‬ שרשור הכוונה ומודיעין 17/02

מצב
הנושא נעול.
נסעת בדרך מאד לא נעימה ולא מומלצת.

מירושלים, תחנה מרכזית לתוך בית חולים תל-השומר
שלום,

אני צריך להגיע בשעות לפני הצהריים מהתחנה המרכזית ירושלים לתוך בית חולים תל השומר (על יד המיון \ מכון הלב)

לאחרונה השתמשתי בקו 480 לרכבת ארלוזרוב בתל-אביב, ומשם בקו 69 לתוך בית חולים תל השומר. אבל זמן הנסיעה בקו 69 (כשעה) היה ארוך ומתיש.

לא הצלחתי למצוא חלופות אחרות (הבנתי שהתדירות של אוטובוסים ממסוף האלוף שדה לתוך בית החולים איננה גבוהה)

אשמח לעזרתכם והכוונתכם,
בברכה,
ב מולסון
הרבה יותר טוב לנסוע בקו 400 למסוף אלוף שדה. מי אמר לך שהתדירות לא גבוהה? תדירות הקווים ממסוף אלוף שדה לבית החולים גבוהה יותר מזו של קו 69, וזמן הנסיעה קצר פי חמישה אם לא יותר מזה!
קווים 104, 65 מגיעים מהמסוף לתוך בית החולים, ובנוסף יש קווים פחות תדירים כמו 135 ו-166.
אם אתה צריך לחלק המערבי של בית החולים, תוכל לקחת גם את קו 55 ולרדת בשער המערבי.

תודה

הרבה יותר טוב לנסוע בקו 400 למסוף אלוף שדה. מי אמר לך שהתדירות לא גבוהה? תדירות הקווים ממסוף אלוף שדה לבית החולים גבוהה יותר מזו של קו 69, וזמן הנסיעה קצר פי חמישה אם לא יותר מזה!
קווים 104, 65 מגיעים מהמסוף לתוך בית החולים, ובנוסף יש קווים פחות תדירים כמו 135 ו-166.
תודה

olli3

New member
מנהל
רק לשים לב שעולים על 65/104 בכיוון הנכון!

במסוף אלוף שדה שני הקווים האלו וגם השאר שצויינו על ידי איליה, נוסעים בכיוון אחד לתל השומר ובכיוון השני ליעדים אחרים. יש לשים לב שאתה עומד בתחנה הנכונה. תוכל לשאול אנשים במקום, רבים ממתינים לקווים לתוך תל השומר שם.

תודה

במסוף אלוף שדה שני הקווים האלו וגם השאר שצויינו על ידי איליה, נוסעים בכיוון אחד לתל השומר ובכיוון השני ליעדים אחרים. יש לשים לב שאתה עומד בתחנה הנכונה. תוכל לשאול אנשים במקום, רבים ממתינים לקווים לתוך תל השומר שם.
תודה

מיכי 10

Member
נכון מאד. ואם אתה לוקח קו 55,

עליך לרדת מחוץ לבית החולים, בסמוך לשער המערבי (כלומר הראשון) של תל השומר, הנקרא גם שער יולדות. לחזור טיפה ואז לפנות שמאלה לתוך בית החולים דרך השער. משם ללכת כל הזמן ישר, (עדיף על המדרכה הימנית) כ-10, 15 דקות.
אתה עובר את הכִּכר הראשונה, עם תחנת הדלק, ממשיך ישר, ובכיכר הבאה פונה שמאלה. ואז מגיע אל מול המיון (משמאל) ומכון הלב (מימין).
בחזרה יש לך בקרבת אותה ככר תחנות אוטובוס של כמה וכמה קווים שונים, כולל למחלף אלוף שדה, אל תחנת קו 400 לירושלים.

שים לב שגם בכניסה לבית החולים וגם ביציאה ממנו, יש קווים שעושים "מסע להכרת הבסיס". כלומר, נוסעים דרך כל בית החולים. אבל אם זה לא בדיוק בשעות של החלפת משמרת, זה לא לוקח המון זמן.

