‬ שרשור הכוונה ומודיעין 08/03

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

ticoticotico

New member
אזור התעשייה הרצליה לניסנבאום/הקוממיות בת ים

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אזור התעשייה הרצליה לניסנבאום/הקוממיות בת ים
שלום לכולם, אני מעוניין להגיע מאזור התעשייה הרצליה (משכית/ברקת) לרחוב ניסנבאום/הקוממיות בת-ים בשעות הערב (18:30-19:30).

אני מבין שיש כמה אפשרויות:
1. ברכבת לתחנת בת ים קוממיות אחת לשעה (ליתר דיוק פעמיים, אבל בפעם השניה יש המתנה ארוכה בתל אביב), ומשם יש הרבה אוטובוסים.
2. להגיע ברכבת או אוטובוס לתחנות ת"א מרכז או השלום ומשם קו 140 אחת לשעה.
3. קווים 1,40,42,142,240 מאותן תחנות - נראה לי שיקח יותר מדי זמן.

האם קיימות אפשרויות מהירות נוספות? יש לי חופשי-חודשי מרחבי כולל רכבת (הרצליה-ת"א), כך שגם זה שיקול (אם כי יותר חשוב לי להגיע מהר).

תודה מראש

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אוטובוס מרעננה ל פתח תיקווה אחרי השעה 22.00?

sivan3004

New member
שאלה :)

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מאחת הרכבות/מהמרכזית של תל אביב לקפלן 40 בפתח תקווה?
ומהכתובת הזאת בפתח תקווה לסלמה 7 בתל אביב?
תודה!!

מאיזה כיוון את מגיעה לתל אביב?

מאחת הרכבות/מהמרכזית של תל אביב לקפלן 40 בפתח תקווה?
ומהכתובת הזאת בפתח תקווה לסלמה 7 בתל אביב?
תודה!!
יש הרבה אפשרויות.
מעל פרשת דרכים מול תחנת סבידור מרכז אפשר ליסוע עם קו 82 של דן עד בית חולים שניידר ומשם ליסוע עם 16, 62 (מהמסוף ממול) או עם 22, 53, 92, 98 מהתחנה בצד של בית החולים עד ליעד. אפשר גם להמשיך עם קו 82 תחנה אחת נוספת (ברחוב ארלוזורוב) ומשם ללכת ברגל לקפלן 40.
מדרך בגין הן בסביבת תחנת השלום (עזריאלי) והן בסביבת תחנת סבידור מרכז אפשר לעלות על קווים 1, 50, 51 של דן או 641 של קווים עד בילינסון ומשם עם 22 או 98 של קווים או 92 של דן עד ליעד.
אם את מגיעה מצפון, אפשר לרדת בתחנת האוניברסיטה ולקחת מהמסוף המערבי הצמוד לתחנה את קו 49 עד לבילינסון ומשם עם 22, 98 או 92.
ואפשרות נוספת היא ליסוע ברכבת עד תחנת קרית אריה בפתח תקוה ומשם עם קו 53 עד לקפלן 40 (אבל קו 53 עושה סבוב בשכונות צפון פתח תקוה).

מפתח תקוה לסלמה 7 בת"א - תסעי לכוון בילינסון עם 22, 92 או 98 ושם ליד הקניון הגדול תחליפי לקו 1 עד לסביבת היעד ברחוב סלמה.

sivan3004

New member
וואו תודה רבה!

יש הרבה אפשרויות.
מעל פרשת דרכים מול תחנת סבידור מרכז אפשר ליסוע עם קו 82 של דן עד בית חולים שניידר ומשם ליסוע עם 16, 62 (מהמסוף ממול) או עם 22, 53, 92, 98 מהתחנה בצד של בית החולים עד ליעד. אפשר גם להמשיך עם קו 82 תחנה אחת נוספת (ברחוב ארלוזורוב) ומשם ללכת ברגל לקפלן 40.
מדרך בגין הן בסביבת תחנת השלום (עזריאלי) והן בסביבת תחנת סבידור מרכז אפשר לעלות על קווים 1, 50, 51 של דן או 641 של קווים עד בילינסון ומשם עם 22 או 98 של קווים או 92 של דן עד ליעד.
אם את מגיעה מצפון, אפשר לרדת בתחנת האוניברסיטה ולקחת מהמסוף המערבי הצמוד לתחנה את קו 49 עד לבילינסון ומשם עם 22, 98 או 92.
ואפשרות נוספת היא ליסוע ברכבת עד תחנת קרית אריה בפתח תקוה ומשם עם קו 53 עד לקפלן 40 (אבל קו 53 עושה סבוב בשכונות צפון פתח תקוה).

מפתח תקוה לסלמה 7 בת"א - תסעי לכוון בילינסון עם 22, 92 או 98 ושם ליד הקניון הגדול תחליפי לקו 1 עד לסביבת היעד ברחוב סלמה.
וואו תודה רבה!
מגיעה מכיוון דרום, כנראה שאצטרך לקנות חופשי יומי..

