‬ שרשור הכוונה ומודיעין 07/01

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

pure_as_fire

New member
הרצליה פיתוח אל תל אביב

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

הרצליה פיתוח אל תל אביב
שלום,

אני צריך להגיע מהרצליה פיתוח ( מדינת היהודים 60) אל תל אביב תחנה מרכזית חדשה או מסוף 2000 בשעות 22:30-23:00 (יום רביעי)
האם יש תחבורה באזור הזה בשעות האלו? אם כן, כיצד?

תודה רבה

olli3

New member
מנהל
קווים 601/606 נתיב אקספרס ו852/872 אגד.

הרצליה פיתוח אל תל אביב
שלום,

אני צריך להגיע מהרצליה פיתוח ( מדינת היהודים 60) אל תל אביב תחנה מרכזית חדשה או מסוף 2000 בשעות 22:30-23:00 (יום רביעי)

תודה רבה
על כולם עולים מצומת אכדיה (צומת הרצליה) פינת מדינת היהודים. קווים 601/606 מגיעים מנתניה, קו 852 מגיע מפרדס חנה וקו 872 מגיע מזכרון יעקב. לכ, זמני ההגעה שלהם לצומת אכדיה - משוערים.

כל הקווים מגיעים למסוף 2000 (עוצרים בדרך נמיר) וממשיכים למרכזית תל אביב.

ניתן לעלות מרחוב מדינת היהודים גם על קו 90 של מטרופולין, קו זה מגיע בתל אביב לרכבת מרכז ומשם נכנס למרכז העיר ומסיים בכרמלית. בשעות הערב התדירות שלו היא פעם בחצי שעה מ10 בלילה היא יורדת לפעם בשעה. זה קו מעגלי שמתחיל בכרמלית בת"א ומסתיים בכרמלית. לכן, גם כאן זמני ההגעה שלו למדינת היהודים - משוערים. יתרה מכך, בהחלט קורה מצב שקו 90 מגיע בזוגות וכך התדירות של פעם בחצי שעה נופלת לפעם בשעה כי מסיבה כזאת או אחרת אחד הנהגים הדביק את השני בדרך...תחנת העליה לקו 90 היא במדינת היהודים פינת דוד המלך או ממדינת היהודים פינת משכית.

אני ממליץ ללכת לתחנת במדינת היהודים פינת משכית, גם מכיוון שיש שם תחנת ישיבה ולא עמוד כפי שיש בדוד המלך וגם מכיוון שיש שם שלט אלקטרוני המודיע בזמן אמת על הגעת האוטובוס הבא. אם מופיע שם שהנסיעה הבאה של קו 90 רחוקה מידי, לך לצומת אכדיה.

ניתן ללכת ברגל לתחנת הרכבת - הליכה של 15 דקות ומשם יש שירות גם על ידי רכבות הלילה שפועלות כל יום, גם ברביעי, אל רכבת מרכז בת"א (רכבות היום מגיעות לשאר התחנות בת"א ורכבות הלילה עוצרות רק בת"א מרכז).

טשאפק 2

New member
אע"פ ש-852, 872 אמורים כנראה לעצור שם

על כולם עולים מצומת אכדיה (צומת הרצליה) פינת מדינת היהודים. קווים 601/606 מגיעים מנתניה, קו 852 מגיע מפרדס חנה וקו 872 מגיע מזכרון יעקב. לכ, זמני ההגעה שלהם לצומת אכדיה - משוערים.

כל הקווים מגיעים למסוף 2000 (עוצרים בדרך נמיר) וממשיכים למרכזית תל אביב.

ניתן לעלות מרחוב מדינת היהודים גם על קו 90 של מטרופולין, קו זה מגיע בתל אביב לרכבת מרכז ומשם נכנס למרכז העיר ומסיים בכרמלית. בשעות הערב התדירות שלו היא פעם בחצי שעה מ10 בלילה היא יורדת לפעם בשעה. זה קו מעגלי שמתחיל בכרמלית בת"א ומסתיים בכרמלית. לכן, גם כאן זמני ההגעה שלו למדינת היהודים - משוערים. יתרה מכך, בהחלט קורה מצב שקו 90 מגיע בזוגות וכך התדירות של פעם בחצי שעה נופלת לפעם בשעה כי מסיבה כזאת או אחרת אחד הנהגים הדביק את השני בדרך...תחנת העליה לקו 90 היא במדינת היהודים פינת דוד המלך או ממדינת היהודים פינת משכית.

