‬ שרשור הכוונה ומודיעין 05/03

מצב
הנושא נעול.

alantan

New member

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!

מיפו (יפת או שדרות ירושליים) לרחוב קפלן 17

אין להתיחס להמלצות שנמסרות במסר אישי אלא רק מסרים פומביים - ישנם גורמים שמנסים להטעות את השואלים ביודעין.

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

ת"א

קו 142

ת"א
קו 142
עד התחנה הראשונה (והיחידה) ברחוב אבן גבירול.
אם מגיע אחד הקווים 40, 42, 240, 83 ויש זמן רב עד ה-142 הבא, אפשר לעלות עליהם וללכת ברגל מעזריאלי. אבל זאת הליכה ארוכה יותר, וחלקה בעלייה.

flower03

New member
הכוונה מקרית אונו לפתח תקווה רח' אימבר

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

שלום איזה דרך מומלצת להגיע לקרית אריה פתח תקווה רח' אימבר? האם האפשרות היחידה זה לרדת בתחנות בזבוטנסקי ליד קניון אבנת ומשם ללכת ברגל? או שיש קו שמגיע יותר קרוב לשם? תודה!

olli3

New member
מנהל
קו 136 של קווים עד לרחוב המקביל - גיסין.

שלום איזה דרך מומלצת להגיע לקרית אריה פתח תקווה רח' אימבר? האם האפשרות היחידה זה לרדת בתחנות בזבוטנסקי ליד קניון אבנת ומשם ללכת ברגל? או שיש קו שמגיע יותר קרוב לשם? תודה!
יש לציין כי קו 136 נוסע דרך כביש 4 - גהה.

ניתן לקחת גם את 137 המהיר שנוסע בדרך יצחק רבין בפתח תקווה. יש לרדת ממנו בתחנה הראשונה בציר ז'בוטינסקי, משם או רגלית או על ידי הליכה למשה דיין ועליה משם על כל אחד מהקווים שעוצרים בתחנה והם: 6,7,10,22,98,96.

במידה וגרים קרוב לבר אילן, ניתן לנסוע עם קו 87 לפתח תקווה. מקו זה יש לרדת בבלינסון, לעבור לצד השני ולהמשיך משם עם 6,7,10,22,96,98. יש מצב שניתן לרדת מקו 87 בתחנה הראשונה שלו בז'בוטינסקי (פינת דנמרק), לעבור לצד השני ולהמשיך משם עם אותם הקווים, אבל אני לא יודע אם יש להם בצד השני תחנה.

flower03

New member
תודה על התגובה:)

יש לציין כי קו 136 נוסע דרך כביש 4 - גהה.

ניתן לקחת גם את 137 המהיר שנוסע בדרך יצחק רבין בפתח תקווה. יש לרדת ממנו בתחנה הראשונה בציר ז'בוטינסקי, משם או רגלית או על ידי הליכה למשה דיין ועליה משם על כל אחד מהקווים שעוצרים בתחנה והם: 6,7,10,22,98,96.

במידה וגרים קרוב לבר אילן, ניתן לנסוע עם קו 87 לפתח תקווה. מקו זה יש לרדת בבלינסון, לעבור לצד השני ולהמשיך משם עם 6,7,10,22,96,98. יש מצב שניתן לרדת מקו 87 בתחנה הראשונה שלו בז'בוטינסקי (פינת דנמרק), לעבור לצד השני ולהמשיך משם עם אותם הקווים, אבל אני לא יודע אם יש להם בצד השני תחנה.
תודה על התגובה:)

omarim101

New member
ראשון לציון

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

ראשון לציון
שלום רב
כיצד אפשר להגיע מתחנה מרכזית ישנה בראשון לציון לתחנת רכבת ראשונים ?
תודה לעונים

olli3

New member
מנהל
יש שתי אופציות>>>

ראשון לציון
שלום רב
כיצד אפשר להגיע מתחנה מרכזית ישנה בראשון לציון לתחנת רכבת ראשונים ?
תודה לעונים
יש שתי אופציות>>>
1. קווים 10/11/20 (כולל חלופות א לקווים אלו) של אגד עד לפתח תחנת הרכבת אך המסלול הוא דרך שיכון המזרח.

