות לקצר דרך רחוב ישורון, יש שם מעברים בין הבניינים ואני כמעט בטוח בכך.

בלילות חמישי ומוצ"ש אפשר להשתמש בכל קווי הלילה שיוצאים מרידיניג ונוסעים לבן יהודה (אם אני לא טועה מדובר בעצם בכל הקווים).
למה לא ציינת את המחיר של קו 100,אתה עובד בדן?

mister K

New member
4/104/204 דן לרחוב בן יהודה המקביל.
אין אוטובוסים שנוסעים ברחוב הירקון בכיוון הזה מלבד הקו התיירותי קו 100 (שגם יוצא ממסוף רידיניג). אפשר להשתמש בו ויש לו לו"ז שנמצא באתר דן או באתר www.bus.gov.il

קווים 4/104/204 בתדירות סופר גבוהה לאורך כל שעות היום. תחנת הירידה היא בן יהודה פינת שדרות בן גוריון. הנה מפה המציגה את דרך ההליכה מתחנת האוטובוס בבן יהודה אל המלון: http://goo.gl/maps/lQP73 אם אני לא טועה, יש אפשרות לקצר דרך רחוב ישורון, יש שם מעברים בין הבניינים ואני כמעט בטוח בכך.

בלילות חמישי ומוצ"ש אפשר להשתמש בכל קווי הלילה שיוצאים מרידיניג ונוסעים לבן יהודה (אם אני לא טועה מדובר בעצם בכל הקווים).
קו 100 הוא קו תיירותי יקר וממש לא רלוונטי!

אילרי

New member
צריכה להגיע לרחוב ריבל בתא

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
שלום,

אני צריכה להגיע מחר בבוקר לרחוב ריבל בתא וראיתי שאני יכולה להגיע דרך רח המסגר או דרך מנחם בגין
איזה אוטובוס מגיע לאזור שם - ממסוף הטייסים או מאלוף שדה הירדן?

ניסיתי לבדוק באתר אוטובוסים אבל לא צלח בידי...

תודה

אילרי

האתר שבו כדאי לבדוק דברים כאלה

שלום,

אני צריכה להגיע מחר בבוקר לרחוב ריבל בתא וראיתי שאני יכולה להגיע דרך רח המסגר או דרך מנחם בגין
איזה אוטובוס מגיע לאזור שם - ממסוף הטייסים או מאלוף שדה הירדן?

ניסיתי לבדוק באתר אוטובוסים אבל לא צלח בידי...

תודה

אילרי
הוא אתר מפות גוגל, ולא אתר אוטובוסים, שהוא לא נוח לשימוש ויש בו הרבה טעויות.
כמו כן, קיימת מפה מצוינת של כל קווי האוטובוס בתל אביב ובגוש דן:
telaviv.busmappa.com/p/blog-page.html
מדרך הטייסים אפשר לקחת את הקווים 36, 37 עד גשר לה גוורדיה (לה גוורדיה פינת המסגר).
מתוך שכונת רמת חן אפשר לקחת את 31 לאותו מקום.

אילרי

New member
תודה רבה. שומרת את הקישור למפה

הוא אתר מפות גוגל, ולא אתר אוטובוסים, שהוא לא נוח לשימוש ויש בו הרבה טעויות.
כמו כן, קיימת מפה מצוינת של כל קווי האוטובוס בתל אביב ובגוש דן:
telaviv.busmappa.com/p/blog-page.html
מדרך הטייסים אפשר לקחת את הקווים 36, 37 עד גשר לה גוורדיה (לה גוורדיה פינת המסגר).
מתוך שכונת רמת חן אפשר לקחת את 31 לאותו מקום.
תודה רבה. שומרת את הקישור למפה

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מתל אביב למגדי הים התיכון סביון
רוצה להגיעה למגדלי הים התיכון בסביון איך מגיעים בתחבורה ציבורית חיה 077 3377399
[email protected]

dl5248

New member
מרכבת סבידור ל---בית העלמין ביהוד . תודה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

בשעות הבוקר

olli3

New member
מנהל
האם זו נקודת המוצא או שמגיעים לת"א ברכבת?

בשעות הבוקר
מרכבת מרכז אין קישור ישיר ונוח לבית העלמין של יהוד. דרך זו עדיפה להתבצע באמצעות או קו 59 של קווים עד לצומת מסובים ומשם 475 של קווים או 244 של אגד עד לתחנה הנקראת "צומת יהוד", שם בעצם נמצא בית העלמין.