אני ממליץ ללכת לתחנת במדינת היהודים פינת משכית, גם מכיוון שיש שם תחנת ישיבה ולא עמוד כפי שיש בדוד המלך וגם מכיוון שיש שם שלט אלקטרוני המודיע בזמן אמת על הגעת האוטובוס הבא. אם מופיע שם שהנסיעה הבאה של קו 90 רחוקה מידי, לך לצומת אכדיה.

ניתן ללכת ברגל לתחנת הרכבת - הליכה של 15 דקות ומשם יש שירות גם על ידי רכבות הלילה שפועלות כל יום, גם ברביעי, אל רכבת מרכז בת"א (רכבות היום מגיעות לשאר התחנות בת"א ורכבות הלילה עוצרות רק בת"א מרכז).
אע"פ ש-852, 872 אמורים כנראה לעצור שם
זה לא קרה בפועל, בכמה פעמים שחיכיתי בתחנת צומת הרצליה (צומת אכדיה) הם חלפו על פניה. גם בשלט התחנה הם אינם מצוינים. רק קווים של נתיב מעלים שם נוסעים.

ממילא הם לא רלוונטים כ"כ מבחינת שעות. 852 האחרון מגיע לצומת הסירה בעשרה לעשר. בלו"ז של 872 יש חור של שעה וחצי בדיוק בשעות האלה

בשעות הלילה יותר בטוח ללכת כמה דקות למחלף הסירה מאשר לחכות בצומת הרצליה.

טשאפק 2

New member
יש כמה אפשרויות

הרצליה פיתוח אל תל אביב
שלום,

תודה רבה
יש כמה אפשרויות
אם לא אכפת לך ללכת קצת, בשעות האלה הייתי הולך לצומת הסירה (כ-900 מ' הליכה). משם יש מספר רב של קווים שמגיעים לת"א, וכן מוניות שירות. הקווים שעוצרים שם בשעות אלה ומגיעים ליעדים שציינת הם בין היתר 601 של נתיב אקספרס, 501 של אגד.

ישנה תחנה קרובה יותר לנקודת המוצא, במקום שמכונה "צומת הרצליה" (על כביש החוף, דרומית לרחוב מדינת היהודים) אלא ששם בשעות הלילה עוצר רק 601, וייתכן שתצטרך להמתין זמן מה. (גם שם יש מוניות שירות).

אם זה מסתדר מבחינת שעות, אפשרות שלישית היא ללכת ברגל כ-1 ק"מ, כרבע שעה, לתחנת רכבת הרצליה ולנסוע ברכבת לתחנת סבידור (רכבת מרכז). יש רכבת ב-21:50 וב-22:50. כדי להגיע לרכבת יש לחצות את כביש החוף בגשר שנמצא בקצה רחוב מדינת היהודים, לפנות ימינה ומייד שמאלה לרחוב שפיים ולחצות את הגשר שמעל פסי הרכבת (משם כבר תראה את התחנה).

olli3

New member
מנהל
זה לא נכון, יש שם גם 606 וגם 852/872 אגד.

יש כמה אפשרויות
אם לא אכפת לך ללכת קצת, בשעות האלה הייתי הולך לצומת הסירה (כ-900 מ' הליכה). משם יש מספר רב של קווים שמגיעים לת"א, וכן מוניות שירות. הקווים שעוצרים שם בשעות אלה ומגיעים ליעדים שציינת הם בין היתר 601 של נתיב אקספרס, 501 של אגד.

ישנה תחנה קרובה יותר לנקודת המוצא, במקום שמכונה "צומת הרצליה" (על כביש החוף, דרומית לרחוב מדינת היהודים) אלא ששם בשעות הלילה עוצר רק 601, וייתכן שתצטרך להמתין זמן מה. (גם שם יש מוניות שירות).