2. קווים 164/174/201 אגד ו247 של קווים עד לתחנת צומת גן הורדים. שם יש לחצות לצד השני של הכביש ולהגיע אל תחנת הרכבת - הליכה של 5-6 דקות לא כולל זמן המתנה ברמזורים. זו האופציה הישירה ולכן היא מהירה יותר, מדובר בכ-5 דקות נסיעה בסך הכל מהמרכזית הישנה לרכבת הראשונים.

olli3

New member
מנהל
סליחה, תיקון. אין צורך בחציית כבישים.

יש שתי אופציות>>>
1. קווים 10/11/20 (כולל חלופות א לקווים אלו) של אגד עד לפתח תחנת הרכבת אך המסלול הוא דרך שיכון המזרח.

2. קווים 164/174/201 אגד ו247 של קווים עד לתחנת צומת גן הורדים. שם יש לחצות לצד השני של הכביש ולהגיע אל תחנת הרכבת - הליכה של 5-6 דקות לא כולל זמן המתנה ברמזורים. זו האופציה הישירה ולכן היא מהירה יותר, מדובר בכ-5 דקות נסיעה בסך הכל מהמרכזית הישנה לרכבת הראשונים.
יש במקום מעברים להולכי רגל ישירות אל תחנת הרכבת. אין מה לנסוע באופציה הראשונה - האופציה השנייה טובה בהרבה.

ממש איך שיורדים מהאוטובוס, צמוד לתחנה יש שביל שעולה לגשר, משם הולכים ומגיעים לרכבת.

omarim101

New member
יופי

יש במקום מעברים להולכי רגל ישירות אל תחנת הרכבת. אין מה לנסוע באופציה הראשונה - האופציה השנייה טובה בהרבה.

ממש איך שיורדים מהאוטובוס, צמוד לתחנה יש שביל שעולה לגשר, משם הולכים ומגיעים לרכבת.
יופי
תודה רבה לך
עזרת לי מאד

אופציה 2 בלבד

יש שתי אופציות>>>

אופציה 2 בלבד
באפשרות הראשונה הוא יסע בתור העיר יותר מידי כאשר בשנייה הנסיעה בציר מהיר.

בוקר טוב!!הכוונה...

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

בוקר טוב!!הכוונה...
אשמח לעזתרכם :)

מלוד,גני אביב,באוטובוס או רכבת,מהי הדרך הקצרה ביותר לגבעתיים תפוצות ישראל 13(לויזה כאל).

תודה ,יום נעים :)

orchilit

New member
תשובה-

בוקר טוב!!הכוונה...

מלוד,גני אביב,באוטובוס או רכבת,מהי הדרך הקצרה ביותר לגבעתיים תפוצות ישראל 13(לויזה כאל).

תשובה-
רכבת לתל אביב לאחת מתחנות הרכבת .
1. רכבת ההגנה - קו 104 עד אלוף שדה/כורזין ומשם הליכה ברגל לויזה כא"ל, דרך רח' כורזין (תפוצות ישראל יוצא ממנו) תדירות הקו - 12-15 דק'. הכי קרוב לדעתי.
2. רכבת מרכז - קווים 55/58 מרח' על פרשת דרכים (המשך רחוב ארלוזורוב מול הרכבת. יש לצאת מהמתחם ולחצות הכביש . 55 ממקומם בתחנה הראשונה ימינה, ו-58 תחנה שמאלה. ). תדירות 55 - 12-15 דק'. תדירתו 58 - 20 דק'.
3. רכבת השלום - קו 56 מגשר מחלף השלום (יש לצאת ממול לכניסה הראשית .) תדירות 20-30 דק'. נתקע בעומסים אחה"צ.

olli3

New member
מנהל
הנה הדרכים - באוטובוס וברכבת>>>

בוקר טוב!!הכוונה...