מכיוון דרום נראה לי שיהיה לך הכי כדאי לצאת בעזריאלי דרך

וואו תודה רבה!
מגיעה מכיוון דרום, כנראה שאצטרך לקנות חופשי יומי..
הקניון לקו 1. זה גם הקו הכי תדיר בין ת"א לפ"ת.
אבל לא בטוח שבכלל כדאי לך ליסוע דרך תל אביב.
יש מקומות דרומית לתל אביב שעדיף להגיע מהם לפתח תקוה שלא דרך תל אביב.

sivan3004

New member
מגיעה מבאר שבע

הקניון לקו 1. זה גם הקו הכי תדיר בין ת"א לפ"ת.
אבל לא בטוח שבכלל כדאי לך ליסוע דרך תל אביב.
יש מקומות דרומית לתל אביב שעדיף להגיע מהם לפתח תקוה שלא דרך תל אביב.
מגיעה מבאר שבע
יש דרך עדיפה?

תבדקי אם הזמנים של קו 669 של מטרופולין מתאימים לך

מגיעה מבאר שבע
יש דרך עדיפה?
יש לו 5 נסיעות ביום והוא עוצר במחלף גהה. משם את יכולה לעבור לתחנות בז'בוטינסקי בכוון פתח תקוה. כל הקווים שכתבתי קודם עוברים שם וזה חוסך את הנסיעה דרך תל אביב.
669 עוצר גם בבר אילן, שם אפשר להחליף ל-164 של אגד שמגיע לבילינסון.
אם הזמנים של 669 לא מתאימים לך, אז אין דרך עדיפה שעוקפת את תל אביב.
את הזמנים את יכולה לבדוק באתר www.bus.gov.il

Ofekalef1

New member
אני לא בטוח במה שאני אומר אבל אולי זה כן עובד:

יש לו 5 נסיעות ביום והוא עוצר במחלף גהה. משם את יכולה לעבור לתחנות בז'בוטינסקי בכוון פתח תקוה. כל הקווים שכתבתי קודם עוברים שם וזה חוסך את הנסיעה דרך תל אביב.
669 עוצר גם בבר אילן, שם אפשר להחליף ל-164 של אגד שמגיע לבילינסון.
אם הזמנים של 669 לא מתאימים לך, אז אין דרך עדיפה שעוקפת את תל אביב.
את הזמנים את יכולה לבדוק באתר www.bus.gov.il
לקו 358 מדימונה לבני ברק יש שלוש נסיעות יומיות (בראשון ורביעי ארבע), והן די משלימות מבחינת השעות את 669.
הקו יוצא מדימונה, דרך ירוחם ולאחר מכן מגיע לבאר שבע (תוך בערך שעה), ומשם לכביש 6 ולכביש 471.
&nbsp
אפשר לרדת ממנו בתחנת מחלף אונו/כביש 471, ומשם על פי גוגל יש 7 דקות הליכה לתחנת "דרך יצחק רבין/העצמאות", ומשם קו 53 יביא אותה ליעד.
&nbsp
החלק שאני לא בטוח בו הוא האם אפשר ללכת את ההליכה הזו (האם יש מדרכה וכו').

אפשר ללכת את ההליכה הזו ויש מדרכות מסודרות אבל אני לא ממליץ

לקו 358 מדימונה לבני ברק יש שלוש נסיעות יומיות (בראשון ורביעי ארבע), והן די משלימות מבחינת השעות את 669.
הקו יוצא מדימונה, דרך ירוחם ולאחר מכן מגיע לבאר שבע (תוך בערך שעה), ומשם לכביש 6 ולכביש 471.
&nbsp
אפשר לרדת ממנו בתחנת מחלף אונו/כביש 471, ומשם על פי גוגל יש 7 דקות הליכה לתחנת "דרך יצחק רבין/העצמאות", ומשם קו 53 יביא אותה ליעד.
&nbsp
החלק שאני לא בטוח בו הוא האם אפשר ללכת את ההליכה הזו (האם יש מדרכה וכו').
ל-358 יש נסיעת בוקר אחת רק בראשון וחמישי (ולא באותן שעות!) וכל שאר הנסיעות שלו בימים א'-ה' הן בשעות אחר הצהריים המאוחרות ובערב.
השעות של 358 מתאימות לזמני נסיעות של החרדים ואי אפשר לומר שהן משלימות ל-669 עבור כלל האוכלוסיה.
בשעות הערב בהן 358 מגיע למחלף אונו התדירות של 53 כבר יורדת ל 2-3 נסיעות בשעה.
ומנסיון - בהליכה רגילה ולא מהירה זה יותר מ-7 דקות.
אם השעות של 669 לא מתאימות, כבר עדיף ליסוע דרך תל אביב (עם רכבת או עם 380 ומשם עם קווים תדירים לפ"ת).

Ofekalef1

New member
הכוונה שלי הייתה שבשעות שאין 669 יש 358.

