‬ שרשור הכוונה ומודיעין 06/05

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות
בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

easyJet

New member
קו 100 תחחרותי

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

קו 100 תחחרותי
לא ברור בכלל מה המחיר שלו, האם יורדים ניתן לעלות על אוטובוס הבא איך זה עובד בכלל ? לא מצאתי מידע לא בסאתר דן ולא באתר אחר.

תודה.

easyJet

New member
עכשיו מצאתי

קו 100 תחחרותי
לא ברור בכלל מה המחיר שלו, האם יורדים ניתן לעלות על אוטובוס הבא איך זה עובד בכלל ? לא מצאתי מידע לא בסאתר דן ולא באתר אחר.

תודה.
עכשיו מצאתי

הכוונה לגן הבנים, פארק הירקון

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

היי, אני צריכה להגיע מחר בשעות הצהריים לגן הבנים, מול פארק הירקון ליד מסוף רידינג ממחלף גבעת שמואל \ צומת קוקה קולה.
מהי הדרך הכי מהירה ויעילה בתחבורה ציבורית? האם קו 33 מרחוב בן גוריון ברמת גן יגיע למקום המדוייק?
&nbsp
&nbsp

cwen

New member
התחנה האחרונה של 33 היא במסוף רדינג

היי, אני צריכה להגיע מחר בשעות הצהריים לגן הבנים, מול פארק הירקון ליד מסוף רידינג ממחלף גבעת שמואל \ צומת קוקה קולה.
מהי הדרך הכי מהירה ויעילה בתחבורה ציבורית? האם קו 33 מרחוב בן גוריון ברמת גן יגיע למקום המדוייק?
&nbsp
&nbsp
התחנה האחרונה של 33 היא במסוף רדינג
כך שזה קרוב למדי ליעד שלך.
אני לא יודעת אם זו הדרך הכי מהירה ויעילה להגיע לשם, כי את צריכה גם להגיע ל 33 והתדירות שלו לא כזו גבוהה והוא גם לא נוסע ישר לשם אלא עושה סיבוב בדרך. אולי עדיף לנסוע עם 56 עד התחנה הסופית שלו (גם רדינג). ויש גם אופציה לנסוע לרכבת מרכז ולהחליף שם ל 55 (שוב מגיע לרדינג).
&nbsp
נראה אם למישהו תהיה הצעה אחרת.

noname010

New member
הגעה מלוד לרח' ביאליק ר"ג

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שלום,
צריכה להגיע מחר בסביבות 10:15 בבוקר מלוד (שד' הציונות, קניון לוד) לרחוב ביאליק 80 ברמת גן.
חשבתי לקחת מונית שירות עד לרכבת בלוד, ואז לקחת רכבת ולרדת בתחנת סבידור מרכז. האם יש דרך טובה יותר ו/או קצרה יותר?
והאם מחר התחבורה הציבורית פועלת כרגיל?

תודה ויום טוב

olli3

New member
מנהל
תוכלי לנסוע בקו 244 אגד מקניון לוד (עוצר בהנרייטה סולד)

שלום,
צריכה להגיע מחר בסביבות 10:15 בבוקר מלוד (שד' הציונות, קניון לוד) לרחוב ביאליק 80 ברמת גן.
חשבתי לקחת מונית שירות עד לרכבת בלוד, ואז לקחת רכבת ולרדת בתחנת סבידור מרכז. האם יש דרך טובה יותר ו/או קצרה יותר?
והאם מחר התחבורה הציבורית פועלת כרגיל?

תודה ויום טוב
תוכלי לנסוע בקו 244 אגד מקניון לוד (עוצר בהנרייטה סולד)
עד מחלף גהה ושם להחליף לכל קו שנוסע לכיוון ת"א כמו: 1,38/50/51/66/70/166 ועוד של דן ו68/69169/641 של קווים ומכולם לרדת בז'בוטינסקי פינת ביאליק (קו 66 עוצר ברחוב ביאליק עצמו, שאר הקווים בז'בוטינסקי פינת ביאליק ושאר הקווים קרובים יותר ליעד שלך).
&nbsp
אם במקרה בתחנות של בר אילן וגבעת שמואל את רואה מאחורייך את קווים 68/69/70/169 - ניתן לרדת ולהחליף, זה יהיה נוח יותר מאשר במחלף גהה.
&nbsp
על מנת לחסוך בתשלום ובמידה ויש ברשותך רב קו, ניתן לפצל את הנסיעה בקו 244 לשני קטעי נסיעה ולשלם עליהם בנפרד. ניתן לשלם עבור קטע הנסיעה בין לוד לצומת הטייסים ובצומת הטייסים לגשת בשנית לנהג ולשלם על נסיעה בקוד 42 (קוד גוש דן) וכך המעבר לשאר הקווים במחלף גהה יהיה ללא תשלום נוסף.
&nbsp
במידה ותבחרי ברכבת, כדאי לרדת ברכבת השלום, לצאת בדרגנוע לקניון עזריאלי, להמשיך ל3 המעליות השקופות, לאגף אותן מימין, להמשיך בשדרה המרכזית של הקניון ופניה ראשונה שמאלה לגשר הקריה, את יורדת מהגשר ממש ליד השומר (מצד ימין) ואת בתחנות אוטובוס של קווים שונים לציר ז'בוטינסקי, קווים כמו 40/240,1,50/51 ועוד של דן, 68/169/641 קווים. מרכבת מרכז זה סתם יוצא ארוך יותר ההליכה מהרציף עד התחנות ולא חוסך זמן, ההיפך.