מצומת מסובים אפשר גם עם קו 37 של קווים, ממנו יש לרדת בדרך העצמאות פינת סעדיה וחתוכה.

אם מגיעים לת"א ברכבת, מומלץ לרדת בתחנת ההגנה, משם ללכת 5 דקות למרכזית ת"א ולעלות על 475 של קווים מקומה 6 או 37 של קווים מקומה 7. העדיפות תהיה לקו 475 שהינו מהיר משמעותית מ37 מכיוון שכל תחנותיו עד צומת מסובים הן איסוף בלבד.

אם מגיעים באוטובוס, יש קווים רבים לצומת מסובים מרחבי הארץ ויש קווים גם לצומת הטייסים שסמוך לבית העלמין (נסיעה של שתי דקות מצומת הטייסים לבית העלמין).

אם אתה מעוניין בהכוונה מדוייקת יותר, ונקודת המוצא שלך אינה רכבת סבידור מרכז בת"א, ציין מהיכן אתה יוצא לדרכך.

dl5248

New member
אולי תודה רבה - אני אפרט יותר, נקודת המוצא של

מרכבת מרכז אין קישור ישיר ונוח לבית העלמין של יהוד. דרך זו עדיפה להתבצע באמצעות או קו 59 של קווים עד לצומת מסובים ומשם 475 של קווים או 244 של אגד עד לתחנה הנקראת "צומת יהוד", שם בעצם נמצא בית העלמין.

מצומת מסובים אפשר גם עם קו 37 של קווים, ממנו יש לרדת בדרך העצמאות פינת סעדיה וחתוכה.

אם מגיעים לת"א ברכבת, מומלץ לרדת בתחנת ההגנה, משם ללכת 5 דקות למרכזית ת"א ולעלות על 475 של קווים מקומה 6 או 37 של קווים מקומה 7. העדיפות תהיה לקו 475 שהינו מהיר משמעותית מ37 מכיוון שכל תחנותיו עד צומת מסובים הן איסוף בלבד.

אם מגיעים באוטובוס, יש קווים רבים לצומת מסובים מרחבי הארץ ויש קווים גם לצומת הטייסים שסמוך לבית העלמין (נסיעה של שתי דקות מצומת הטייסים לבית העלמין).

אם אתה מעוניין בהכוונה מדוייקת יותר, ונקודת המוצא שלך אינה רכבת סבידור מרכז בת"א, ציין מהיכן אתה יוצא לדרכך.
שלי היא

1.

מרכבת סבידור בת"א - ארלוזורוב ואני רוצה להגיע לבית העלמין ביהוד (יש לי שם תרגיל וכו')

2.

לחלופין אופציה נוספת היא שאני אהיה באוני' ת"א בבוקר מחר, כלומר נקודת היציאה שלי תהיה אוני' ת"א - במחלקת הבדיקות שיניים... (גולדלשגר- היכן שמסוף קו 25)

האם אפשר להשתמש בחופשי חודשי המרכזי (אדום) או שצריך להוסיף או להשתמש בתלושי הצבא?

olli3

New member
מנהל
אין להקפיץ שרשור ישן,נא לשאול בשרשור של 19.11

שלי היא

1.

מרכבת סבידור בת"א - ארלוזורוב ואני רוצה להגיע לבית העלמין ביהוד (יש לי שם תרגיל וכו')

2.

לחלופין אופציה נוספת היא שאני אהיה באוני' ת"א בבוקר מחר, כלומר נקודת היציאה שלי תהיה אוני' ת"א - במחלקת הבדיקות שיניים... (גולדלשגר- היכן שמסוף קו 25)

האם אפשר להשתמש בחופשי חודשי המרכזי (אדום) או שצריך להוסיף או להשתמש בתלושי הצבא?
אין להקפיץ שרשור ישן,נא לשאול בשרשור של 19.11

olli3

New member
מנהל
אם מגיעים ברכבת מהדרום או מבית שמש/ירושלים

בשעות הבוקר
אם מגיעים ברכבת מהדרום או מבית שמש/ירושלים
מומלץ לרדת בתחנת לוד ומשם לעלות על 244 בכיוון הנסיעה לרמת גן.

מצורפת מפה המסבירה את ההליכה מתחנת הרכבת בלוד אל תחנת האוטובוס של קו 244 (הליכה של 5-7 דקות, תלוי בקצב): http://goo.gl/maps/yiAiP

raminec

New member
שרשור ההכוונה סגור

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שרשור ההכוונה סגור

מצב
הנושא נעול.
למעלה