‬ שרשור הכוונה ומודיעין 07/01

מצב
הנושא נעול.
תודה גוגל הציע לי משהו אחר

כן, אבל זה ממש מוקדם, 5 ומשהו בבוקר.
שאר הנסיעות של 819 מסתיימות בצומת רעננה מרכז ומדובר בסה"כ בעוד שתי נסיעות.
רכבת לתא מרכז ומשם 58 , בשביל זה שאלתי..

olli3

New member
מנהל
אם לוקחים רכבת, אז לא רק 58.

רכבת לתא מרכז ומשם 58 , בשביל זה שאלתי..
אם לוקחים רכבת, אז לא רק 58.
קודם כל אם באים ברכבת, כדאי לצאת ביציאת רמת גן (גשר הבורסה) ומצומת עלית לעלות על קווים רבים ליעד שלך.

כמו כן השאלה היא לאן בבן גוריון, זה חתיכת רחוב ענק ברמת גן, למרות שהנחנו שאתה מתכוון לחלק הצפוני שלו, גם שם יש את החלק שקרוב יותר לאבא הילל (אליו מגיע 58 לצד 42/142 דן ו75/76/524/525/531 אגד מרכבת מרכז ו67 של דן גם מהצד של צומת עלית ביחד עם כל השאר שכתבתי כאן בשורה הקודמת) או קו 40 דן שנוסע על הקטע בין ז'בוטינסקי פינת בן גוריון לבן גוריון פינת אבא הילל 0נוסע על בן גוריון), או שפע של יותר מ-10 קווים שנוסעים מרכבת מרכז לז'בוטינסקי פינת בן גוריון.

גוגל מציע את מה שמתאים לפי שעת הנסיעה המשוערת. אם אחרי דקה בלו"ז המשוער יש קו 42 למשל, אתה לא תקבל אותו. כך יכול להיווצר מצב שאתה ממתין לקו לא תדיר כמו 58 למרות שפע של קווים תדירים עד תדירים מאד שעושים את העבודה יופי יופי.

JustME01

New member
מלוד לבני ברק

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
מלוד לבני ברק
שלום,
צריכה להגיע מחר בסביבות 12:00 מלוד לרחוב כהנמן 111 בבני-ברק.
1. במידה ואני נוסעת ברכבת לת"א עזריאלי, איזה קווים אני יכולה לקחת?
2. האם יש דרך נוספת להגיע מלוד לבני ברק? (שמעתי שייתכנו שיבושים מחר ברכבת
)

תודה

אם לוח הזמנים של קו 244 מתאים לך,

מלוד לבני ברק
שלום,
)

תודה
הוא מגיע מלוד עד מחלף גבעת שמואל, מרחק הליכה מכהנמן 111.

ברכבת אפשר לנסוע לת"א השלום או לת"א מרכז, ולקחת 70, 68, 350 עד מחלף גבעת שמואל, או 160 שמגיע עד רחוב כהנמן אחרי טיול קטן ברמת גן ובבני ברק.

יש עוד כמה אפשרויות להגיע מלוד לכהנמן עם החלפת אוטובוסים בדרך, תלוי מאיפה בלוד ותלוי באיזו שעה.

olli3

New member
מנהל
244 לא רלוונטי לשעת ההגעה (12:00).

ברכבת אפשר לנסוע לת"א השלום או לת"א מרכז, ולקחת 70, 68, 350 עד מחלף גבעת שמואל, או 160 שמגיע עד רחוב כהנמן אחרי טיול קטן ברמת גן ובבני ברק.

יש עוד כמה אפשרויות להגיע מלוד לכהנמן עם החלפת אוטובוסים בדרך, תלוי מאיפה בלוד ותלוי באיזו שעה.
244 לא רלוונטי לשעת ההגעה (12:00).

ו-350 ודאי שלא רלוונטי

ו-350 ודאי שלא רלוונטי

olli3

New member
מנהל
תשובות>>>

מלוד לבני ברק
שלום,
)

תודה
תשובות>>>
מרכבת השלום (עזריאלי) ניתן לנסוע עם קו 160 עד כהנמן פינת עזרא. משם יש להמשיך רגלית או להמשיך בתחנה בה יורדים לנסיעה של תחנה נוספת עם קווים 6/18/45/92 של דן.

אבל אני לא ממליץ על נסיעה בשעות הצהרים דרך בני ברק, קו 160 נוסע קודם לכן דרך גבעתיים ונוסע ברחובות רבים בבני ברק לפני הגעתו ליעד שלך.

ניתן לעלות מעזריאלי על 68 של קווים ולרדת ממנו בצומת גבעת שמואל (קוקה קולה), משם מדובר בהליכה של פחות מ10 דקות ליעד. כמו כן, עדיף לרדת בתחנת הרכבת סבידור מרכז, לצאת ביציאת רמת גן (גשר הבורסה), להגיע לצומת עלית ולחצות לצד השני של הצומת (כיוון הנסיעה לבני ברק ופתח תקווה) ומשם לעלות על 68/69/169 של קווים ו70 של דן. כולם מגיעים לצומת גבעת שמואל.

*קו 69 מתחיל את נסיעתו במסוף האוטובוסים שבמתחם רכבת מרכז (לא המסוף של דן ושל אגד, אלא זה שממש מול פתח הכניסה לתחנת הרכבת המשמש את מטרופולין, קווים ואפיקים). ניתן להצטייד בלו"ז שלו מראש כדי לדעת האם כדאי לצאת ביציאת ת"א מתחנת הרכבת או לצאת ביציאת רמת גן.