תודה

עליך לרדת מחוץ לבית החולים, בסמוך לשער המערבי (כלומר הראשון) של תל השומר, הנקרא גם שער יולדות. לחזור טיפה ואז לפנות שמאלה לתוך בית החולים דרך השער. משם ללכת כל הזמן ישר, (עדיף על המדרכה הימנית) כ-10, 15 דקות.
אתה עובר את הכִּכר הראשונה, עם תחנת הדלק, ממשיך ישר, ובכיכר הבאה פונה שמאלה. ואז מגיע אל מול המיון (משמאל) ומכון הלב (מימין).
בחזרה יש לך בקרבת אותה ככר תחנות אוטובוס של כמה וכמה קווים שונים, כולל למחלף אלוף שדה, אל תחנת קו 400 לירושלים.

שים לב שגם בכניסה לבית החולים וגם ביציאה ממנו, יש קווים שעושים "מסע להכרת הבסיס". כלומר, נוסעים דרך כל בית החולים. אבל אם זה לא בדיוק בשעות של החלפת משמרת, זה לא לוקח המון זמן.
תודה

ayama08

New member
אלנבי 103

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
אלנבי 103
שלום ,איך ניתן להגיע מתחנת רכבת בתל אביב(איזושהי) לרחוב אלנבי 103 ?
תודה

krispytuna

New member
מבת-ים לאיירופורט סיטי(נתב"ג)

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

ומבר-אילן האונ' לאיירופורט סיטי..
אני צריכה להגיע לעבודה שם במתחם..
איך הכי מהר?
בצהוריים אחרי השעה שתיים

מבר אילן קו 244 (לא בטוח אם הוא פועל בשעות

איך הכי מהר?
בצהוריים אחרי השעה שתיים
מבר אילן קו 244 (לא בטוח אם הוא פועל בשעות
האלה).
מבת ים נראה לי שכדאי לנסוע לצומת הולץ ולהחליף לקו של קווים שנוסע לשוהם.

olli3

New member
מנהל
מבת ים לקרית שדה התעופה - קו 144 של אגד.

איך הכי מהר?
בצהוריים אחרי השעה שתיים
מבת ים לקרית שדה התעופה - קו 144 של אגד.
אומנם מדובר בנסיעה בקו אחד אבל יש לקחת בחשבון שהוא נוסע דרך רמלה ולוד.

הדרך המהירה היא לנסוע באמצעות קו 43 של דן לצומת הולץ ומשם להמשיך בקו 500 של קווים עד למסעף כפר טרומן (שזה גם מסעף הכניסה לקרית שדה התעופה).

אפשר לנסוע גם ברכבת מבת ים לת"א ההגנה, שם להחליף רכבת לנתב"ג (הרכבות שנוסעות למודיעין) ומתחנת הרכבת לוקחים את קו 5 של אגד אשר מוביל אותך לתוך קרית שדה התעופה בשעות מסויימות ובשעות אחרות עוצר בכניסה לקרית שדה התעופה.

מקרית שדה התעופה לבר אילן ניתן לקחת את קו 5 של אגד לצומת אל על ושם להחליף ל244. ההחלפה הינה ללא תשלום נוסף במידה ומציינים לנהג בקו 5 שיש צורך בכרטיס המשך לקו 244 אל בר אילן.

amitk83

New member
חופשי חודשי חיפה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

חופשי חודשי חיפה
היי,

חברה שלי מעוניינת לדעת כמה עולה לעשות חופשי חודשי לקריות על מנת שהיא תוכל לנסוע במטרונית ובאוטובוסים גם בקריות מאחר והיא סטודנטית ויש לה 50 אחוז הנחה.
כרגע יש לה חופשי שנתי לאזור חיפה בלבד.

