‬ שרשור הכוונה ומודיעין 12/01

מצב
הנושא נעול.

orchilit

New member
אני לא בטוח, פשוט אני לפעמים חושב על ההמתנה והתדירות המשותפת

אתה בטוח שדרך עיריית ת"א זה מהיר יותר? לא הייתי נוסע כך.
אתה (מיכאל) מוצא לפעמים דרכים שלא חשבתי עליהם וזה טוב. אני חושב פשוט שתדירות משותפת של כל הX89 (שלכל אחד מהם יש 4-5 נסיעות בשעה), ו47/48 שיש להם כ"א 3-6 נסיעות בשעה , יכולה לפצות אולי על הזמן שטיפה ייארך עקב ההחלפה בעיריית ת"א ולא בציר נמיר (אני גם בהתחלה חשבתי על אופציות על ציר נמיר או ציר אבא הלל שנמצאים מזרחית יותר....

מיכי 10

Member
שוב תודה לשניכם, מיכאל וניר, גם על התוספת. :)

אתה (מיכאל) מוצא לפעמים דרכים שלא חשבתי עליהם וזה טוב. אני חושב פשוט שתדירות משותפת של כל הX89 (שלכל אחד מהם יש 4-5 נסיעות בשעה), ו47/48 שיש להם כ"א 3-6 נסיעות בשעה , יכולה לפצות אולי על הזמן שטיפה ייארך עקב ההחלפה בעיריית ת"א ולא בציר נמיר (אני גם בהתחלה חשבתי על אופציות על ציר נמיר או ציר אבא הלל שנמצאים מזרחית יותר....
שוב תודה לשניכם, מיכאל וניר, גם על התוספת. :)

olli3

New member
מנהל
שאלתי כי אני סומך עליך :) ל47/48 יש בעיה שהם יוצאים יחדיו.

היציאה שלהם מהכרמלית היא סוג לשל ביחד, הפרש של דקה-3 דקות בין 47 ל48 בחלק נכבד מזמני היציאה שלהם.
&nbsp
ומבחינת מהירות, קשה לי להשוות בין B74 עירוני או גרוע מכך בין עירוני שעד שהוא זז לעומת MAN NL ואפילו הסקניה של אגד ב71/271 והMAN NL של דן ב24/89.
&nbsp
הנטיה הטבעית שלי היא לנסוע במסלול המהיר ביותר במשלב כבישים מהירים, מספר רמזורים מועט או רמזורים בהם האור הירוק ארוך ותדירות.

orchilit

New member
כפרה עליך :) אני גם משתדל ללכת על צירים ראשיים בד"כ.

היציאה שלהם מהכרמלית היא סוג לשל ביחד, הפרש של דקה-3 דקות בין 47 ל48 בחלק נכבד מזמני היציאה שלהם.
&nbsp
ומבחינת מהירות, קשה לי להשוות בין B74 עירוני או גרוע מכך בין עירוני שעד שהוא זז לעומת MAN NL ואפילו הסקניה של אגד ב71/271 והMAN NL של דן ב24/89.
&nbsp
הנטיה הטבעית שלי היא לנסוע במסלול המהיר ביותר במשלב כבישים מהירים, מספר רמזורים מועט או רמזורים בהם האור הירוק ארוך ותדירות.
אבל גם מנסה ללכת גם על החלפות מועטות כדי לא לסבך לעצמי (אני גם מיישם את זה על עצמי , גם אם במחיר של טיפה יותר זמן להגיע, כל עוד זה לא בפקקים ). (והאמת ? לא זוכר את קיומו של 220 מסיבות ברורות).

olli3

New member
מנהל
220 אחלה קו, כמו מונית ספיישל.

אבל גם מנסה ללכת גם על החלפות מועטות כדי לא לסבך לעצמי (אני גם מיישם את זה על עצמי , גם אם במחיר של טיפה יותר זמן להגיע, כל עוד זה לא בפקקים ). (והאמת ? לא זוכר את קיומו של 220 מסיבות ברורות).
220 אחלה קו, כמו מונית ספיישל.

מיכי 10

Member
ולא נמשיך לכתוב כאן עם תוכן, כי השרשור של אתמול סגור.

‬ שרשור הכוונה ומודיעין 12/01

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
ולא נמשיך לכתוב כאן עם תוכן, כי השרשור של אתמול סגור.

מצב
הנושא נעול.
למעלה