ברכבת:

יש לרדת בתחנת ת"א ההגנה ומפתח תחנת הרכבת ממשיכים עם 104 דן עד אלוף שדה פינת כורזין. ניתן להמשיך גם לרכבת השלום, לצאת ביציאה המשנית (היציאה הדרומית) ואיך שיוצאים לגשר שמעל תחנת הרכבת ממשיכים עם 56/73 של קווים. זו הדרך המהירה ביותר, אך קו 73 פועל פעם אחת ביום ו56 בעל תדירות משתנה במהלך היום.

אישית, הייתי בוחר לרדת בת"א ההגנה ולהמשיך עם 104.

אוטובוס: 462/474 של קווים לתחנה המרכזית בת"א, הקווים לא נכנסים לתוך התחנה אלא מורידים ברחוב לוינסקי מתחת לגשר. שם חוצים לצד השני (בלי להיכנס לתוך המרכזית) ועולים משם על 104 של דן.

באם נוסעים עם 474, אני ממליץ בחום לרדת בצומת הולץ. ממש לפני שקו 474 פונה ימינה בצומת הולץ לתחנה שלו, יש ממול תחנת אוטובוס. ממנה ממשיכים עם קו 43 של דן - קו תדיר ומהיר ליעד שלך. תחנת הירידה היא גם כן באלוף שדה פינת כורזין.

ניתן לרדת מקווים 462/474 תחנה אחת אחרי התחנה המרכזית בדרך בגין פינת הרכבת. מאותה התחנה בה יורדים ניתן להמשיך עם קו 168 של קווים - קו מהיר לכורזין. הבעיה היא התדירות הלא גבוהה שלו. אם אתה מכיר את האיזור ויש לך אפליקציה לזמני אמת, ניתן לשקול להשתמש בו.

יש עוד אופציות נסיעה אך הן לא תהיינה מהירות לטעמי. אם תשאל אותי, אני הייתי בוחר בנסיעה עם 462/474 והחלפה ל43/104.

ואו תודה!!ועוד שאלה..

ברכבת:

יש לרדת בתחנת ת"א ההגנה ומפתח תחנת הרכבת ממשיכים עם 104 דן עד אלוף שדה פינת כורזין. ניתן להמשיך גם לרכבת השלום, לצאת ביציאה המשנית (היציאה הדרומית) ואיך שיוצאים לגשר שמעל תחנת הרכבת ממשיכים עם 56/73 של קווים. זו הדרך המהירה ביותר, אך קו 73 פועל פעם אחת ביום ו56 בעל תדירות משתנה במהלך היום.

אישית, הייתי בוחר לרדת בת"א ההגנה ולהמשיך עם 104.

אוטובוס: 462/474 של קווים לתחנה המרכזית בת"א, הקווים לא נכנסים לתוך התחנה אלא מורידים ברחוב לוינסקי מתחת לגשר. שם חוצים לצד השני (בלי להיכנס לתוך המרכזית) ועולים משם על 104 של דן.

באם נוסעים עם 474, אני ממליץ בחום לרדת בצומת הולץ. ממש לפני שקו 474 פונה ימינה בצומת הולץ לתחנה שלו, יש ממול תחנת אוטובוס. ממנה ממשיכים עם קו 43 של דן - קו תדיר ומהיר ליעד שלך. תחנת הירידה היא גם כן באלוף שדה פינת כורזין.

ניתן לרדת מקווים 462/474 תחנה אחת אחרי התחנה המרכזית בדרך בגין פינת הרכבת. מאותה התחנה בה יורדים ניתן להמשיך עם קו 168 של קווים - קו מהיר לכורזין. הבעיה היא התדירות הלא גבוהה שלו. אם אתה מכיר את האיזור ויש לך אפליקציה לזמני אמת, ניתן לשקול להשתמש בו.