אם זה מסתדר מבחינת שעות, אפשרות שלישית היא ללכת ברגל כ-1 ק"מ, כרבע שעה, לתחנת רכבת הרצליה ולנסוע ברכבת לתחנת סבידור (רכבת מרכז). יש רכבת ב-21:50 וב-22:50. כדי להגיע לרכבת יש לחצות את כביש החוף בגשר שנמצא בקצה רחוב מדינת היהודים, לפנות ימינה ומייד שמאלה לרחוב שפיים ולחצות את הגשר שמעל פסי הרכבת (משם כבר תראה את התחנה).
אני מדבר על צומת הרצליה (אכדיה). אולי הם לא מופיעים שם על דגל התחנה אבל הם עוצרים שם, גם בשעות הערב והלילה.

טשאפק 2

New member
852 אין בשעה הזו בכלל

אני מדבר על צומת הרצליה (אכדיה). אולי הם לא מופיעים שם על דגל התחנה אבל הם עוצרים שם, גם בשעות הערב והלילה.
852 אין בשעה הזו בכלל
872 אמור לעבור, אבל לא הייתי סומך עליו יותר מדי - ראשית הוא לא עצר לי שם כמה פעמים ושנית התדירות עלובה ביותר בשעות אלה, יש רק אוטבוס רלוונטי אחד בחלון שבין 22:00 ל-23:30. מה יקרה אם יקדים או יתעכב?

501 עובר שם מדי חצי שעה.

טשאפק 2

New member
501 עובר שם = בצ. הסירה

852 אין בשעה הזו בכלל
872 אמור לעבור, אבל לא הייתי סומך עליו יותר מדי - ראשית הוא לא עצר לי שם כמה פעמים ושנית התדירות עלובה ביותר בשעות אלה, יש רק אוטבוס רלוונטי אחד בחלון שבין 22:00 ל-23:30. מה יקרה אם יקדים או יתעכב?

501 עובר שם מדי חצי שעה.
501 עובר שם = בצ. הסירה

zesap

New member
מיהוד למגדלי קונקורד (בר כוכבא 21 בני ברק)

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מיהוד למגדלי קונקורד (בר כוכבא 21 בני ברק)

צריכה להגיע ב8 בבוקר. תודה!

Mango90

New member
מבאר שבע למחנה תל השומר (בשילוב רכבת). תודה רבה!

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

olli3

New member
מנהל
מה רע בקו 669 הישיר לאלוף שדה?

מה רע בקו 669 הישיר לאלוף שדה?
קו 669 מבאר שבע מופעל על ידי מטרופולין ומביא אותך למסוף אלוף שדה, משם אתה יכול להמשיך עם קווים 65/104/135 של דן לתל השומר. אפשר לרדת גם תחנה אחת לפני במחלף מסובים ולהמשיך משם עם 143 של אגד או 315 של אפיקים לתל השומר.

בשעות ש669 לא פעיל, אתה נוסע עם רכבת לתחנת ת"א ההגנה ומפתח תחנת הרכבת אתה ממשיך עם קו 104 דן לתל השומר.

Mango90

New member

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

א ו ר3

New member
מכפר סבא ל"באר של סבא"

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

מכפר סבא ל"באר של סבא"
שלום,
מישהו יודע איך מגיעים מכפר סבא (תחנה מרכזית) לבאר של סבא (הגן אירועים) בפתח תקווה?

תודה לעונים..!

down under

New member
אין לשם שום אוטובוס

מכפר סבא ל"באר של סבא"
שלום,
מישהו יודע איך מגיעים מכפר סבא (תחנה מרכזית) לבאר של סבא (הגן אירועים) בפתח תקווה?

תודה לעונים..!
אין לשם שום אוטובוס
צריך לקחת567 של אגד (או שמא זה עבר למטרופולין?) עד לצומת גהה.
לחצות את הכביש ולקחת כל אוטובוס, אבל כל אוטובוס שנוסע במת"ץ של ז'בוטינסקי
פ"ת לתחנה או שתיים, עד לפינת דרך רבין.
משם יש לך כמעט 2 ק"מ ללכת לכוון דרום על דרך רבין עד שמגיעים לבאר של סבא.