כמה זה יעלה התענוג הזה?

olli3

New member
מנהל
כמו לכל אזרח רגיל. אין הנחת סטודנט בכלל על

חופשי חודשי חיפה
היי,

חברה שלי מעוניינת לדעת כמה עולה לעשות חופשי חודשי לקריות על מנת שהיא תוכל לנסוע במטרונית ובאוטובוסים גם בקריות מאחר והיא סטודנטית ויש לה 50 אחוז הנחה.

כמה זה יעלה התענוג הזה?
כמו לכל אזרח רגיל. אין הנחת סטודנט בכלל על
חופשי חודשי אלא רק לאזרח ותיק.

158 שח לחודש

חופשי חודשי חיפה
היי,

כמה זה יעלה התענוג הזה?
158 שח לחודש

rigidid

New member
לוד-->באר יעקב, מרכז לבריאות הנפש.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אני מתחיל לעבוד במוסד בחודש הבא, ואני צריך לדעת מה עלות הנסיעות במסלול הנ"ל בשביל החזרים חודשיים.
אני יודע שיש מונית 247, אבל מוניות זה לא תקף, צריך את המחיר של האוטובוסים.

אז מה אפשרויות ההגעה בתחבורה הציבורית מהעיר לוד, למרכז לבריאות הנפש באר יעקב?
אני יודע שיש חופשי חודשי של אגד ב-284 ש"ח, אחד שמשלב לוד, רמלה ובאר יעקב. השני את אלה ובנוסף את ת"א ועוד כמה יעדים ב-346 ש"ח (רמלה, לוד, נתב"ג, יהוד, צ. אור יהודה, כפר חב"ד, באר יעקב, ת"א, רמת אביב עד צומת גלילות, כביש גהה - עד צומת מורשה (כולל תל השומר).

השאלה היא אם יש אוטובוס ישיר, או צריך שילוב אוטובוסים? אשמח לעזרה והכוונה
.

rigidid

New member
בנוסף, גם לוד-->המרכז לבריאות הנפש נס ציונה

אני מתחיל לעבוד במוסד בחודש הבא, ואני צריך לדעת מה עלות הנסיעות במסלול הנ"ל בשביל החזרים חודשיים.
אני יודע שיש מונית 247, אבל מוניות זה לא תקף, צריך את המחיר של האוטובוסים.

אז מה אפשרויות ההגעה בתחבורה הציבורית מהעיר לוד, למרכז לבריאות הנפש באר יעקב?
אני יודע שיש חופשי חודשי של אגד ב-284 ש"ח, אחד שמשלב לוד, רמלה ובאר יעקב. השני את אלה ובנוסף את ת"א ועוד כמה יעדים ב-346 ש"ח (רמלה, לוד, נתב"ג, יהוד, צ. אור יהודה, כפר חב"ד, באר יעקב, ת"א, רמת אביב עד צומת גלילות, כביש גהה - עד צומת מורשה (כולל תל השומר).

השאלה היא אם יש אוטובוס ישיר, או צריך שילוב אוטובוסים? אשמח לעזרה והכוונה
.
אני אולי אעבוד שם במקום באר יעקב, אותו מוסד בעיקרון, ועדיין לא בטוח איפה ישבצו אותי.
אשמח לשמוע מה עלות הנסיעות הריאליות בתחבורה ציבורית לשני בתי החולים מהעיר לוד.
תודה רבה מראש
, ניסיתי לבד ולא הצלחתי...

olli3

New member
מנהל
תשובות>>>

אני אולי אעבוד שם במקום באר יעקב, אותו מוסד בעיקרון, ועדיין לא בטוח איפה ישבצו אותי.
אשמח לשמוע מה עלות הנסיעות הריאליות בתחבורה ציבורית לשני בתי החולים מהעיר לוד.
תודה רבה מראש
, ניסיתי לבד ולא הצלחתי...
תשובות>>>
בין לוד לבאר יעקב יש את קו 247 של קווים ויש גם את הרכבת.

חופשי חודשי ברכבת ישראל עולה 195.50 ש"ח.

חופשי חודשי משולב אגד, קווים לגבולות לוד, באר יעקב, נתב"ג עולה 284 ש"ח.