יש עוד אופציות נסיעה אך הן לא תהיינה מהירות לטעמי. אם תשאל אותי, אני הייתי בוחר בנסיעה עם 462/474 והחלפה ל43/104.
ואו תודה!!ועוד שאלה..
תודה על התשובות המפורטות!!
כמה זמן בערך לוקח הסיפור מלוד להגנה ואז קו 104?
ומהמקום הנ"ל בגבעתיים,איך אפשר להגיע למכללה באור יהודה?(כמה זמן בערך)

המון המון תודה!!!

olli3

New member
מנהל
זמני רכבות יש באתר הרכבת. לגבי קו 104

ואו תודה!!ועוד שאלה..
תודה על התשובות המפורטות!!
כמה זמן בערך לוקח הסיפור מלוד להגנה ואז קו 104?
ומהמקום הנ"ל בגבעתיים,איך אפשר להגיע למכללה באור יהודה?(כמה זמן בערך)

המון המון תודה!!!
זמני רכבות יש באתר הרכבת. לגבי קו 104
הנסיעה בו לוקחת כ-15 דקות פלוס מינוס, תלוי בשעת הנסיעה ובמצב הכבישים.

לגבי הגעה לאור יהודה: אפשר עם 57/135 דן לדרך הטייסים ומשם ממשיכים עם 36 של קווים לתוך אור יהודה או 37/475 של קווים לכביש 461 בכניסות לאור יהודה.

אופציה אחרת היא לנסוע עם 104 בכיוון הנסיעה לרידינג. לרדת ממנו בלה גווארדיה פינת דרך הטייסים, לעבור לצד השני ולהמשיך משם עם 36 או 37/475 (אי נלא יודע איפה המכללה הזאת בפתח תקווה, אם אני לא טועה סוג של מרכז העיר, אבל לא זוכר בוודאות).

בבקשה עזרתכם.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

בבקשה עזרתכם.
שלום. אני זקוק הערב בשעה 22.00 בערך לקו אוטובוס שעובר בדיזינגוף סנטר לראשון לציון , רחוב רוטשילד.
לא משנה אם זה דן או אגד.
האם יש קו כזה והאם הוא מגיע ב - 22.00 בערך כי זאת השעה שאני יכול לקחת את האוטובוס ועד 23.00 אני חייב להיות ברוטשילד , ראשון לציון.
בבקשה תעזרו לי. תודה.

הבהרה - אני צריך שב - 22.00 הוא יעבור

בבקשה עזרתכם.
שלום. אני זקוק הערב בשעה 22.00 בערך לקו אוטובוס שעובר בדיזינגוף סנטר לראשון לציון , רחוב רוטשילד.
לא משנה אם זה דן או אגד.
האם יש קו כזה והאם הוא מגיע ב - 22.00 בערך כי זאת השעה שאני יכול לקחת את האוטובוס ועד 23.00 אני חייב להיות ברוטשילד , ראשון לציון.
בבקשה תעזרו לי. תודה.
הבהרה - אני צריך שב - 22.00 הוא יעבור
מדיזינגוף סנטר או לפחות 5 דקות לפני או אחרי. שבסביבות 22.00 הוא יגיע לסנטר. תודה. זה מאוד חשוב לי.

olli3

New member
מנהל
איםפה ברחוב רוטשילד. זה לא רחוב קטן....

בבקשה עזרתכם.
לא משנה אם זה דן או אגד.
בבקשה תעזרו לי. תודה.
איםפה ברחוב רוטשילד. זה לא רחוב קטן....
חוץ מזה שברוב המקרים, במיוחד בשעות האלו, נסיעה באוטובוס אחד יכולה להיות לא פרקטית.

אם לצד שליד המרכזית הישנה, תוכל לנסוע עם קו 174 של אגד. תוכל לעלות עליו מרחוב פרישמן 78 פינת שלמה המלך (מרחק הליכה קצר מהדיזינגוף סנטר).

174 עובר בבן גוריון חותך את דיזינגוף וממשיך ד

בבקשה עזרתכם.
לא משנה אם זה דן או אגד.
בבקשה תעזרו לי. תודה.
174 עובר בבן גוריון חותך את דיזינגוף וממשיך ד
174 עובר בבן גוריון חותך את דיזינגוף וממשיך דרך רחוב אבן גבירול .
זמן נסיעה והליכה 30-45 דקות. צא ב21:00 הכי בטוח.

מצב
הנושא נעול.
למעלה