Shark Alarm

New member
המשך שאלה על נסיעה לירושלים

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

בהמשך לשאלה שלי בשרשור של אתמול
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=394&messageid=178425547
&nbsp
&nbsp
אני גר ממש קרוב לתחנה של הנתיב המהיר אז אם אני יכול להשתמש בו- למה לא... :)
מה העלות של קו 100
האם יש כרטיסיית 2 נסיעות
(וכן- יש לי רבקו)

olli3

New member
מנהל
16.80 ש"ח לכיוון, ברב קו טעון בערך צבור

בהמשך לשאלה שלי בשרשור של אתמול
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?forumid=394&messageid=178425547
&nbsp
&nbsp
אני גר ממש קרוב לתחנה של הנתיב המהיר אז אם אני יכול להשתמש בו- למה לא... :)
מה העלות של קו 100
האם יש כרטיסיית 2 נסיעות
(וכן- יש לי רבקו)
16.80 ש"ח לכיוון, ברב קו טעון בערך צבור
ואפשר לטעון גם בקו 100, אתה טוען סכום של 30 ש"ח ומקבל עליו תוספת של 7.5 ש"ח (תוספת של 25%), זה מגלם את ההנחה שמגיעה לך (האחוזים שציינתי הם לפרופיל רב קו רגיל, לסטודנט וכו' יש הנחות גבוהות יותר).
&nbsp
בגדול, הנחת פרופיל רגיל היא 20%, נותנים תוספת של 25% כי ככה זה מגלם 20% הנחה (מורכב קצת להסביר אבל ככה זה יוצא נכון). ובפשטות, במידה ויש לך רב קו טעון בערך צבור, כל נסיעה תעלה לך בעצם 13.44 ש"ח. בפתקית יופיע שירד לך 16.80 וזה תקין, כי קיבלת בעצם תוספת על הכסף שטענת...
&nbsp
לא נראה לי שכבר יש הלוך ושוב (היה כשאגד הפעילו את הקו), כי ערך צבור נותן הנחה גבוהה יותר מהנחת הלוך ושוב.

innocence

New member
מראשון לציון לבית חולים איכילוב

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

בוקר טוב,
&nbsp
אשמח אם תוכלו לעזור לי להגיע מרחוב הרצל (לקראת הסוף - 114) לבית חולים איכילוב, או כמה שיותר קרוב.
&nbsp
תודה מראש!

olli3

New member
מנהל
תשובה>>>

בוקר טוב,
&nbsp
אשמח אם תוכלו לעזור לי להגיע מרחוב הרצל (לקראת הסוף - 114) לבית חולים איכילוב, או כמה שיותר קרוב.
&nbsp
תודה מראש!
תשובה>>>
1. בבקרים אפשר עם קו 222 אגד המהיר (נוסע דרך הנתיב המהיר) ולאחר שעות הבוקר עם 274 אגד. ניתן לרדת משני קווים אלו בעזריאלי, לעבור לצד השני (אפשר עם גשר הולכי הרגל לקריה ואפשר אח"כ במעבר חציה), לפנות שמאלה לשאול המלך וימינה להנרייטה סולד והגעת לאיכילוב. אפשר לרדת גם בתחנה הבאה ברכבת מרכז , להיכנס לרחוב ארלוזורוב ושמאלה בהנרייטה סולד או בצומת הבא לוייצמן (תלוי לאן באיכילוב עלייך להגיע).
&nbsp
2. במידה ואת צריכה את איזור אבן גיבורל ועיריית ת"א, רבנות וכו'... תוכלי להשתמש בקו 174 אגד שיביא אותך עד עיריית ת"א (כיכר רבין), משם דרך רחוב דוד המלך ניתן להגיע לאיכילוב.
&nbsp
*במידה ויש לך רב קו, ניתן לבצע מעברים חופשים במסגרת 90 דקות לכל קו, כך תוכלי לבצע החלפה בת"א לקו אחר שמגיע עד איכילוב.

innocence

New member
תודה רבה!

תשובה>>>
1. בבקרים אפשר עם קו 222 אגד המהיר (נוסע דרך הנתיב המהיר) ולאחר שעות הבוקר עם 274 אגד. ניתן לרדת משני קווים אלו בעזריאלי, לעבור לצד השני (אפשר עם גשר הולכי הרגל לקריה ואפשר אח"כ במעבר חציה), לפנות שמאלה לשאול המלך וימינה להנרייטה סולד והגעת לאיכילוב. אפשר לרדת גם בתחנה הבאה ברכבת מרכז , להיכנס לרחוב ארלוזורוב ושמאלה בהנרייטה סולד או בצומת הבא לוייצמן (תלוי לאן באיכילוב עלייך להגיע).
&nbsp
2. במידה ואת צריכה את איזור אבן גיבורל ועיריית ת"א, רבנות וכו'... תוכלי להשתמש בקו 174 אגד שיביא אותך עד עיריית ת"א (כיכר רבין), משם דרך רחוב דוד המלך ניתן להגיע לאיכילוב.
&nbsp
*במידה ויש לך רב קו, ניתן לבצע מעברים חופשים במסגרת 90 דקות לכל קו, כך תוכלי לבצע החלפה בת"א לקו אחר שמגיע עד איכילוב.
תודה רבה!

מצב
הנושא נעול.
למעלה