בימים האלו אין גשם ומאוד נעים ללכת ברגל.
סיפור של 20 דקות הליכה לאדם צעיר ובריא מרבין פינת ז'בוטינסקי ועד לגן האירועים.

א ו ר3

New member
עשיתי חיפוש קל פה בפורום

אין לשם שום אוטובוס
צריך לקחת567 של אגד (או שמא זה עבר למטרופולין?) עד לצומת גהה.
לחצות את הכביש ולקחת כל אוטובוס, אבל כל אוטובוס שנוסע במת"ץ של ז'בוטינסקי
פ"ת לתחנה או שתיים, עד לפינת דרך רבין.
משם יש לך כמעט 2 ק"מ ללכת לכוון דרום על דרך רבין עד שמגיעים לבאר של סבא.

בימים האלו אין גשם ומאוד נעים ללכת ברגל.
סיפור של 20 דקות הליכה לאדם צעיר ובריא מרבין פינת ז'בוטינסקי ועד לגן האירועים.
עשיתי חיפוש קל פה בפורום
וראיתי שמישהו כתב שקו 350 של דן מגיע מצומת גהה עד רחוב העצמאות פינת רחוב יפה נוף ונראה שזה יותר קרוב. או שאני טועה?

כן, אבל כדאי לבדוק את הלו"ז.

עשיתי חיפוש קל פה בפורום
וראיתי שמישהו כתב שקו 350 של דן מגיע מצומת גהה עד רחוב העצמאות פינת רחוב יפה נוף ונראה שזה יותר קרוב. או שאני טועה?
כדאי לבדוק גם את הלו"ז של 137 שמגיע קרוב למקום.

א ו ר3

New member
בדקתי, לא עושה רושם מי יודע מה

כדאי לבדוק גם את הלו"ז של 137 שמגיע קרוב למקום.
הכוונה ל350- הוא רק בשעות מסוימות מוקדם בבוקר, ואני צריכה להגיע לשם ביום שישי בסביבות 10 :/

אני חושב שלכיוון פתח תקווה הוא נוסע דווקא

הכוונה ל350- הוא רק בשעות מסוימות מוקדם בבוקר, ואני צריכה להגיע לשם ביום שישי בסביבות 10 :/
אני חושב שלכיוון פתח תקווה הוא נוסע דווקא
אחר הצהריים. בבוקר הוא נוסע רק לכיוון תל אביב.

אפשר ליסוע מכפר סבא עד התחנה המרכזית בפ"ת

אפשר ליסוע מכפר סבא עד התחנה המרכזית בפ"ת
ומשם עם קו 87 שמגיע הכי קרוב לבאר של סבא או עם קו 53 עד לתחנה בדרך רבין פינת העצמאות. צריך לחצות את דרך רבין וללכת מעט דרומה עד לבאר של סבא.
אפשרות אחרת ליסוע עד בילינסון (בשעה שאת צריכה רק 641 מגיע עד בילינסון מצומת רעננה) ולעלות שם על 87 או לקחת מהתחנה שליד בית חולים שניידר ליסוע עם קו 53 עד לתחנה בדרך רבין פינת העצמאות (בצד של הבאר של סבא) וללכת מעט דרומה.350 לא פועל ביום שישי ואם את מגיעה מכפר סבא הוא גם לא ממש רלוונטי לך.
מכיוון שבשעה שאת צריכה אין קו ישיר מכפר סבא לבילינסון ומכיוון שהתדירות של קו 87 נמוכה, נראה לי שיהיה לך הכי פשוט ליסוע עד לתחנה המרכזית בפ"ת ומשם עם קו 53.
קווים 53 ו-87 הם של קווים.
במקרה הזה ליסוע בקו מאסף לתחנה המרכזית של פתח תקוה יהיה יותר פשוט ויותר יעיל מאשר ליסוע עם 567 למחלף גהה.
תבדקי את הזמנים ב-www.bus.gov.il על מנת להתאים את שילוב הנסיעות המתאים לך ביותר. אם מסתדר לך ליסוע עם 87 - סעי איתו, אחרת סעי עם 53.

מצב
הנושא נעול.
למעלה