חופשי חודשי לוד - נס ציונה הכולל בתוכו גם את רחובות, ראשל"צ, רמלה ועוד עולה 300 ש"ח. הוא משותף לאגד ולקווים.

במקרה של נסיעה לבאר יעקב בלבד - קו 247 הוא היחיד שרלוונטי עבורך במידה ותרכוש חופשי חודשי של ה284 ש"ח. אבל, אם תרכוש חופשי חודשי של 300 ש"ח, תוכל לנסוע לצומת ניר צבי ומשם להחליף לקווים שנכנסים לבאר יעקב של חברת קווים. מדובר על קווים 27/28/157. על הנייר זה מהיר יותר, אבל צריך לבדוק שהלו"ז שלהם תואם את ההגעה שלך לצומת ניר צבי עם קו 461 (לוד-ת"א דרך צומת ניר צבי).

olli3

New member
מנהל
ולגבי ההגעה לבית החולים>>>

תשובות>>>
בין לוד לבאר יעקב יש את קו 247 של קווים ויש גם את הרכבת.

חופשי חודשי ברכבת ישראל עולה 195.50 ש"ח.

חופשי חודשי משולב אגד, קווים לגבולות לוד, באר יעקב, נתב"ג עולה 284 ש"ח.

חופשי חודשי לוד - נס ציונה הכולל בתוכו גם את רחובות, ראשל"צ, רמלה ועוד עולה 300 ש"ח. הוא משותף לאגד ולקווים.

במקרה של נסיעה לבאר יעקב בלבד - קו 247 הוא היחיד שרלוונטי עבורך במידה ותרכוש חופשי חודשי של ה284 ש"ח. אבל, אם תרכוש חופשי חודשי של 300 ש"ח, תוכל לנסוע לצומת ניר צבי ומשם להחליף לקווים שנכנסים לבאר יעקב של חברת קווים. מדובר על קווים 27/28/157. על הנייר זה מהיר יותר, אבל צריך לבדוק שהלו"ז שלהם תואם את ההגעה שלך לצומת ניר צבי עם קו 461 (לוד-ת"א דרך צומת ניר צבי).
ולגבי ההגעה לבית החולים>>>
לגבי באר יעקב, אני מניח שאתה מתכוון לשמואל הרופא. אז כל הקווים שציינתי מגיעים לבית החולים. גם תחנת הרכבת סמוכה אם כי צריך לעשות עיקוף על מנת להגיע ממנה אל בית החולים.

לגבי נס ציונה. התחבורה הציבורית לשם לא משהו. קו 13/13א הוא היחיד שמגיע עד למרכז לבריאות הנפש. יש גם את קו 1 שמגיע לקרבת מקום לפאוור סנטר והוא עובד בתדירות של כל 20-30 דקות.

אומנם המרכז לבריאות הנפש קרוב יחסית לציר המרכזי בנס ציונה (רחוב וייצמן). אבל אין גישה רגלית נוחה בין ציר זה ליעד שלך. צריך לרדת בקניותר (וייצמן פינת עמק השושנים), לעבור לעמק השושנים (לצד השני של עמק השושנים) ושם יש תחנת אוטובוס שממנה עולים על 1/13. קו 13א (נסיעת בוקר אחת) לא עובר שם כי הוא מתחיל את נסיעתו בתחנה המרכזית של נס ציונה (תחנה אחת אחרי הקניותר למי שבא עם הקווים השונים מכיוון ראשל"צ).

כמו כן, מלוד יש את קו 249 לרוחבות ובבוקר גם את 248 אם אני לא טועה ואז אפשר להחליף ברחובות לאוטובוס לנס ציונה. אני לא יודע אם זה יהיה מהיר יותר מנסיעה עם 461 לצומת בית דגן והחלפה של לקווים השונים של אגד שנוסעים לנס ציונה (164,201,274 ועוד נספחים).

מצב
הנושא נעול.
למעלה