מלוד אפשר להגיע עם 461 לצומת בית דגן ולהמשיך משם עם קו 318 אגד עד ליעד שלך בבני ברק. יש נסיעה אחת של 318 בשעה שאת צריכה אך זמן ההגעה לבית דגן משוער (הקו יוצא בשעה 10:25 מרחובות אבל חורש כמה שכונות ברחובות לפני שהוא יוצא ממנה אל נס ציונה וראשל"צ). הוא צפוי להגיע כשעה לאחר מכן לבית דגן.

לחילופין, ניתן לרדת בצומת בית דגן ולהחליף של חקו 164 שפועל באופן תדיר וסדיר במשך כל שעות היום בכיוון הנסיעה לפתח תקווה. יש לרדת ממנו בתחנת צומת גבעת שמואל (קוקה קולה), משם ניתן ללכת רגלית להרב כהנמן 111. מדובר בהליכה של לא יותר מ10 דקות.

הדרך המהירה ביותר תהיה באמצעות 461 + 318 או 164. הרכבת במקרה הזה לא פחות מומלצת לטעמי, במיוחד אם בוחרים ב160... זמן הנסיעה ב160 דרך הרחובות הפקוקים של בני ברק יקח לא מעט.

461 לבית דגן עדיף על 475 למסובים?

תשובות>>>
מרכבת השלום (עזריאלי) ניתן לנסוע עם קו 160 עד כהנמן פינת עזרא. משם יש להמשיך רגלית או להמשיך בתחנה בה יורדים לנסיעה של תחנה נוספת עם קווים 6/18/45/92 של דן.

אבל אני לא ממליץ על נסיעה בשעות הצהרים דרך בני ברק, קו 160 נוסע קודם לכן דרך גבעתיים ונוסע ברחובות רבים בבני ברק לפני הגעתו ליעד שלך.

ניתן לעלות מעזריאלי על 68 של קווים ולרדת ממנו בצומת גבעת שמואל (קוקה קולה), משם מדובר בהליכה של פחות מ10 דקות ליעד. כמו כן, עדיף לרדת בתחנת הרכבת סבידור מרכז, לצאת ביציאת רמת גן (גשר הבורסה), להגיע לצומת עלית ולחצות לצד השני של הצומת (כיוון הנסיעה לבני ברק ופתח תקווה) ומשם לעלות על 68/69/169 של קווים ו70 של דן. כולם מגיעים לצומת גבעת שמואל.

*קו 69 מתחיל את נסיעתו במסוף האוטובוסים שבמתחם רכבת מרכז (לא המסוף של דן ושל אגד, אלא זה שממש מול פתח הכניסה לתחנת הרכבת המשמש את מטרופולין, קווים ואפיקים). ניתן להצטייד בלו"ז שלו מראש כדי לדעת האם כדאי לצאת ביציאת ת"א מתחנת הרכבת או לצאת ביציאת רמת גן.

מלוד אפשר להגיע עם 461 לצומת בית דגן ולהמשיך משם עם קו 318 אגד עד ליעד שלך בבני ברק. יש נסיעה אחת של 318 בשעה שאת צריכה אך זמן ההגעה לבית דגן משוער (הקו יוצא בשעה 10:25 מרחובות אבל חורש כמה שכונות ברחובות לפני שהוא יוצא ממנה אל נס ציונה וראשל"צ). הוא צפוי להגיע כשעה לאחר מכן לבית דגן.

לחילופין, ניתן לרדת בצומת בית דגן ולהחליף של חקו 164 שפועל באופן תדיר וסדיר במשך כל שעות היום בכיוון הנסיעה לפתח תקווה. יש לרדת ממנו בתחנת צומת גבעת שמואל (קוקה קולה), משם ניתן ללכת רגלית להרב כהנמן 111. מדובר בהליכה של לא יותר מ10 דקות.

הדרך המהירה ביותר תהיה באמצעות 461 + 318 או 164. הרכבת במקרה הזה לא פחות מומלצת לטעמי, במיוחד אם בוחרים ב160... זמן הנסיעה ב160 דרך הרחובות הפקוקים של בני ברק יקח לא מעט.

olli3

New member
מנהל
תלוי מאיפה בלוד.

תלוי מאיפה בלוד.
מגני אביב (אחת החלופות של 475) זה מעולה. מהתחנה המרכזית ואבא הילל סילבר גם מעולה.

אבל מאזורים רבים בלוד, רק 461 רלוונטי.

אני בכלל לא חשבתי על 475, הוא אחלה אופציה במיוחד למי שיוצא מגני אביב או מרבת מקום למרכזית בלוד.

אין צורך ולא כדאי ליסוע דרך ת"א, בשעה שאת

מלוד לבני ברק
שלום,
)

תודה
אין צורך ולא כדאי ליסוע דרך ת"א, בשעה שאת
צריכה אפשר ליסוע עם 475 של קווים עד מחלף מסובים ולהחליף שם ל-164 של אגד לכיוון פתח תקוה ולדרת במחלף גבעת שמואל. משם אפשר ללכת ברגל.
בשעות הבוקר ובשעות אחר הצהריים יש מלוד קו שמגיע למחלף גבעת שמואל - 244 של אגד.

raminec

New member
שרשור ההכוונה סגור

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
שרשור ההכוונה סגור

מצב
הנושא נעול.
למעלה