ל-358 יש נסיעת בוקר אחת רק בראשון וחמישי (ולא באותן שעות!) וכל שאר הנסיעות שלו בימים א'-ה' הן בשעות אחר הצהריים המאוחרות ובערב.
השעות של 358 מתאימות לזמני נסיעות של החרדים ואי אפשר לומר שהן משלימות ל-669 עבור כלל האוכלוסיה.
אם השעות של 669 לא מתאימות, כבר עדיף ליסוע דרך תל אביב (עם רכבת או עם 380 ומשם עם קווים תדירים לפ"ת).
הכוונה שלי הייתה שבשעות שאין 669 יש 358.

Ofekalef1

New member
אז זה יוצא זמן של 1:50 או קצת יותר, כמה ברכבת?

אז זה יוצא זמן של 1:50 או קצת יותר, כמה ברכבת?

olli3

New member
מנהל
בשעות שיש 358 זה עדיף מכל אופציה אחרת - מניסיון.

מגיעה מבאר שבע
יש דרך עדיפה?
ל358 לוקח 55-60 דקות מרגע יציאתו מדימונה ועד הגעתו לבאר שבע. זמן הנסיעה מבאר שבע למחלף אונו עומד על שעה ו10 דקות.
&nbsp
ממחלף אונו בהליכה ברגל ליעד שלך לי זה לקח 25 דקות, אז אני מניח שלך ייקח סביב ה30 דקות. ואם לא רוצים ללכת ברגל כל כך, אז קו 53 כפי שהוצע כאן. גם אם תיאלצי להמתין לו זמן, זה עדיין יצא מהיר יותר מנסיעה דרך ת"א.
&nbsp
אם מדובר על שעות הצהרים, הנסיעה של 669 של 14:50 תביא אותך למחלף גהה כשעתיים לאחר מכן, במקרה הזה כבר עדיף לנסוע דרך תל אביב. אני מדבר מניסיון של נסיעה עם 669 בשעות האלו.
&nbsp
א נסיעה דרך ת"א אז 380/רכבת לתחנת סבידור מרכז, יציאה לעל פרשת דרכים והמשך משם עם 82 דן. לא חובה להמתין לו ספציפית ואפילו מומלץ להתקדם עם כל קו שנוסע על ציר ז'בוטינסקי כמו 38/40/240 ולבצע החלפה נוספת באחת התחנות או תחנה אחת לאחר מכן (צומת עלית) לכל קו לפתח תקווה כולל 641 של קווים, מלבד קווים 38/350. אם את רוצה לחסוך החלפה אחת, תוכלי לצאת לדרך בגין (הגשר שמעל נתיבי איילון) ולעלות משם על קו קו לכיוון פתח תקווה. בכל מקרה, מכל הקווים יורדים בבלינסון ושם מחליפים ל92 דן ו98 של קווים שיביאו אותך עד ליעד או ל10 של קווים ו82 דן עד לארלוזורוב פינת קפלן ומשם זו הליכה של כמה דקות ליעד שלך.

א. מבילינסון גם 22, ב. אם נוסעים עם 82 ממש לא לרדת בבילינסון

ל358 לוקח 55-60 דקות מרגע יציאתו מדימונה ועד הגעתו לבאר שבע. זמן הנסיעה מבאר שבע למחלף אונו עומד על שעה ו10 דקות.
&nbsp
ממחלף אונו בהליכה ברגל ליעד שלך לי זה לקח 25 דקות, אז אני מניח שלך ייקח סביב ה30 דקות. ואם לא רוצים ללכת ברגל כל כך, אז קו 53 כפי שהוצע כאן. גם אם תיאלצי להמתין לו זמן, זה עדיין יצא מהיר יותר מנסיעה דרך ת"א.
&nbsp
אם מדובר על שעות הצהרים, הנסיעה של 669 של 14:50 תביא אותך למחלף גהה כשעתיים לאחר מכן, במקרה הזה כבר עדיף לנסוע דרך תל אביב. אני מדבר מניסיון של נסיעה עם 669 בשעות האלו.
&nbsp
א נסיעה דרך ת"א אז 380/רכבת לתחנת סבידור מרכז, יציאה לעל פרשת דרכים והמשך משם עם 82 דן. לא חובה להמתין לו ספציפית ואפילו מומלץ להתקדם עם כל קו שנוסע על ציר ז'בוטינסקי כמו 38/40/240 ולבצע החלפה נוספת באחת התחנות או תחנה אחת לאחר מכן (צומת עלית) לכל קו לפתח תקווה כולל 641 של קווים, מלבד קווים 38/350. אם את רוצה לחסוך החלפה אחת, תוכלי לצאת לדרך בגין (הגשר שמעל נתיבי איילון) ולעלות משם על קו קו לכיוון פתח תקווה. בכל מקרה, מכל הקווים יורדים בבלינסון ושם מחליפים ל92 דן ו98 של קווים שיביאו אותך עד ליעד או ל10 של קווים ו82 דן עד לארלוזורוב פינת קפלן ומשם זו הליכה של כמה דקות ליעד שלך.
א. מבילינסון גם 22, ב. אם נוסעים עם 82 ממש לא לרדת בבילינסון

מצב
הנושא נעול.
למעלה